У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?

 
Андрей

Активність на форумі

Андрей (ait)

Ниже отображены сообщения пользователя на нашем форуме. Больше информации и контакты вы найдёте на личной страничке.


2. Конфіденційність
2.1. Ідентифікатором клієнта в загальному випадку виступає позначені їм: ім'я, прізвище, або ме-режевий нік-псевдонім, і/або адреса його електронної пошти, а будь-яка інша інформація (реаль-не ім'я, місце проживання і тому подібне), що ідентифікує клієнта, вважається строго конфіденційною і використовується лише при спілкуванні з ним. Консультант гарантує клієнтові нерозповсюдження адреси його електронної пошти. В разі зміни адреси електронної пошти в процесі виконання консультаційних послуг клієнт зобов'язався повідомити про цей факт окремим листом з явною вказівкою старої і нової адрес. Для збереження конфіденційності клієнт бере на себе відповідальність по запобіганню доступу до вказаної їм поштової скриньки з боку третіх осіб і нераспространенію електронних адрес консультанта, що працює з ним.

До теми: доказать право на отпуск длительностью 56 дней...

1.4. Вигляд і форма консультації спочатку вибирається по розсуду клієнта, але в цілях підвищення ефективності консультування конкретного клієнта з конкретної тематики може бути за наявності письмової згоди клієнта перевизначена консультантом в частині її вигляду або форми, або клієнтові рекомендується звернутися до іншого вигляду консультації, або до іншого консультанта.
1.5. Клієнтові може бути відмовлено в консультації по розсуду консультанта в разі, якщо ситуація клієнта не підпадає під сферу застосування психологічного консультування, або виходить за рамки професійної кваліфікації консультанта, або якщо питання клієнта виявляється нетематичним.
В разі відмови в наданні консультації клієнтові по можливості може бути запропонована яка-небудь альтернативна дорога для здобуття консультації або відповіді на його питання, що хвилює.

До теми: доказать право на отпуск длительностью 56 дней...

По поводу соглашения, пожалуйста, делитесь комментариями, ссылками на нужные и близкие законы, которые есть. smile.gif

1.2. Справжньою угодою клієнт вважається інформованим про те, що повнота, точність і достові-рність всієї інформації, що надається їм для проведення консультації як за власним бажанням спо-чатку, так і у відповідь на уточнюючі запити консультанта, в значній мірі впливає як на ефектив-ність процесу консультування, так і на саму можливість його виконання.
В разі свідомого і неоднократної відмови клієнтом в наданні консультантові запрошуваних уточ-нюючих або додаткових відомостей, істотно необхідних для продовження процесу вже початого консультування, за рішенням консультанта консультація може вважається завершеною в повному об'ємі.
1.3. Справжньою угодою клієнт вважається інформованим про суть процесу психологічного консультування (см.п.1.1) і вимогам до тієї, що надається клієнтом для проведення консультації особистої інформації (см.п.1.2) і вважається згідним з тим, що надається клієнтові в рамках справжньої угоди консультація призначена для надання клієнтові інформації із запрошуваної їм тематики і ця інформація використовується клієнтом надалі по його власному розсуду, згідно його власних планів і бажань, активності або пасивності, чому і не може надана клієнтові консультація вважатися достатньою гарантією категоричної обов'язковості настання змін в його самопочутті або ситуації.

До теми: доказать право на отпуск длительностью 56 дней...

УГОДА НА ПРОВЕДЕННЯ КОНСУЛЬТАЦІЇ
1. Проведення консультацій
1.1 Справжня угода передбачає надання послуги психологічного консультування клієнта в об'ємі і на умовах, виражених у визначенні Британської асоціації консультуючих психологів, а саме -"Психологічне консультування є специфічні стосунки між двома людьми, при яких одна людина (консультант) допомагає іншій людині (клієнтові) допомогти самому собі. Це спосіб спілкування, що дозволяє людині (клієнтові) вивчати свої відчуття, думки і поведінку, аби прийти до яснішого розуміння самого себе, а потім відкрити і використовувати свої сильні сторони, спираючись на внутрішні ресурси для ефективнішого розпорядження своїм життям через ухвалення адекватних рішень і здійснення цілеспрямованих дій"...

и шо вы скажите, оно того надо?

До теми: доказать право на отпуск длительностью 56 дней...

Бесплатная рассылка интересностей!


ZhuS, а еще законопроект хотите, как по мне полезный?
До теми: доказать право на отпуск длительностью 56 дней...

