Неможу говорити з чоловіком про секс

У Психолога » Вопрос психологу » Сексуальность » Неможу говорити з чоловіком про секс
Добре ранку в мене така проблема в мене чоловік дуже любить секс сексоголік а я ні і він хоче поговорити про секс я а неможу цего зробити в мене зразу якесь отврощенія неможу говорити про секс нізким і неможу зрозуміти чого раніше я любила цим займатись а після народження дитини неможу і мені навіть не цікаво
Вопрос задан: ; Возраст: 22


консультация психолога онлайн
Доброго времени суток!
Поскольку до рождения ребёнка у Вас с этим вопросом всё было хорошо, скорее всего это может быть симптомом нескольких диагнозов. Каждый из них требует своей терапии. Но однозначно - терапия нужна. Потому очень рекомендую обратиться к психотерапевту. Желательно работающему в КПТ.
Мудрости Вам и позаботьтесь о себе!

комментарий
рекоммендовать:


консультация психолога онлайн
Ну, не можете, так і не говоріть. Я сподіваюсь, вас насильно не змушують цього робити?

комментарий
рекоммендовать:


консультация психолога онлайн
Добрий день! Не всі любителі говорити про секс, і це нормально. Якщо для вас ця тема неприємна, то ніхто не має права вас змушувати. І скільки часу пройшло від народження дитини? В перші місяці після пологів лібідо в жінки може знизитися, і це теж абсолютно нормально. Ваш організм зараз не налаштований на репродуктивну функцію. Окрім того, може додаватися втома. І чи немає у вас зниження настрою? Треба також виключити післяпологову депресію.

комментарий
рекоммендовать:

Чтобы спросить или ответить, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
Автор вопроса не разрешил его обсуждение. Запрет касается комметариев от неспециалистов.
Обзоры фильмов и книг от психологов
qr