Ќе впевнена, що роблю в≥рний крок

” ѕсихолога ї ¬опрос психологу ї Ќе впевнена, що роблю в≥рний крок
ƒобрий день, мен≥ 27 рок≥в. ∆иву з хлопцем 3 роки, теж 27 рок≥в. ¬ир≥шили розписатись. ¬≥н працюЇ до п≥зна, € теж, приходимо майже в той же час додому.
„асто сваримось. ¬≥н дуже ≥мпульсивний, може зриватись на мен≥ за др≥бниц≥ чи коментувати: не так стала, не завчасно вит€нула грош≥ перед оплатою, чи спотикнулась ≥ т.д. ћоже викрикнути неоч≥кувано ≥ це мене л€каЇ, може вдарити в ст≥нку кулаком, обзиваЇ. я дуже терпелива, стараюсь все згладжувати, але ≥нод≥ вже не вистачаЇ сил ≥ емоц≥йно здаюсь:плачу чи кричу, але намагаюсь контролювати слова не обзивати €к в≥н п≥д час гн≥ву.ћене л€каЇ його повед≥нка, що це може в≥дображитись на майб.д≥тей. ¬≥н працюЇ ф≥зично, € розумово ≥ п≥д к≥нець вечора обоЇ стомлен≥, в≥н практично не говорить з≥ мною, а € емоц≥йно хот≥ла б розпов≥сти про св≥й день (сам не спитаЇ), коли щось наплутаю чи призабуду кричить ≥ нав≥ть €кщо куплен≥ б≥лети кудись посварились ≥ не поњхали. якщо поњздка стосуЇтьс€ його друз≥в, може мене залишити саму ≥ поњхати до когось з них (чи то на дн, чи то просто).я просто запуталась ≥ вже не знаю €к краще вчин€ти. —ам в≥н турботливий, придбав квартиру дл€ нас, мен≥ даруЇ кв≥ти, готуЇ вечерю, п≥дтримуЇ €к може, € в≥дчуваю ≥ бачу,що любить. Ќ≥чого не жал≥Ї дл€ мене, лише емоц≥йно в нього не виходить себе контролювати, а € вже починаю комплексувати ≥ починаю в≥рити д≥йсно в його слова-образи,що € така...≤нод≥ може сказати те, що чого не було, але пот≥м переграти ситуац≥ю,щоб в≥н взагал≥ не був винним коли сваримось.
я боюсь,що зроблю помилку в житт≥, € завжди вагаюсь перед тим щоб зробити щось. “ак, € не впевнена, але не завжди..€ стараюсь зрозум≥ти його, його д≥њ, ≥нод≥ ж ≥ € не права..але його зриви ≥ д≥њ в гн≥в≥ мене л€кають. як бути, розпис через нед≥лю, посварилис€ ≥ не поњхали в поњздку €ка була запланована €к подарунок на м≥й дн, бо € п≥д час розмови переплутала ≥ сказала не той час заселенн€ в готель, €кий в≥н написав у вайбер≥ ≥ насправд≥ ми мали заселитись... в≥н з≥рвавс€, а € боюсь що його образи будуть завжди в наш≥й с≥м'њ..через нерви мен≥ здаЇтьс€ € д≥йсно багато чого вже путаю ≥ забуваю(((
¬опрос задан: ; ¬озраст: 27


консультаци€ психолога онлайн
ƒоброе утро!
«ачем ¬ы все это терпите? –ождение ребенка может только усугубить ¬аши отношени€ с ним. ¬ы ему не предлагали обратитьс€ за помощью к психологу?

комментарий
рекоммендовать:


консультаци€ психолога
ћожливо, ви д≥йсно ≥нод≥ провокуЇте хлопц€ до агресивних реакц≥й, але! образи - табу. јбо чолов≥к маЇ навчитись себе контролювати, або ви маЇте навчитись не замовчувати, а правильно ≥ г≥дно себе поводити в конфл≥ктних ситуац≥€х.

комментарий
рекоммендовать:

23-11-2019 10:53:23ƒополнение к вопросу
¬≥н матер≥ально допомогаЇ мен≥, купуЇ все, що необх≥дно.
¬≥н розумний, в≥дпов≥дальний, турбуЇтьс€..
¬≥н знаЇ, що в нього такий складний характер..ћи з ним про це говорили, були пер≥оди, коли в≥н стримувавс€ в моментах, коли б ран≥ше зривавс€ через др≥бниц≥. “ак, € пропонувала звернутис€ йому до психолога або сходити разом, щоб в≥н сам почув не в≥д мене коментар≥ про себе з≥ сторони, € почула своњ помилки..в≥н промовчав


консультаци€ психолога онлайн
ƒл€ того,чтобы больше пон€ть, что между ¬ами происходит, конечно лучше обратитьс€ вдвоем к семейному психологу. ¬ы говорите, что у него физическа€ работа. — чем это св€зано?