Нет смайлика "Фух".
Хоть "ПРАГМА" рулит, туды-сюды клацать, требует не абы какой сноровки и выучки. Посетители форума люди тертые, наученные, правда, же Zhus?smile.gif

До теми: доказать право на отпуск длительностью 56 дней...

ПОСАДОВІ ОБОВ'ЯЗКИ ПСИХОЛОГА З НЕ МЕДИЧНОЮ ОСВІТОЮ В СИСТЕМІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я

Психолог:
1. Проводить роботу, направлену на відновлення психічного здоров'я і корекцію відхилень в розвитку особистості хворих.
2. Виявляє умови, що перешкоджають або утрудняють гармонійний розвиток особи хворого.
3. Здійснює роботу по психопрофілактіке, психокоррекциі, психологічному консультуванню хворих, унаслідок чого надає допомогу хворим і їх родичам у вирішенні особових, професійних і побутових психологічних проблем.
4. Проводить психодіагностічеськие дослідження і тривалі діагностичні спостереження за хворими, приділяючи особливе увага особам, що мають чинники риски психічних розладів.
5. Спільно з лікарем, що лікує, розробляє ті, що розвивають і психокоррекционниє програми з врахуванням індивідуальних, статевих і вікових чинників хворих, виконує роботу по профорієнтації хворих з врахуванням їх побажань, здібностей і ситуаційних можливостей.
6. Проводить роботу по навчанню медичного персоналу питанням медичної, соціальної психології і деантологиі.
7. Оцінює за станом здоров'я хворого ефективність психологічних, лікувальних і профілактичних заходів, що проводяться.

Психолог має право:
1.Отримувати інформацію, необхідну для якісного виконання функціональних обов'язків.
2.Вносити пропозиції керівництву по вдосконаленню якості медіко-психологичеськой допомоги населенню, поліпшенню організації праці.
3.Брати участь в роботі нарад, конференцій, секцій, медичних асоціацій, на яких розглядаються питання, що відносяться до професійної компетенції.

Психолог несе відповідальність:
1.За ненадлежащєє виконання або невиконання своїх посадових обов'язків, передбачених справжньою посадовою інструкцією - в межах чинного трудового законодавства України
2. За правопорушення, здійснені в процесі здійснення своєї діяльності - в межах чинного адміністративного, кримінального і цивільного законодавства.
3. За спричинення матеріального збитку - в межах чинного трудового і цивільного законодавства.
4. За помилки, що викликають за собою тяжкі наслідки для здоров'я і життя людини - в межах чинного адміністративного, кримінального і цивільного законодавства.

До теми: доказать право на отпуск длительностью 56 дней...

4.Основу патопсихологічного симптомокомплекса психогенної дезорганізації психічної діяльності , властивого реактивним психозам, складають характерні ознаки специфічної хаотичності, нецелеспрямовленності діяльності, своєрідне "спотворення" процесу узагальнення з виділенням афектний значимих ознак предметів, з афектний обумовленими затримками, скрутою, порушеннями в операціях узагальнення і абстрагування. Зниження рівня узагальнень, частіше носить динамічний характер (виділення конкретно-ситуационних ознак).Виявляються скрути при розумінні логічних зв'язків подій, нездатність осмислення відносно несложних наглядно-образних ситуацій із спотвореною переробкою сюжету, витісненням емоційно значимого (негативно забарвленого) компонента.Характерні також динамічні порушення конструктивних здібностей (праксиса) звичних навиків, пам'яті (всіх її видів), перемикання уваги, що поєднуються з труднощами,сповільненим і неравномерним темпом психічної діяльності.При деяких випадках деперсоналізації і дереалізації, кваліфікація яких буває утруднена, нейропсихологичеськоє дослідження гнозіса і праксиса може допомогти їх відмежуванню від зовні схожих порушень вищих кіркових функцій у хворих з органічними захворюваннями і осередковими ураженнями головного мозку.
До теми: доказать право на отпуск длительностью 56 дней...

3.Психопатичний симптомокомплекс складається з характерних явищ порушень самооцінки, неадекватного рівня домагань (частіше завищеного), афектній обумовленості поведінки, розладів прогностичної і регуляторної функцій мислення зі своєрідним емоційно насиченим розмірковуванням(резонерствуванням), нестійкістю мотивації в процесі узагальнення,
вираженою афектною логікою думок при зачіпанні найбільш особово значимих тим, явищами парціальної некрітічності при оцінці своєї поведінки і ситуації.

