думаю, що я не «справжня дівчина»
ми живемо у світі з різними, але встановленими, стандартами краси як для жінок, так і для чоловіків. і, на мою думку, ці стандарти вбивають індивідуальність і їх не має існувати. але все ж вони тиснуть на мене, змушують думати, що я якась «неправильна», «не така як нормальні дівчата». дивлюсь на своїх однокласниць, одногрупниць і думаю що я взагалі не така як вони. мені здається, що у мене тупо лице не дівоче, не справжнє. це прозвучить можливо по-мізогінному, але всі дівчата вони ніби витончені, гарні, приємні. а я взагалі ні разу не така.
от знаєте, у мене в голові образ дівчини: довге волосся, макіяж, тонка талія, виключно жіночний одяг. але це не відчувається, як моє. мені ніби й подобається моя фігура, ніби і в дзеркалі подобаюсь собі, але коли бачу когось зі своїх знайомих чи просто гарних дівчат наживо чи в інтернеті, то я все, здуваюся і думаю, що я найгірша, схожа на мужика, тай лице у мене жирне, тай так далі, найгірше до себе приміряю.
ще про стосунки з хлопцями. коли хтось починає зі мною спілкуватися, і натякати, що я йому подобаюсь, то я починаю ритися в собі й надумувати, що це все не правда ні разу, він шукає вигоди, бо я не можу нікому подобатися.
чи є якісь спосіб позбутися цього всього надумування негативних штук на себе?
Question Ratings
Users can vote for questions they like. The best questions are featured in a special section of the website.
You can vote for a question if you found it interesting, well-described, or believe that the psychologists’ answers would be valuable for many others to read.
If you vote for a question, a link to it may later appear on your personal page in the "Liked Questions" section. Negative votes will not be displayed anywhere.
For psychologists, the questions they like will not be displayed on their personal pages.