комментарий
рекоммендовать:


консультаци€ психолога
„олов≥ку складно признати своњ помилки. ≤ щодо психолог≥в Ї у€вленн€ - зараз мене чужа людина, €к оте кошен€...) “о у вас Ї шанс навчитис€ ≥нш≥й стратег≥њ взаЇмостосунк≥в. ¬и ж маЇте вплив один на одного? «м≥нитьс€ один, то й поступово зм≥нитьс€ ≥нший.

комментарий
рекоммендовать:

23-11-2019 11:10:27ƒополнение к вопросу
≤рина, можливо, € не заперечую. јле коли так, € п≥дходжу ≥ говорю про це.
я говорила, що мен≥ бол€че чути образи ≥ це вплине на м≥й стан, критику ≥ в≥дчутт€ впевненост≥ в подальшому б≥л€ нього. ¬≥н каже, що це в порив≥ гн≥ву, все то не так. “ипу в≥н не хоче ображати, але так виходить.¬≥н оплачуЇ все, оц€ чолов≥ча в≥дпов≥даль≥сть за с≥м'ю, за ставленн€ до д≥тей Ї. ѕросто оцей момент Їдиний €кий мене л€каЇ, € читала, слухала трен≥нги психолог≥в, шукаю в соб≥ проблему, але не виходить((Їдине, що тр≥шки зм≥нюЇтьс€.  оли проговорюЇмо ситуац≥њ з часом бачу результат, ≥нш≥ д≥њ ≥ в≥дношенн€. јле € в≥дчуваю, що це впливаЇ на м≥й емоц≥йний стан € нервую кожного разу, що ми посваримось. ¬≥н нервуЇ, щоб не посваритись. Ѕули пер≥оди коли взагал≥ все складалос€ ≥ д≥йсно все ок.
ћожливо це його ≥ моњ нерви, що нема житла свого, в≥н виплачуЇ в розрочку квартиру, платить за оренду.
ћи обоЇ не хочемо сваритись, але в≥н начебто або провокуЇ мене, або сам заводитьс€ не з н≥чого.
я не знаю...в≥н дуже добрий, н≥коли не в≥дмовить в допомоз≥..€ д≥йсно думала, щоб сходити до психолога, бо сама вже в≥дчуваю, що починаю бути ≥нод≥ грубою €к в≥н, не пом≥чаючи за собою..

23-11-2019 11:35:29ƒополнение к вопросу
ќльга, в≥н може працювати 7 дн≥в в нед≥лю, част≥ше 6 в≥н працюЇ фасадчиком.
¬≥н почав так працювати, щоб мати змогу виплачувати квартиру.
я старалась йому спри€ти:готувати вечерю, створювати спок≥йну атмосферу дома. јле з часом € не можу кожного вечора мовчати, не поговоривши зовс≥м. я навпаки пропонувала не раз сходити разом на масаж, чи завжди була за коли йшов в баню з хлопц€ми (у нього бол≥ в спин≥).
 оли просить роблю масаж≥.
ј зараз в≥н мен≥ так здаЇтьс€ наслухавс€ що хлопц≥ п'ють пиво кожного вечора ≥ сам почав, по 0,5 чи л≥три пити. я намагалась цьому завадити, але в≥н каже йому так краще п≥сл€ морозу, розслабитис€. я то нк проти, але не кожен день. ѕропонувала напустити ванну чи сходити в спа, в≥н не хоче..або каже, що ц≥ грош≥ докладе на оплату квартири. “ак, у нього Ї ц≥ль,€ка мен≥ до вподоби, але насл≥дки так≥ мене пригн≥чують. ћи про це говорили...в≥н з чолов≥к≥в €к≥ мало говор€ть, б≥льше д≥ють, компл≥менти дл€ нього це мало що пор≥вн€но з д≥€ми, тому њх майже нема,