До теми: доказать право на отпуск длительностью 56 дней...

2. У органічному симптомокомплексі переважають зміни операциональної сфери мислення і процесів пам'яті за типом зниження інтелектуальних і мнестічеських можливостей , досліджуваних у поєднанні з відносним збереженням лічностно-мотівационной сфери мислення, достатньою адекватністю емоційних реакцій.
Відмичається виражена тенденція до утворення конкретно-ситуационних зв'язків, усебічність думок, зниження всіх видів запам'ятовування, сповільненість, примітивність, стереотипність асоціацій, порушення розумової працездатності з виснажуваністю, лабільністю уваги, суб'єктивною стомлюваністю і коливаннями якості відповідей у міру збільшення інтелектуального навантаження, зниження критичності мислення при відносно вірній самооцінці.

До теми: доказать право на отпуск длительностью 56 дней...

1.Для шизофренічного патопсихологічного симптомокомплексу найбільш характерні симптоми розпаду розумових процесів, ознаки дисоціації лічностно-мотівационной і операциональной сфер мислення, специфічні порушення динаміки розумової діяльності.
Ці основні розлади виявляються при патопсихологічному дослідженні в нецелеспрямованності розумового процесу, непослідовності думок, специфічному емоційно вихолощеному і безплідному резонерствуванні, символіці, спотворенні процесів узагальнення з разноплановим підходом до виділення провідних ознак, в актуалізації слабких і латентних ознак предметів і понять, феноменах патологічного полісемантизму (многосмислиння), химерності, невідповідності, вихолощенності асоціацій, фрагментарності сприйняття, своєрідних змінах уваги і розумової працездатності, пов'язаних з мотиваційними розладами, в порушеннях критичності мислення і неправільной самооцінці.

До теми: доказать право на отпуск длительностью 56 дней...

УЧАСТЬ МЕДИЧНОГО ПСИХОЛОГА У ВИРІШЕННІ ЗАВДАНЬ ДИФЕРЕНЦІАЛЬНОЇ ДІАГНОСТИКИ В ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНІЙ КЛІНІЦІ:
Експеріментально-психологичеськоє дослідження як джерело додаткових даних для уточнення нозологічного діагнозу може виявитися необхідним в діагностично складних випадках, особливо при атипових і бідних клінічними проявами варіантах захворювання, в початкових стадіях і в періоді ремісії.
Найчастіше завдання диференціальної діагностики виникають при необхідності відмежування початкових проявів і форм шизофренії від неврозів, психопатій, патологічного розвитку особи і органічних захворювань мозку, алкоголізму з психотічеськимі явищами, при розпізнаванні стертих або "маскованих" депресій, діссимуліруємих маревних переживань деяких форм патології пізнього віку.
Найчастіше в психоневрологічній практиці зустрічаються наступні патопсихологічні симптомокомплекси: шизофренічний, органічний, психопатичний і симптомокомплекс психогенної дезорганізації психічної діяльності:

До теми: доказать право на отпуск длительностью 56 дней...

Висновки по формах:
Форма 0 _______, Форма 1 _______, Форма 2-_______, Форма 3-_________
Всього формою 1: _________________________
Зауваження завідувача відділенням:
Психолог:
Зав. отд.:


Щоденник психокоррекционной роботи з ______________
В щоденнику мають бути відбиті дати проведення занять, кількість занять, відмічені техніка, що застосовуються, і прийоми психотерапевтичних інтервенцій, динаміка в змозі і поведінці пацієнта. Перед початком психокоррекционной роботи (груповою або індивідуальною) і після її завершення рекомендується обстеження по формі 2 або 3.





До теми: доказать право на отпуск длительностью 56 дней...

ЗВІТ ПСИХОЛОГА
Звіт психолога.................................. (...отд.)
за...........................200............ роки
№ отд. Кількість
висновків Кількість
консультацій Індивід.
заняття Групові
заняття
________________________________________________________
________________________________________________________
Всього:
Кількість робочого часу:

До теми: доказать право на отпуск длительностью 56 дней...

ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ НАПРЯМУ НА ЕКСПЕРІМЕНТАЛЬНО-ПСИХОЛОГИЧЕСЬКОЄ ОБСТЕЖЕННЯ:
1.ФІО пацієнта.
2.Рік народження.
3.Первинний діагноз (або діагностичні версії).
4.Завдання дослідження.
Варіанти:
А. Диференціальна діагностика (з виявленням патопсихологічного симптомокомплекса, властивого тому або іншому психічному захворюванню);
Б. Уточнення міри вираженості (глибини) що є у випробовуваного розладів (зниження інтелекту, глибини емоционально-вольових розладів, змін особі і ін.);
В. Виявлення структури порушених і підлягаючих зберіганню ланок психічної діяльності;
Г. Виявлення настановних тенденцій (симуляція, дисимуляція, агравація, сюрсимуляция, метасимуляция);
Д. Оцінка динаміки нервово-психічних розладів;
Е. Діагностика рівня психічного розвитку для вибору доріг навчання і перенавчання.
5.Мета дослідження.
Варіанти: ЛЛК; МСЕК; СПЕК; КСППЕ; КЕК; шкільна експертиза; оцінка ефективності терапії; вибір шляху терапії і корекції.
Лікар, що лікує: _________



До теми: доказать право на отпуск длительностью 56 дней...

Б. Індивідуальна психокоррекционная робота.
За один робочий день психолог може провести не більше чотирьох індивідуальних психокоррекционних занять, тобто на одне заняття відводиться 90 хвилин, які включають:
1.Підготовку до заняття (читання спеціальної літератури, бесіда з лікарем, що лікує, вивчення історії хвороби, а при повторних заняттях - аналіз попередніх зустрічей) - 15 хвилин.
2.Заняття - 60 хвилин.
3.Запис про проведене заняття в історії хвороби, журналі обліку і (або) в спеціальному щоденнику психокоррекционной роботи з пацієнтом (Додаток 3) - 15 хвилин.


До теми: доказать право на отпуск длительностью 56 дней...

НОРМАТИВИ ПСИХОКОРРЕКЦИОННОЙ І ПСИХОТЕРАПЕВТИЧНОЇ РОБОТИ
МЕДИЧНОГО ПСИХОЛОГА:
А. Групова психокоррекционная робота.
Будь-яка групова робота вимагає ретельної теоретичної і методичної підготовки, аналізу попередніх занять і поведінки кожного її учасника, оцінки динаміки в стані кожного члена групи. З врахуванням цих умов рекомендується проведення двох групових занять в день на ставку медичного психолога, наступні етапи, що включають:
1.Підготовка приміщення, методичних посібників, формулювання завдання, складання сценарію групового заняття - 30 хвилин.
2.Введення і "розігрівши" (розминка) - початковий етап роботи групи - 15-20 хвилин.
3.Реалізація основних завдань - основний етап роботи групи - 60 хвилин.
4.Підбиття підсумку групового заняття - завершуючий етап - 15 хвилин.
5.Документальна реєстрація проведеного групового психокорекционного/психотерапевтичного заняття (заповнення формалізованого бланка групового заняття або опис групового заняття за схемою в журналі обліку групової роботи) - 45 хвилин.


До теми: доказать право на отпуск длительностью 56 дней...

Примітка:
1. При дослідженні пацієнтів: з пониженим інтелектом; дефектами слуху, зір; із загальним поганим соматичним станом допускається зменшення кількості методик, що пред'являються.
Аналогічно - при обстеженні хворих в умовах амбулаторної служби при дефіциті часу.
2. Список додаткових методик не може бути приведений повністю унаслідок їх великої
кількості.
3. При психологічному дослідженні дітей включаються методики, специфічні для даного
контингенту випробовуваних.

До теми: доказать право на отпуск длительностью 56 дней...

До висновку формою 2 (загальні трудовитрати на 1 висновок 5-6 годинн):
Дослідження одной-двух з вказаних сфер.
Всі базові методики по обстеженню певної психічної сфери плюс 2-3 з додаткових (на розсуд психолога).
Два висновки за формою 2 прирівнюються до одного висновку формою 1.
Опитувальник MMPI з інтерпретацією особового профілю.
Три висновки за формою 3 прирівнюються до одного висновку формою 1.
До висновку формою 0 (загальні трудовитрати 20-25 годинника):
Один висновок за формою 0 прирівнюється до трьох висновків формою 1 - у стаціонарі, до двох висновків формою 1 - у амбулаторній службі.

До теми: доказать право на отпуск длительностью 56 дней...

3. Дослідження емоционально-вольовой сфери і особової сфери.
Базові методики:
Дослідження самооцінки + бесіда
Тест Люшера
Варіант проективного малюнка
(малюнок людини, дом-дерево-человек,
неіснуюча тварина і ін.)
Додаткові методики:
МMPI
Тест Розенцвейга
М-ка незакінченних пропозицій
М-ка діагностики ціннісних орієнтацій
М-ка оцінки рівня домагань
Тематичні асоціації
Тест Кеттелла
Тест Сонді
Тест "Рука"
ТАТ
Тест Роршаха
М-ка Лірі
Колірний тест стосунків .


