Live:
Виктория Владимировна Носенко
Виктория Владимировна Носенко 5 hours тому: «Добрый день. Поддерживаю вышесказанное коллегами. Больше склоняюсь к версии, что ситуация с партнером актуализировала психологическую травму обесценивания. Поэтому, Ваша психика ищ»
question author 7 hours тому: «Реакція на відповідь № 391490 для Володимир Анатолійович Тарасенко Год я чувствовала себя нормально, созванивалась с ним ежедневно но он по телеф»
Марта Калина
Марта Калина 12 hours тому: «Добрий день! Те, що з вами сталося (небажані дотики, обмацування інтимних зон, чи погладжування проти вашої волі), це сексуальне насильство, І в цьому немає вашої провини. Ви були»
You are reading a translation of this question from the original language: Ukrainian
Question by: Nelya46 Age: 25

Сумнівася чи він той хто мені потрібний

Чого є люди, які завжди впевнені у тому, що роблять і що їм потрібно? Я до таких не відношуся. Я завжди все довго обдумовую і довго обираю. Вже рік зустрічаюся з хлопцем, але не впевнена, що кохаю чи можливо так і повинно бути, що стосунки будувати важко? Він мене дуже сильно кохає, задля мене багато в чому намагається змінювати, серйозний, не має шкідливих звичок, з ним мені цікаво спілкуватися. Хтось би з сторони подивився і сказав, що він ідеальний! Інколи просто стає нецікаво, бо у нас нема можливості відпочити так як би інколи мріялося і досить рідко,бо він на даний момент не багато заробляє. Але бувають моменти, що я сама не своя, не знаю що від нього хоч, але і покинути не наважуюся, бо звикла до нього і мені вже 25 та я думаю яи зустріну ще когось такого. А ще я інколи знаю згадувати і думати про свого одного друга, з яким ми просто дружили, але він ніколи серйозно мені не робив пропозиції про зустрічання, але показував, що я йому сильно подобаюся, і починаю думати чи з ним мені б не було краще. Ці вагання не дають мені спокійно жити, як мені бути? Допоможіть.
...
What are these ratings?

Question Ratings

Users can vote for questions they like. The best questions are featured in a special section of the website.

You can vote for a question if you found it interesting, well-described, or believe that the psychologists’ answers would be valuable for many others to read.

If you vote for a question, a link to it may later appear on your personal page in the "Liked Questions" section. Negative votes will not be displayed anywhere.

For psychologists, the questions they like will not be displayed on their personal pages.

Psychologists’ answers

There are no answers to this question yet.
This question is archived. New replies are no longer accepted.
Log in or register to answer.
Want to ask a psychologist a question online for free right now?