Батьки проти моїх відносин з хлопцем

У Психолога » Вопрос психологу » Батьки проти моїх відносин з хлопцем
Я маю хлопця, він менший за мене на 3 роки. Батьки важають що він мені не потрібен, а потрібен такий який зможе мене повністю забезпечити. А я просто щаслива зараз з ним, хочу бути з ним, а батьки цього не розуміють. Вони мене не пускають з ним гуляти, просто даже його ім‘я не хочуть чути.
Я вже незнаю, що робити, допоможіть було ласка
Вопрос задан: ; Возраст: 19


консультация психолога онлайн

Добрий день! Батьки за Вас хвилюються, тому поводять себе саме так. Але Вам лише 19 років, тобто хлопцю 16. У Вас дружні стосунки, перша закоханість - заспокойте батьків, що Ви завтра не збираєтесь заміж. Як мінімум, Вашому хлопцю потрібно стати повнолітнім, а це декілька років, дуже багат чого може відбутися за цей час. Хай Ваші батьки згадають своє дитинство, як закохувались, зустрічались. Спробуйте заспокоїти своїх батьків. Вдачі Вам!

комментарий
рекоммендовать:


консультация психолога онлайн
Здається так, що ваші батьки вас вже віддали заміж за нього у своїх думках. Спробуйте поговорити з ними та сказати, що вам просто хорошо з ним, вам подобається проводити час разом. Сподіваюсь, що це допоможе їм сприймати теперішній час, а не жити майбутнім.
Та ще одне, авжеж вони будуть хвилюватись за вас, якщо ви зможете зрозуміти іх та поцікавитись за що саме вони переживають (але у час розмови дуже потрібно, щоб ніхто не говорив емоційно, на підвищених тонах, а як дорослі, котрі намагаються зрозуміти один одного) теж сприятливо вплине на ваші стосунки.

комментарий
рекоммендовать:


консультация психолога онлайн
Доброго дня! Можливо вік вашого хлопця і Ваш це не основна причина несприйняття хлопця батьками, можливо є ще якісь фактори. А Ви як - згодні з батьками, що хлопець потрібен такий що зможе Вас забезпечити? Чи плануєте разом з ним майбутнє? Поговоріть про це з батьками і про те чого би Вам хотілось. Успіху!

комментарий
рекоммендовать:


консультация психолога онлайн
В різному віці ми по різному сприймаємо відносини. На початку нам може подобатися дуже сильно хтось, і ми навіть можемо не знати, чому. Це може бути посмішка, жарти, відношення…
В більш дорослому віці появляються такі фільтри, як на скільки він відповідальний, чи можу я на нього покластися, а яким він буде батьком.

Ваші батьки сприймають Ваші відносини через призму свого досвіду. Можливо вони не бачать тої риси в ньому, яка має бути у хлопця їхньої дочки. Або навпаки бачать те, що їм не подобається.

На Ваш захист можна сказати
У відносинах Ви отримуєте, щось для себе, що не завжди можна пояснити словами. В першу чергу це ті відчуття і емоції, які не відчували раніше. Ще можна сказати, що Ви не зрозумієте того чого дійсно хочете від відносин, поки не будете мати достатнього досвіду відносин. Наприклад в один день Вам потрібна від Вашого хлопця скажімо захист (чи допомога, чи підтримка…), а Ви цього не отримаєте. Або він зробить те, що для Вас буде не припустимо. В такому випадку Ви отримаєте досвід і зможете його використовувати в наступних відносинах. Без достатнього досвіду не завжди зробиш правильний вибір.

І діалог це правильне рішення. Якщо на пряму не виходить будувати діалог з батьками, то рекомендую на перших етапах використовувати допомогу медіатора чи психолога. В мої практиці на консультацію приходила мама з дочкою (25 років). Мама категорично була проти відносин. На консультації виявилося чого дійсно дочка хоче. Після діалогу дочка зрозуміла, що у відносинах вона тільки для того щоб мати змогу турбуватися про когось. А самі відносини по більшій мірі забирали енергію. Вона прийняла рішення поступити, заробляти більше грошей, далі вчитися переїхати від батьків. І відносини вона залишила на той момент на рівні дружніх.

Головна рекомендація Вам доведіть батькам вчинками, що Ви можете дійсно бути відповідальною за себе. Перейдіть на їхній рівень дорослості.

І в цьому Вам допоможе діалог з ними.

комментарий
рекоммендовать:

Чтобы спросить или ответить, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
Автор вопроса не разрешил его обсуждение. Запрет касается комметариев от неспециалистов.
qr