Відносини на відстані

У Психолога » Вопрос психологу » Психология отношений » Відносини на відстані
Зустрічаємося з дівчиною вже три роки. Вона поїхала навчатися в інше місто в медунівер на 7 років. Два роки минуло, я не знаю як витримати решту. Часто сваримось, брак уваги бо немає часу. Я запропонував жити разом — створити сім'ю. Вона каже що у неї навчання і вона його не покине щоб там не було. Пропонує мені все покинути( роботу, будинок) і переїхати до неї в місто де в мене нічого немає, немає де жити і роботи (я працюю агрономом і добре заробляю). Пропонував знайти якийсь компроміс але нічого не вийшло. Я не знаю, що мені робити далі
Вопрос задан: ; Возраст: 23


консультация психолога онлайн
Здравствуйте. Сочувствую вам. Бывает так, что решения сейчас нет и вы не знаете, что делать. Каждый из вас строит жизнь исходя из своих своих приоритетов. Она выбирает учебу в одном городе, а вы выбираете свою работу и жизнь в другом городе. И каждый из вас не готов жертвовать и отказываться от своих выборов, своего образа жизни.

комментарий
рекоммендовать:

10-10-2019 07:29:16Дополнение к вопросу
І як нам бути далі?


консультация психолога онлайн
Добрий ранок! Шукати крмпроміс. Він може бути не зовсім ідеальним, але це єдина можливість зберегти стосунки, якщо є заради чого.

комментарий
рекоммендовать:


консультация психолога онлайн
Тут важливо дивитись далі, адже навіть якщо ці роки навчання ви разом якось витримаєте, далі буде наступний крок – її робота.
Чи хоче вона працювати лікарем там, де Ви зараз живете і працюєте?
Чи вона хоче жити і працювати в місті, де навчається, або в якомусь іншому (більшому) місті?
Чи можна знайти роботу агрономом десь в місті (наприклад в якомусь господарстві, яке або знаходиться в місті, або займається наприклад дослідженнями) ?
Варто дивитися вперед і розглядати всі можливості.

комментарий
рекоммендовать:

Чтобы спросить или ответить, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
Автор вопроса не разрешил его обсуждение. Запрет касается комметариев от неспециалистов.
qr