До теми: доказать право на отпуск длительностью 56 дней...

2. Дослідження пізнавальної сфери (пам'ять, мислення, інтелект, асоціативні процеси) .
Базові методики:
Заучування 10 слів;
Опосередковане запам'ятовування (по Леонтьеву або піктограмі);
Вербальні асоціації;
Істотні ознаки;
4-й зайвий ( виключення предметів);
Порівняння понять.
Додаткові методики:
Запам'ятовування з врахуванням інтерференції;
Зорове запам'ятовування (сюжетні картинки);
Класифікація предметів;
Інтерпретація прислів'їв і метафор;
Встановлення послідовності подій;
Прості і складні аналогії;
Пояснення сенсу і вмісту сюжетних картин;
Відлік ( 100-7; і ін.)
Методика Кооса;
Тест Равена;
Тест Векслера (субтести);
Проба Еббінгауза;
Безглузді картинки;
Нейропсихологичні субтести .

До теми: доказать право на отпуск длительностью 56 дней...

ВИМОГИ ДО ЕКСПЕРІМЕНТАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОГО ОБСТЕЖЕННЯ І ВИСНОВКАМ.
До висновку формою 1 (загальні трудовитрати на 1 висновок 9-10 годин):
1. Дослідження сенсрмоторної сфери і уваги.
Базові методики:
Таблиці Шульте і їх модифікації.
Додаткові методики:
Рахунок по Крепеліну;
Коректурна проба;
Методика Кооса;
Нейропсихологичні проби
Відлік (100-7; 100-3; 100-13; 100-17);
М-ка Когана.


До теми: доказать право на отпуск длительностью 56 дней...

Форма 3:
Висновок за даними обстеження за допомогою опитувальника МMPI з детальним аналізом особового профілю випробовуваного. Показано для виявлення особистих особливостей випробовуваного, оцінки ефективності психотерапії, що проводиться, як індивідуальної, так і групової.
Пропонується набір необхідних методик, які слід застосовувати в обстеженні (базові методики) і набір додаткових методик, які можуть варіюватися на розсуд специаліста-психолога. Для зручності підрахунку загальна кількість висновків за звітний період зводиться до кількості висновків формою 1.
Враховуючи час, необхідний на проведення обстеження, аналіз результатів і написання висновку, нормативні навантаження роботи медичного психолога можуть складати 16 висновків за формою 1 в місяць на одну ставку медичного психолога (при 36-часової робочому тижню) - у стаціонарі. У амбулаторній службі - 20 висновків за формою 1 в місяць. В кінці місяця психолог уявляє звіт про свою роботу.

До теми: доказать право на отпуск длительностью 56 дней...

Форма 1:
Висновок за даними повного психодіагностічеського обстеження. Як правило, проводиться у зв'язку із завданнями диференціальної діагностики, уточнення міри і глибини розладів психічної діяльності, виявлення підлягаючих зберіганню і порушених ланок психіки, при вирішенні експертних питань.
Форма 2:
Висновок за даними часткового обстеження - сенсрмоторною, пізнавальною, або емоционально-вольовой і особовою сфер. Як правило, проводиться в клініці неврозів (уточнення особових особливостей, особливостей емоционально-вольовой сфери).

До теми: доказать право на отпуск длительностью 56 дней...

Продовжуйте, будь ласка.


blush.gif


ДОЦІЛЬНЕ РОЗДІЛЕННЯ ВИСНОВКІВ ПО ФОРМАХ, ЗАЛЕЖНО ВІД ЦІЛЕЙ І ЗАВДАНЬ ОБСТЕЖЕННЯ, КІЛЬКОСТІ МЕТОДИК, ЩО ПРЕД'ЯВЛЯЮТЬСЯ, ЗАГАЛЬНИХ ТРУДОВИТРАТ НА ОДИН ВИСНОВОК, ОБ'ЄМУ САМОГО ВИСНОВКУ.
Виділяються 4 форми висновків:
Форма 0:
1. Висновок за даними нейропсихологичеського обстеження, як обстеження підвищеної складності, що вимагає високої кваліфікації медичного психолога.
2. Висновок для комплексної судової психолого-психиатрічеськой експертизи, що є повним психодіагностічеськоє обстеженням і відповідями експерта- психолога на поставлені питання.

