Як жити далі?

Доброго вечора. Мене звати Євген. У мене, так би мовити, дві проблеми в одному. Два місяці тому сталася трагедія - померла моя цивільна дружина, яку я любив більше за життя. Коли це сталося, все пішло шкереберть - почали виникати проблеми одна за однією, деякі з них дуже серйозні, все почало буквально валитися з рук. У мене опустилися руки, я почав аморальний спосіб життя, майже перестав доглядати за собою і прибиратися в квартирі, нічого не хочеться. Я вірю, що дружина бачить мене з небес, і вона обурена тим, як я живу - якби я так поводився за її життя, вона б одразу пішла від мене. Я хочу, аби її душа була завжди поруч зі мною, хочу відчувати її присутність - лише так я зможу якось подолати депресію й жити далі. І хоч я більше ніколи її не побачу, окрім як на фото, не почую її голос, окрім єдиного відеозапису на телефоні, не зможу торкнутися її - та якщо я душею відчуватиму її присутність, то зможу жити далі. Але розумію, що для того, аби вона була зі мною, я мушу жити гідно, а не так, як нині, оскільки при моєму нинішньому способі життя їй просто огидно бути поруч зі мною. Я мушу прибратися в квартирі, навести порядок, навести порядок у житті, жити так, щоб дружина пишалася мною! Але не можу, руки опущені, депресія і апатія. Зачароване коло... І ще одне - зі мною живе кіт, якого ми з дружиною разом взяли рік тому, і з яким дружина проводила дуже багато часу. Я його просто обожнюю. Якби не він, то я, напевно, остаточно з глузду б з\
Вопрос задан: ; Возраст: 26

12-11-2018 02:32:34Дополнение к вопросу
Продовження, в одне повідомлення не помістилося. Якби не він, то я, напевно, остаточно з глузду б з\'їхав. Але я бачу, що йому погано, і в цьому винен я - останні півтори тижні я сильно хворів, майже не вставав з ліжка - сил ледве вистачало, аби доплентатися до кухні й погодувати його, про ігри не могло йтися. Я не приділяв коту належної уваги ці півтори тижні. До того ж, я став дуже знервований і запальний - по квартирі часто літають предмети (вже розбито 2 кружки дружини), що дуже лякає кота. І я бачу, що він пригнічений, став мене боятися - від кожного різкого руху або звуку шарахається, одразу тікає і ховається кудись - раніше з ним такого не було. Він майже перестав муркотіти, хоча раніше муркотів наче трактор. Раніше спав зі мною на ліжку, а тепер у коридорі... Оскільки в такому стані кота винен виключно я, я відчуваю дуже сильну провину перед ним аж до сліз, хочу її залагодити, хочу, аби мій котяша знову став щасливим і веселим, щоб він муркотів і спав зі мною, щоб його очі знову заблищали. Він мій найкращий друг, і я хочу бути таким самим для нього. Питання може звучати безглуздо, але як зробити так, щоб кіт мені все пробачив і знову був щасливим? Те, що він від мене віддалився й перестав довіряти, пригнічує мене ще більше. Я дуже люблю його, і якщо його раптом не стане, я цього не витримаю. Він - єдиний, заради кого я тепер поспішаю додому, єдиний, хто заповнює цю жахливу порожнечу, яка утворилася, коли дружини не стало...


консультация психолога онлайн
Дрбрий ранок, дуже співчуваю вашому горю.. В данний час (сьогодні)Вам просто необхідно сходити до психіатра, щоб він вам виписав препарати і начніть їх зразу приймати. Це добре що у вас є котик така гарна підтримка. Чим ще вам подобалось займатись до смерті вашої цивільної дружини? У вас є родичі, друзі, хто на даний момент може вас вислухати? Знайдіть телефон гарячої лінії і поспілкуватись з психологом. Ви ходите на роботу?

комментарий
рекоммендовать:


консультация психолога онлайн
Добрий ранок! Співчуваю Вам! У мене собака, тому дуже розумію, про що Ви пишете. Впевнена, зо кіт Вас любить і не має образи. Напишіть мені на пошту, відправлю безкоштовний вебінар про те, як пережити втрату близької людини.

комментарий
рекоммендовать:


консультация психолога онлайн
Здравствуйте! Сочувствую и соболезную вам. Вам необходима срочно обратиться за помощью, похоже, коту уже сложно одному поддерживать вас. Обращайтесь к психологу или психиатру в вашем городе, заочно сложно найти для вас ресурсы справиться с таким горем. Есть ли у вас друзья, родственники? Попросите их пожить с вами, вам нежелательно оставаться одному.

комментарий
рекоммендовать:


консультация психолога онлайн
Доброго дня!Розумію, як Вам важко у Вашій ситуації. Проте, це схоже на замкнене коло, яке веде до руйнівного способі життя (який Ви описали). У Вашому випадку було би добре звернутися до психотерапевта, щоб пройти всі стадії горювання, бо по Вашому опису Ви зараз в стані депресії, який можна подолати успішно, щоб Ви далі могли жити і допомагати жити щасливо тим хто поруч, у Вашому випадку - котику. Думаю, що саме кіт і розуміння того, що дружина бачить вас, є сенсом життя зараз і може допомогти Вам знайти спеціаліста і знайти сили, щоб рухатися далі! головне - не здаватися і по можливості спілкуватися з друзями\колегами десь за межами дому.


комментарий
рекоммендовать:


консультация психолога онлайн
Доброго вечора, Євгене. Співчуваю Вашій втраті. Пройшло лише два місяці і Ваш біль ще гострий. Як це не дивно звучить, але Ваш котик теж переживає втрату, він бачить, що його життя і Ви змінились. В першу чергу Вам треба попіклуватись про себе і звернутись за допомогою до психотерапевта. Добре, якщо в Вас є друзі, які Вас можуть підтримати, але їхньої підтримки може бути недостатньо для відновлення сил.
Як звати Вашого котика? Якого він кольору?

комментарий
рекоммендовать:

Чтобы спросить или ответить, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
Автор вопроса не разрешил его обсуждение. Запрет касается комметариев от неспециалистов.

Похожие вопросы

ответ онлайн Як жити далі?
ответ онлайн Як жити далі?
ответ онлайн як жити далі
qr