∆иву з хлопцем, €кого не люблю

” ѕсихолога » ¬опрос психологу » ∆иву з хлопцем, €кого не люблю
∆иву з хлопцем з €ким зустр≥чаюс€ вже 5 рок≥в. —п≥льне проживанн€ спровокував перењзд в ≥ншу крањну, тому разом легше ≥ економн≥ше. ¬ ≥ншому випадку € б на це не погодилась. (хоча дос≥ не можу зрозум≥ти €к ≥ на це п≥шла). —аме з цього й почалис€ велик≥ проблеми. ≤ м≥й хлопець почав мене дуже дратувати, нав≥ть коли € розум≥ю, що безп≥дставно. ўодо почутт≥в, то в мене сильних н≥коли до нього не було, прив'€зан≥сть лише. ј в≥н мене любить дуже, а € лише дозвол€ю. —права в тому, що € н≥кого по справжньому не любила, лише симпат≥њ, ≥ то, на пальц€х одн≥Їњ руки можу перерахувати за все житт€. “ак ось, коли почали зустр≥чатис€, то спод≥валась, що почутт€ прокинутьс€, бо знаю, що так зразу не вм≥ю. ≤ дочекалас€ аж до 5 рок≥в. «араз соромно з≥знатис€ в цьому, бо знаю сама винна. јле ≥ розум≥ю, що житт€ одне, але ≥ його страшенно не хочу ображати ≥ робити бол€че, бо в≥н справд≥ все дл€ мене робить. ѕ≥вроку тому € наважилась йому сказати, що не люблю ≥ не хочу з ним бути. јле помирились тиждень п≥сл€. «нову через мене, бо мен≥ не вистачило сили вол≥ в≥дмовити ще раз ≥ вчитис€ жити сам≥й. јле найг≥рше, що €краз п≥вроку тому € познайомилась з хлопцем, €кий мен≥ симпатичний. (в≥н не став причиною наших сварок з хлопцем, бо це було часто ≥ давно до того). ¬≥н про€вл€в увагу до мене, а пот≥м зникав. «араз образивс€ на мене, що € йому не пишу. –озум≥ю, що це все св≥дчить про його байдуж≥сть до мене. јле останн≥м часом дуже часто ловлю себе на думц≥ про нього. ћен≥ дуже важко, щоб хтось сподобавс€, а €кщо вже так сталос€, то надовго.
Ќе знаю €к правильно поступити з моњм хлопцем (бо в≥н вже зробив пропозиц≥ю) : чи змиритьс€-злюбитьс€, чи не мучити н≥ себе, н≥ його ≥ набратис€ мужност≥ в≥дпов≥дати за себе сам≥й?
ƒ€кую!
¬опрос задан: ; ¬озраст: 23


консультаци€ психолога онлайн
„увственна€ составл€юща€ (Ћюбовь), не во власти никаких специалистов на земле 🌎, в том числе и не психологов. “олько вам решать, жить с не любимым или нет.... ≈сли же вопрос: "страха уйти" (одиночества итп), то здесь дааа...могут вам помочь, узнать откуда эти страхи и почему вам удобно быть не решительной...!

комментарий
рекоммендовать:


консультаци€ психолога онлайн
Ќатали€, вы пишете: "Ќе знаю €к правильно поступити з моњм хлопцем (бо в≥н вже зробив пропозиц≥ю) : чи змиритьс€-злюбитьс€, чи не мучити н≥ себе, н≥ його ≥ набратис€ мужност≥ в≥дпов≥дати за себе сам≥й?". ћожете немного детальнее описать, чем вас тревожат следующие сценарии:
—ценарий 1. Ќабратьс€ мужества отвечать за себ€ саму. „то в этой ситуации кажетс€ вам самым тревожащим, трудным, возможно, пугающим?
—ценарий 2. ѕойти по пути "стерпитс€-слюбитс€", прин€ть предложение. „то, в свою очередь, в этой ситуации кажетс€ вам самым тревожащим, трудным и т.д.?

комментарий
рекоммендовать:


консультаци€ психолога онлайн
Ќаталь€, ты допускаешь жизнь с тем кого не любишь? «ачем? »з этого ничего хорошего не выйдет. —ейчас тебе психологи не нужны, нужно просто сесть и ответить себе на вопрос - зачем тебе это нужно? ј вот если ты св€жешь жизнь с нелюбимым человеком - тогда психологи понадоб€тс€ вам обоим. “ы сама строишь свою жизнь.

комментарий
рекоммендовать:


консультаци€ психолога онлайн
ƒобрий ранок, Ќаталь€! „и готов≥ ¬и все житт€ бути пор€д з людиною, €ку не любите? ƒо цього це призведе? «араз за ¬ашими плечима лише 5 рок≥в стосунк≥в, в €ких не було справжн≥х почутт≥в. ¬они можуть стати ¬ам гарним досв≥дом. јле нав≥що продовжувати стосунки, €к≥ ¬ас не влаштовують?  ому в≥д цього користь?