я просто боюсь, що коли € вийду зам≥ж, то так≥ зриви не припин€тьс€, просто € вже казала чому € маю в≥дпов≥дати за д≥њ ≥нших, або в≥дчувати вину за них, або ж за дурниц≥ в≥дчувати пригн≥ченн€ ≥ таке в≥дношенн€. я розум≥ю в≥н стомлений, але € теж стомлююсь ≥ емоц≥йно в≥н ще б≥льше мене виснажуЇ...€ просила контролювати себе, можливо в≥н такий, це його недол≥к, але це бол€че чути таке, тим паче просто на р≥вному м≥сц≥. ” мене не виходить...бути винною пост≥йно, що не так гл€нула, чи не доготувала вечерю це занадто. ћожливо це насл≥дки д≥й його батьк≥в, €к≥ в≥добразились на ньому. я не кажу що € ≥деальна, теж буваю не правою, але б хот≥лось щоб цього було менше, б≥льше порозум≥нн€

23-11-2019 11:49:53ƒополнение к вопросу
≤рина, от ¬и на 100% прав≥.
¬≥н такий, не признаЇ...але коли мовчить не перечить, то це типу зрозум≥в ≥ не робить такого.
я пробувала вже почати з себе, але в≥н мене просто всеодно виводить з р≥вноваги чи провокуЇ. ≤ в к≥нц≥ к≥нц≥в € не витримую ≥ починаю нервувати. як в≥н каже, с≥м'€ це робота двох, винн≥ обоЇ. јле чому ж в≥н тод≥ так ображаЇ, коли не хоче. ¬≥н д≥йсно €к той к≥т, € ввечер≥ його шкодую ≥ в≥н засинаЇ...але € д≥вчина ≥ мен≥ бол€че, а ц≥ слова в мен≥ ос≥дають, емоц≥йно сильною мен≥ бути вже не так легко, бо ставити себе на його м≥сце думати про своњ вчинки з≥ сторони, мен≥ так це не легко...я розум≥ю ж≥нки, вони можуть все, та чомусь € просто вже виснажена цим, роботою над цим, € так хочу емоц≥йного захисту ≥ спокою..я його люблю, в≥н хороший, просто ц≥ зриви € боюсь, € не хочу бути псих≥чкою, невр≥вноваженою, не зрозум≥лою десь. ¬ такому стан≥ мен≥ т€жко працюЇтьс€, € знесилена. ћен≥ просто здаЇтьс€ € вже не розум≥ю, що правильно роблю що н≥. я просто втомилась...може на це потр≥бно б≥льше часу, робота з психологом. Ѕо € вже зациклююсь на своњх д≥€х ≥ тому щоб в≥н не п≥двищував голос...


консультаци€ психолога
ћожливо "винн≥" маЇмо зам≥нити на "в≥дпов≥дальн≥"? Ѕо за виною сл≥дуЇ кара. ќт ви й "караЇте" несв≥домо чи св≥домо один одного ≥ за подавлен≥ образи, розчаруванн€, страх...ј €кщо усв≥домити : люблю-ц≥ную-бережу? ÷е ж можливо? якщо навчитис€ управл€ти ситуац≥Їю, зараз ви лише реагуЇте? ¬изначити, €к≥ приводи до конфл≥кту? як≥ ваша нова реакц≥€ ≥ повед≥нка? як в≥дновити св≥й внутр≥шн≥й статус г≥дност≥ ≥ сили?

комментарий
рекоммендовать:

23-11-2019 12:12:18ƒополнение к вопросу
≤рина, ¬и прав≥.
я пробувала, п≥д≥йти по ≥ншому, оц≥нити ситуац≥ю ≥ виходило. я подумками цьому рад≥ла, признаюсь чесно, € гордилась в де€ких моментах, що у мене нав≥ть вишло. јле просто мене в душ≥ так дратуЇ ≥ так хочетьс€ сказати йому щось у в≥дпов≥дь ≥ теж нагрубити €к в≥н чи скривитись. ÷е реально т€жко в соб≥ подавл€ти кожного разу. ≤ пот≥м € усв≥домлюю, що в≥н розум≥Ї це €к нормальне в≥дношенн€, що €к в≥н каже Ђа що тут такого?ї ≥ це продовжуЇтьс€..≥ в≥н не зробить ≥накше або ж мен≥ ще потр≥бно б≥льше витримки..
—каж≥ть, це так реально не легко ж≥нкам?отак завжди потр≥бно себе контролювати?
Ќу нормальний ж, ≥ води принесе, ≥ приготуЇ, але не бачить що € роблю, не поц≥кавитьс€ мною а мен≥ так би цього хот≥лось. Ќу от чому вчора ми не поњхали? я чесно просто так в душ≥ розсердилась, що н≥ за чого на ровному м≥сц≥ об≥звав...да € перепутала час, то що тут такого?чому не може в≥н просто спок≥йно п≥д≥йти ≥ сказати Ђти мабуть перепутала, ми о 13:00 засил€Їмс€ї а не орати на мене. ѕросто через нед≥лю розпис, ми вже обоЇ думаю запутались, ≥ € починаю тормозити, бо не хот≥ла б такого в наш≥й с≥м'њ ≥ в≥н це знаЇ...я йому казала, що коли в≥н кричить € розгублена стаю, мен≥ страшно, € з дитинства цього боюсь, це саме г≥рше на мене, коли кричать ..€ просто боюсь зробити не в≥рний крок. „ому ж у нього так≥ реакц≥њ..на друз≥в в≥н ж так не реагуЇ, спок≥йний, см≥Їтьс€, а на мене каже, бо € типу з ним живу ≥ що? ÷е можна отак?(((
„есно слова зак≥нчились, йому €кось по ≥ншому щось по€снити...


