ѕосварилась з хлопцем

” ѕсихолога ї ¬опрос психологу ї ѕосварилась з хлопцем
«≥стр≥чаюсь з хлопцем майже р≥к,все чудово,в≥н турботливий,завжди знаходить час щоб побачитись,знайомий з моњми батьками а € з його,та моментами при наших сварках € його не вп≥знаю,в≥н може розвернутись п≥ти залишивши мене саму,шл€хи на примиренн€ про€вл€ла €,я дуже його люблю ≥ дорожу ним,та при сварка коли € питала чи в≥н хоче роз≥йтись в≥н казав так...Ѕо в≥н не хоче бути разом при таких не порозум≥нн€х,а коли йому переходило через день в≥н казав що згар€ча казав,а сьогодн≥ вз€гал≥ мене послав нах*Їр,Ѕо ћи сид≥ли з сестрою ≥ з ним в 3х ≥ жартували,≤ в≥н сказав вже п≥сл€ що € йому рот закрила,хоча такого не було ≥ близько,≥ € нав≥ть не звернула на це увагу,коли € сказала що не пам'€таю що € сказала щоб його зад≥ло,а в≥н знервувавс€,≤ вдвер≥ ёл€ ≥ йдити на х*Їр ћене це все за*Їбало ≤ п≥шов....мен≥ так бол€че € його кохаю,я ж сама розум≥ю що це не нормально ≤ це не причина (((вчора киц€ сонце люблю ....Ќу €к можна так(((я його люблю ≥ не хочу б≥льше н≥ з ким бути,та хочу щоб мене бо€лис€ втрати....
¬опрос задан: ; ¬озраст: 26


консультаци€ психолога онлайн
ј какой помощи ждете на сайте?

комментарий
рекоммендовать:


консультаци€ психолога онлайн
ƒобрий день, ƒжод≥! “ак≥ стосунки не нормальн≥. ¬ам 26 рок≥в ≥ ¬и чомусь це допускаЇте. ƒумаю, варто роз≥братис€, чого ¬и хочете в майбутньому. ўо чекаЇ ¬ас з цим хлопцем? „ого бажаЇте? „ого прагнете?

комментарий
рекоммендовать:


консультаци€ психолога онлайн
ƒобрий ранок! ћожливо, хлопець моделюЇ т≥ стосунки, €к≥ ¬≥н бачив м≥ж батьками у своњй родин≥ ≥ по -≥ншому просто не вм≥Ї сп≥лкуватис€. ≤ протисто€ти ¬ам його повед≥нц≥ буде важко. ўо ¬ам подобаЇтьс€ у хлопц≥, заради чого ¬и хочете з ним мати стосунки?

комментарий
рекоммендовать:

„тобы спросить или ответить, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
јвтор вопроса не разрешил его обсуждение. «апрет касаетс€ комметариев от неспециалистов.
ќбзоры фильмов и книг от психологов
qr