У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Трансфер-фокусована психотерапія при межових, нарцисичних та інших важких розладах особистості (онлайн)

У Психолога » Психологічні тренінги, семінари, терапевничні групи » онлайн » Трансфер-фокусована психотерапія при межових, нарцисичних та інших важких розладах особистості

26-04-2024 - 28-04-2024 🕑 завершено! Дивіться нові події в регіоні онлайн

Трансфер-фокусована психотерапія при межових, нарцисичних та інших важких розладах особистості Цей семінар може перевернути ваше уявлення про роботу з межовими та нарцисичними пацієнтами. Та й взагалі з усіма пацієнтами, робота з якими викликає труднощі. Майбутній семінар - квінтесенція 60-річних досліджень групи клініцистів, які зібралися навколо Отто Кернберга.

Мене звати Олексій Лемещук. Я сертифікований ТФП-терапевт та директор навчальної програми з Трансфер-фокусованої психотерапії для українських терапевтів. Опановую ТФП з 2017 року. Мій досвід і досвід моїх колег показує, що ТФП - це найзначніше навчання, яке ми проходили за всю роботу у сфері психології та психотерапії.

Ще є можливість приєднатися як окремо до цього семінару, так і до всієї програми навчання ТФП цілком. Старт наступної програми навчання ТФП буде не раніше 2026 року.

Генеральний план семінару:

- Психологічна та соціальна ідентичність
- Прикладна ТФП
- ТФП для підлітків (ТФП-A):
- Процес супервізії (очима супервізора)
- Сутність TFP

Це навчання концентрується і на тому як зрозуміти функціонування психіки пацієнта, і як з цим працювати в клінічній практиці. Великий акцент на роботі з перенесенням і контрперенесенням, на позиції психотерапевта і на техніці роботи. Тобто ми відповідаємо не тільки на запитання "Що відбувається?", а й на запитання "Що робити?"

Сеттінг:
- 26-28 квітня 2024 р.
- 13:45-20:30 кожного дня /час київський/
- сертифікат на укр. в англ. спільно ISTFP та УІВРО
- мова: Українська з синхронним високоякісним перекладом з англійської
- тренінг включає лекції, обговорення з провідними фахівцями, відповіді на питання, практику: перегляд відеозапису сесії Френка Йоманса з пацієнтом /з докладним обговоренням і коментарями д-ра Йоманса/, дві публічні клінічні супервізії з демонстрацією роботи супервізантов з пацієнтами

- вартість 350USD /екв. в гривні/

Викладач Френк Йоманс - доктор медичних наук, доктор філософії, професор психіатрії Медичного коледжу Вейл-Корнелл, директор з навчання Інституту розладів особистості та ад'юнкт-професор кафедри психіатрії Коледжу лікарів та хірургів Колумбійського університету (Нью-Йорк, США). Він є президентом Міжнародного товариства ТФП, почесним членом Американської психоаналітичної асоціації, а в минулому - голова Комітету з психотерапії Групи з розвитку психіатрії.

Д-р Йоманс є співавторами усіх основних посібників із Трансфер-фокусованої психотерапії: Керівництво з роботи з межово-організованим пацієнтом, Керівництво з роботи з невротичними пацієнтами, Керівництво з роботи з нарцисичними пацієнтами.
Вебсайт
Вартість
13800 грн
Тренер
Frank Yeomans, MD, PhD, професор Колумбійського університету (Нью-Йорк, США)
Організатор

Відео організаторів

  цікавить подія?  
поширити:
 
Зацікавив захід?
Щоб надіслати заявку на участь або поставити питання про захід прямо звідси, авторизуйтеся або пройдіть реєстрацію (можна з Facebook)!

Безкоштовна розсилка цікавинок!


Схожі заходи в цьому регіоні

13-11-2023 - 24-06-2024
онлайн
Супервізійна група професійної підтримки гештальт-терапевтів «У контакті з реальністю»
Що буде? 🌻Супервізія: - індивідуальна очна, - заочна, - включена, - групова (Балінтовська група), - дідактична...

qr