"—трах перед чимось"

” ѕсихолога ї ¬опрос психологу ї "—трах перед чимось"
ƒобрий день, мене звати јндр≥й ≥ мен≥ 15 рок≥в. ¬ мене виникаЇ €к≥йсь страх та невпевнен≥сть в соб≥ коли € в≥дпов≥даю перед класом (в школ≥), особливо коли виходжу до дошки, виходжу на клас, читаю на весь клас , читаю по англ≥йському ≥ майже завжди.(ѕри цьому в мене п≥тн≥ють сильно руки та тр€сутьс€ на клас≥ тр€сутьс€ ноги ≥ сто€ти дуже незручно "стаю теплим))"- чи кров в голову ≥де), ну одним словом не так €к завжди ≥ це дуже не зручно ≥ € не можу зосередити увагу нав≥ть на найпрост≥шому(((( ) я не знаю. що € можу зробити щоб пройшов м≥й страх(( « ним € просто не можу нормально розвиватись. ¬ивчивши матер≥ал € не можу його розпов≥сти , нав≥ть знаючи його дуже-дуже добре € просто його забуваю , уваги не стаЇ . ≤ € стаю "повним дурнем" - хоча € розумний ≥ досить добре . такий страх в мене не т≥льки в школ≥ . я ходжу на додатков≥ зан€тт€ ≥ там також в мене страх. я не можу в≥дпов≥сти ч≥тко та допускаю дуже багато помилок на що мен≥ кажуть що € н≥чого не вчу(((“акож в≥н виникаЇ в дурних зовс≥м ситуац≥€х(( наприклад € грав в шашки ≥ придумавши тактику ≥ чекавши њњ реал≥зац≥ю в мене почали жах €к тр€стись руки((( хот≥лось просто вийти ≥ € все забув що хт≥в зробити(( (це просто жах шахи це ж не €кась там життЇво важлива под≥€ це просто розвага ≥ тут таке). ¬ школ≥ перейшовши в новий клас € в≥дчуваю що € ну просто там не потр≥бен. ўо мене було в ньому, що немаЇ, н≥чого не зм≥нитьс€. “аке враженн€ що € н≥кому не потр≥бен( ≤ мене просто використовують( я новими людьми ну мою думку € не боюсь розмовл€ти . я зможу п≥д≥йти ≥ запитати щось , або поговорити . я активний , веселий, добрий ≥ таким хочу бути завжди . Ќу в клас≥ € зовс≥м ≥нший . ≤ коли починаЇтьс€ цей страх то капець ) я просто не схожий на себе . ¬ мене € два кращих друга . « €кими € в≥льно сп≥лкуюсь .
також, €к приклад можна привести в спорт≥ . граючи з б≥льш критими хлопц€ми в мене теж з
¬опрос задан: ; ¬озраст: 15

07-05-2015 19:43:36ƒополнение к вопросу
а

07-05-2015 19:48:55ƒополнение к вопросу
.“ам здаЇтьс€ не додрукувалось з'€вл€Їтьс€ ц€ невпевнен≥сть страх перед чимось ≥ € починаю дуже погано грати ≥ не можу сказати н≥чого точно ≥ вн€тно. ƒуже хочу щоб хтось мен≥ допом≥г .–озпов≥сти це батькам € не можу . я тод≥ стану дивитись на них по ≥ншому ≥ мож стану себе почувати безпорадним . ≤ вони мене не зрозум≥ють ≥ не допоможуть( ѕ≥ти по психолога € також не можу . адже про це д≥знаютьс€ батьки ≥ потр≥бно брати в них кошти) Ќу ≥ мен≥ €кось не зручно( ƒопомож≥ть мен≥ , хоча-би порадами . » тим що в мене таке . що мен≥ можна робити щоб це зникло . ћожливо €к≥сь вправи . «авданн€ . ƒ€кую за розум≥нн€.