консультаци€ психолога онлайн
„то будет с отношени€ми если вы перестанете терпеть и сглаживать конфликт?

комментарий
рекоммендовать:

23-11-2019 12:31:23ƒополнение к вопросу
я сержусь на себе, що ось € злюсь, а пот≥м в≥д≥шла ≥ все...
≤ хот≥ла б помиритись ≥ так в б≥льшост≥ випадк≥в.
≤рина, ¬и задаЇте питанн€, ≥ мен≥ так хочетьс€, щоб все зм≥нилось на краще, ми не сварились..я розум≥ю, не потр≥бно терп≥ти образи €к радить ќльга. я просто хочу зрозум≥ти, €к≥ недол≥ки будуть завжди присутн≥ у нього, чи € њх прийму ≥ з чим необх≥дно працювати, щоб зм≥нити...ўо Ї нормальним, а що нав≥ть не п≥дпадаЇ п≥д можливе. я дуже хвилююсь, хочетьс€ щасливу с≥м'ю ≥ гармон≥ю, а не бути њжаком ≥ кожного разу працювати ≥ думати €к це сказати, щоб не з≥рвавс€..може так ≥ потр≥бно, але ж в м≥ру ≥ не на др≥бниц€х

23-11-2019 12:33:53ƒополнение к вопросу
јнна, думаю њх не буде.

23-11-2019 12:44:52ƒополнение к вопросу
ћожу зателефонувати

23-11-2019 12:54:20ƒополнение к вопросу
я дзвонила з лайфу 34 в к≥нц≥, ¬и не в≥дпов≥даЇте((


консультаци€ психолога онлайн
ƒобрий
цитата:

€ боюсь що його образи будуть завжди в наш≥й с≥м'њ..через нерви мен≥ здаЇтьс€ € д≥йсно багато чого вже путаю ≥ забуваю(((

ѕравильно боњтес€ - так ≥ буде. ¬аш хлопець - психопат ≥ аб'юзер. ≤ ≥ншим в≥н ≥ не буде. √оловне: €к на ¬ас впливаЇ сп≥лкуванн€ з ним? якщо ще б≥льше нервуЇте ≥ починаЇте в≥дчувати себе н≥кчемою, то це ¬аша людина?! “ой, хто справд≥ любить ≥ хто р≥дний нам - т≥льки п≥дтримуЇ та допомагаЇ. « ним спок≥йно. ¬ ваших же стосунках все навпаки.

комментарий
рекоммендовать:

23-11-2019 20:11:35ƒополнение к вопросу
ѕавел, € не думаю, що в≥н наст≥льки такий...просто ц≥ зриви бувають..


консультаци€ психолога онлайн
цитата:

ћоже викрикнути неоч≥кувано ≥ це мене л€каЇ, може вдарити в ст≥нку кулаком, обзиваЇ....
якщо поњздка стосуЇтьс€ його друз≥в, може мене залишити саму ≥ поњхати до когось з них....
≤нод≥ може сказати те, що чого не було, але пот≥м переграти ситуац≥ю,щоб в≥н взагал≥ не був винним коли сваримось.

ћоже ≥ не наст≥льки. ¬ам краще знати.

комментарий
рекоммендовать:

„тобы спросить или ответить, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
јвтор вопроса не разрешил его обсуждение. «апрет касаетс€ комметариев от неспециалистов.
qr