До теми: доказать право на отпуск длительностью 56 дней...

А ще треба, мозК вытрымае? confused.gif laugh.gif
Я ще можу додаты. cool.gif
До теми: доказать право на отпуск длительностью 56 дней...

IV. Нормативи витрат часу психолога на основні види роботи в установах охорони здоров'я соматичного профілю:
• повне первинне психодіагностічеськоє обстеження хворого, оформлення результатів і написання висновок в історію хвороби вимагає в середньому 2,5-3 години, воно може проводитися в течію 2-3 днів. Повторне обстеження займає 1,5-2 години;
• при проведенні груповий психокоррекциі навантаження на робочий день – заняття з 2-мя групами по 8-10 чоловік в кожній. Такі заняття тривалістю 2,5-3 години проводяться 1-2 разу в тиждень;
• навантаження при проведенні групової психотерапії, соціотерапії і ін. вимірюється в годину реально витраченого часу;
• участь психолога в консультативній, психотерапевтичній і психокоррекционной роботі має бути відмічена записом в історії хвороби, амбулаторних картах або спеціальних щоденниках, матеріали яких використовуються лікарем для аналізу динаміки стосунків, установок, стану і поведінки хворих в процесі лікування і як форма звітності.


До теми: доказать право на отпуск длительностью 56 дней...

III. Нормативи витрат часу психолога на основні види роботи в неврології і нейрохірургії:
• повне первинне нейропсихологичне обстеження хворого, включаючи оформлення результатів і запис в історію хвороби, вимагає в середньому 2,5-3 години, з врахуванням швидкої стомлюваності хворого воно проводиться, як правило, в течію 2-3 днів. На первинне дослідження психічних функцій, станів і особи хворого потрібний в середньому 3-5 години; воно також проводиться у течію 2-3 днів. Повторне обстеження хворих вимагає в середньому 1,5-2 години;
• психолог, займаючись протягом робочого тижня лише експеріментально-діагностічеськой і експертною роботою, залежно від завдання дослідження, може провести 5-7 первинних або 15-20 повторних обстежень з написанням висновку;
• при проведенні психокоррекционной роботи з хворими, їх сім'ями, лікувальним персоналом відділення, участь в соціотерапії, організації лікувального середовища, навантаження психолога враховується на підставі реальний використовуваного робочого часу.

До теми: доказать право на отпуск длительностью 56 дней...

II. Норматіви витрат часу психолога на основні види робіт в наркологічній установі:
• при проведенні психокоррекционной роботи у вигляді групових занять навантаження психолога може варіювати залежно від кількості груп, які він веде одночасно ( наприклад 20 занять з однією групою хворих в кількості 8-10 людина, по 10 занять з двома групами, або по 7 занять з трьома групами хворих).
При цьому заняття груп можуть бути щоденними, через день або двічі в тиждень. Тривалість роботи з однією групою з врахуванням підготовки і запису про неї в документації складає в середньому 2,5-3 години;
• на повне первинне обстеження хворого за допомогою комплексу психодіагностічеських методик, включаючи підготовку до дослідження, оформлення результатів і запис в історію хвороби – 3-4 години, на повторне дослідження хворого – 1,5-2 години;
• при проведенні додаткових психологічних досліджень «експрес- діагности» з хворими, що беруть участь в заняттях психотерапевтичних груп, – в середньому – 1 година;
• при проведенні родинної психотерапії, психопрофілактічеськой і реабілітаційної роботи, занять з медперсоналом, участі в клінічних розборах, конференціях, заняттях, що підвищують професійний рівень психолога, навантаження визначається в годину реально використовуваного часу.

До теми: доказать право на отпуск длительностью 56 дней...

Продовження laugh.gif

• повторні і додаткові обстеження хворих займають в середньому 1,5-2 години;
• протягом робочого тижня, займаючись лише експеріментально-діагностічеськой і експертною роботою, психолог може провести 5-7 первинних або 15-20 повторних обстежень хворих;
• при проведенні психокоррекционной роботи у вигляді групових занять навантаження на робочий день – заняття з 2-мя психотерапевтичними групами по 8-10 чоловік в кожній, ведення таких груп було щотижневим або 2 рази в тиждень. Тривалість роботи з однією групою з врахуванням підготовки і запису їй в документації складає в середньому 2,5-3 години;

До теми: доказать право на отпуск длительностью 56 дней...