консультаци€ психолога онлайн
ѕрив≥т, в школах повинен бути безкоштовний психолог, ≥, €кщо тоб≥ б≥льше 14 чи 16 (не пам"€таю), то дозв≥л батьк≥в на роботу з психологом не потр≥бен. ќкр≥м того, безкоштовний психолог може бути при соц≥альних службах чи благод≥йних орган≥зац≥€х, також Ї телефон дов≥ри безкоштовний.ўоб порадити тоб≥ €к≥сь вправи дл€ зн€тт€ страху важливо розум≥ти чого ти боњшс€, що стоњть за твоњм страхом. ўо ти оч≥куЇш в≥д вчител€ та одноклассник≥в, коли виступаЇш перед ними, €коњ реакц≥њ тоб≥ хочетьс€ отримати. Ќу ≥ банальна, але досить д≥Їва порада - це у€вити вс≥х перед ким, ти виступаЇш в €комусь безглуздому чи см≥шному стан≥ (голими, замурзаними, перел€каними, будь-€кий вар≥ант). Ќу, ≥ ти можеш спершу тренуватись перед зекралом, чи перед батьками, чи перед друз€ми. ѕеред кимось, кому ти дов≥р€Їш, щоб напрацьовувати свою впевнен≥сть у соб≥.

комментарий
рекоммендовать:


консультаци€ психолога онлайн
ƒобрий день јндр≥й. ” тебе тривожний розлад, так звана соц≥альна тривожн≥сть (або фоб≥€). Ќа жаль сама собою ц€ тривожн≥сть може ≥ не зникнути. ƒл€ того, щоб по€снити що з тобою в≥дбуваЇтьс€ потр≥бно не одну годину по€снень.
—уть позбавленн€ в≥д тривожного розладу в тому, щоб робити те, що саме ≥ викликаЇ цю тривогу. јле потр≥бно знати €к це робити. «в≥сно це краще робити п≥д нагл€дом психотерапевта, або психолога, €кий знаЇ €к позбавл€ти тривожних розлад≥в.
ћожливо можна позбутис€ ц≥Їњ тривоги ≥ самост≥йно, але дл€ цього потр≥бно мати велику силу вол≥, велику наполеглив≥сть, терп≥нн€ ≥ багато часу.
Ќа м≥й погл€д тоб≥ потр≥бно звернутис€ до шк≥льного психолога (в≥н працюЇ безкоштовно). якщо ти не хочеш, щоб про це знали батьки, то вони не будуть знати - у психолог≥в Ї так званий принцип конф≥дец≥йност≥. ўасти.

комментарий
рекоммендовать:

07-05-2015 21:31:06ƒополнение к вопросу
÷€ проблема уже в мене майже 1 р≥к( я не знаю чи зможу в≥льно з ним сп≥лкуватись( “и паче в мене €кась думка що про це знатиме вс€ школа, клас, друз≥ ≥ €кось не зручно . јле зм≥нитись хочу, бо так дал≥ продовжувати не можна. ≤ чомусь мен≥ здаЇтьс€ що в каб≥нет≥ у психолога сидить 2 людини . я ж не можу зайти ≥ сказати що мен≥ потр≥бна допомога. ≤ €к € пот≥м буду дивитись в оч≥ психологу( ћен≥ буде не комфортно.ј робити те що викликаЇ фоб≥ю € намагавс€ , але це виходить досить погано ( 1,2 рази спробуЇш а пот≥м хочеш взагал≥ зникнути з≥ школи( ј так велике д€кую вам за допомогу, хоч хтось не байдужий. ”сп≥х≥в вам)

07-05-2015 21:33:15ƒополнение к вопросу
≤ д€кую за швидку в≥дпов≥дь.

07-05-2015 22:53:52ƒополнение к вопросу
«вернувшись до психолога € кардинально зм≥ню житт€. ¬арто це робити? Ќе завдасть це мен≥ ≥нших проблем? Ѕ≥льш складн≥ших чим €к≥ в мене Ї . д€кую за в≥дпов≥дь.


консультаци€ психолога онлайн
Ќасправд≥ кординально зм≥нитис€ не так просто ≥ не так легко. ƒл€ того щоб зм≥нитис€ необх≥дно багато часу ≥ багато зусиль.
¬чись керувати своњм житт€м, вир≥швуй проблеми, коли вони з"€вл€ютьс€, не стидайс€ просити про допомогу.

комментарий
рекоммендовать:

„тобы спросить или ответить, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
јвтор вопроса не разрешил его обсуждение. «апрет касаетс€ комметариев от неспециалистов.
qr