Зрада

Доброго дня! Мене звати Василь мені 32 роки. Мене є проблема яку частково вирішив частково ні, хочу що ви мені помогли. Я одружений 10 років мене є дитина 9 років, в сім за цей період було все як і в сім'ях. Рік назад мені запропонували роботу за кордоном від якої я не міг відмовитися і я поїхав, кожних 3-тій місяця я виривався до дому до сім'ї здавалося що все було гаразд. Но після останього приїзду я замітив що пропала близкавка між мною і дружиною з її сторони(((, пробував поговорити знею но нічого не вдавалося ( все гаразд я тебе люблю що ти видумоєш). Я зрозумів що щось не так що це брехня.Перед від'їздом за кордон я наняв людину яка слідкувала за нею, пройшов час я вернувся зустрівся з нею і вона надала інформацію з відео.Так я був прав в неї був робочий роман, я не девився відео не зміх. Пробував знею поговорити не розказуючи нічого про відео і остальне но знов що ти видумоєш і так далі. Я людина терпляча хоч колишній спорцмен щоб ніхто не постраждав ні дружина ні її коханець ( в нього тоже сім'я і 2 дітей 2 дочка 6 років і 4 місяці).Вирішив позвонити до нього думав мужику скорше дойде що потрібно все це зупинити розпадеться 2 сім'ї і постраждають діти(((.Но почув одні заперечення з неадекватними словами і матами((.Подумавши день витягнув козер відео, зробив ровмінг дзвінок до них двоє і сказав що маю відео і скину в фейсбук на дві сторінки.Після цього дружина захотіла зустрітися сказала що так вийшло що мене небуло не було підтримки а тут він. Я пробачив її бо люблю і ціную сім'ю але є одне но вони дальше працюють разом і звільнятися не планують можна її довіряти не знаю.Скоро я знов їду а в душі не спокійно. Поможіть з цим мені.
Вопрос задан: ; Возраст: 32


консультация психолога онлайн
Доброго дня, Василь! Напевно тут справа не у від`їзді, і не в тому, що вони і надалі працюватимуть разом, а в тому, що у ваших стосунках щось зламалось, тому і довіри зараз немає. Над стосунками слід працювати, відновлювати, розвивати. Зверніться до психолога, який працює з парами, думаю, так буде більш ефективно для вас обох.

комментарий
рекоммендовать:


консультация психолога онлайн
Доброго дня! Пережити зраду непросто, а втрачену довіру повернути ще складніше. В чому саме зараз Вам найбільше потрібна допомога?

комментарий
рекоммендовать:

13-05-2019 11:53:29Дополнение к вопросу
Я незнаю як поступити звільнятися вони не хочуть бо цінують свою роботу, но я неможу так лишити це. Знаючи що ця людина працює з нею вони дальше спілкуються бачутся.


консультация психолога онлайн
А як Ви хочете вчинити? Які варіанти дій розглядаєте у такому випадку?

комментарий
рекоммендовать:

13-05-2019 12:47:22Дополнение к вопросу
Воріанти звільниня! вона чи він мусить звільнитися, я можу заставити це їх зробити(варіантом відео) незнаю чи це правильно і чи мені це потрібно


консультация психолога онлайн
Добрий день! Ви думаєте, що звільнення вирішить проблему? Чи лише зніме тривожність у краткостроковій перспективі? Що їм буде заважати зустрічатись і надалі? Проблема набагато глибше.... Ви найняли людину, щоб вона контролювала жінку... Ви і раніше контролювали, недовіряли їй?

комментарий
рекоммендовать:

13-05-2019 13:34:11Дополнение к вопросу
Довіра була до певного часу, но зрозумів щось не так як завжди холод, приділяня менше уваги ніж було( може це привело до не довірою до неї).Я вирішив наняти людину і не помилився в цьому. .Вона визнає помилку, говорить що не повториться ця неприємність но ніяких ходів від неї подальших не має.Мене є почуття до неї, я хочу зберегти сім'ю і внас в двох є цінніше ніж ми і наші поступки, це наша дитина.


консультация психолога онлайн
Важливо зрозуміти, що Вам дасть це звільнення. Чи буде це гарантією того, що більше не буде у них стосунків?

комментарий
рекоммендовать:

Чтобы спросить или ответить, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
Автор вопроса не разрешил его обсуждение. Запрет касается комметариев от неспециалистов.

Похожие вопросы

ответ онлайн Зрада батька
ответ онлайн Зрада
ответ онлайн Чи це зрада?
qr