комментарий
рекоммендовать:


консультаци€ психолога онлайн
Ќатал≥€, € звернула увагу, що ви написали: Ђн≥кого по справжньому не любила, лише симпат≥њ, ≥ то, на пальц€х одн≥Їњ руки можу перерахувати за все житт€ї. ¬ терап≥њ € б починала роботу саме з цього м≥сц€, що може дати можлив≥сть знайти в≥дпов≥дь на питанн€ €кими ви тривожитесь. ўо в вашому розум≥нн≥ любов, €к≥ почутт€ ви в≥дчуваЇте в тих чи ≥нших стосунках(з друз€ми, колегами, батьками)? ¬ дан≥й ситуац≥њ краще не посп≥шати з висновками й прийн€тт€м р≥шенн€, €кщо воно не з€вл€Їтьс€ одразу, дозволити соб≥ вз€ти ст≥льки часу ск≥льки потр≥бно дл€ св≥домого вибору. ѕ€ть рок≥в стосунк≥в це не малий терм≥н, щоб вони тримались лише на економ≥чн≥й вигод≥ й взаЇмних Ђмукахї - Ђне мучити н≥ себе н≥ йогої. –оздратуванн€ може виникати в будь €ких стосунках, нав≥ть там, де партнери в≥дчувають любов один до одного, й воно не Ї Ђбезп≥дставнимї. ѕочутт€ роздратуванн€ ≥нод≥ може ма€кувати, не лише про в≥дстоюванн€ своњх меж чи там про€в потреби, що не може знайти задоволенн€, а й про зупинен≥ ≥нш≥ почутт€, наприклад, страх близкост≥(буваЇ саме через нього людина обираЇ не реальн≥ стосунки, що пор€д, а будуЇ в своњх фантаз≥€х стосунки нав≥дстан≥). ј ще, люди можуть зм≥нюватись з часом ≥ зм≥нювати своњ уподобанн€, ц≥л≥, спос≥б житт€, що веде до вжитт€ певних д≥њ, ≥ тод≥ важливо усв≥домлювати наск≥льки це "моњ"(а не нав€зан≥) бажанн€, що можливо лише опираючись на своњ почутт€.

комментарий
рекоммендовать:

16-12-2018 14:30:33ƒополнение к вопросу
≈лена “аранска€ (’арьков), щодо першого сценар≥ю то самотн≥сть. “ак €к зараз проживаю закордоном, боюс€ залишитись сама.
ј другий сценар≥й - все житт€ прожити не з т≥Їю людиною ( так €к € зараз думаю).

16-12-2018 14:43:07ƒополнение к вопросу
јлена √уба ( иев), дл€ мене любов це дуже тепле почутт€, важко описати.
« батьками в мене стосунки хорош≥. « мамою досить важк≥. ј от з батьком, € вважаю, ≥деальн≥. ¬≥н мен≥ €к друг, брат ≥ наставник. ≤ так було завжди. ¬≥н н≥коли нав≥ть голосу на мене не п≥дн≥мав, а завжди старавс€ спок≥йно донести в чому не права. ј зараз нав≥ть ще покращились.
ƒо батьк≥в в≥дчуваю лише все хороше ≥ тепле, що в мене Ї.
÷е, думаю, вз≥рець моЇњ любов≥, що € в≥дчуваю до них ≥ до молодшого брата.
ƒо друз≥в ставленн€, зв≥сно, не таке. ’оча заради них теж готова багато зробити.консультаци€ психолога онлайн
«розум≥ло, що ¬и за кордоном ≥ страшно залишитись самой. ўо саме страшне може трапитис€, €кщо залишитесь одна? який розвиток под≥й бачите? „и впораЇтесь ¬и з цим? який план можете соб≥ побудувати щодо д≥й, €кщо потр≥бно буде починати жити самост≥йно?

комментарий
рекоммендовать:


консультаци€ психолога онлайн
Ќатали€, спасибо за ответ. ћне кажетс€, перед тем, как прин€ть какое-либо решение, вам было бы полезно поработать с психотерапевтом или обдумать самой, что вы вкладываете в пон€ти€ одиночества, самосто€тельности, "остатьс€ самой". ѕочему эта тема така€ зар€женна€, почему вам (если € правильно проинтерпретировала ваши слова, поправьте, если это не так) кажетс€, что вы не сможете отвечать сама за себ€, кажетс€, что вам не достанет душевных сил, или, скажем, что вы обречены на одиночество, если расстанетесь с нынешним молодым человеком.

комментарий
рекоммендовать:

„тобы спросить или ответить, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
јвтор вопроса не разрешил его обсуждение. «апрет касаетс€ комметариев от неспециалистов.
qr