Депресія

Доброго дня, мені здається у мене депресія. Я цілими днями лежу в ліжку, не можу нічого їсти, і не можу заставити себе чимось зайнятися. Колишній хлопець паралельно зустрічався ще з одною і зараз вибрав її. Ми планували відпустку разом і зараз він з нею а я її проводжу зі слізьми вдома. я люблю його і з радістю побачила б йому тільки б повернувся. Цілий день тільки те й роблю що порівнюю себе з його теперішньою і не на свою користь і плачу. Мені здається це був останній мій шанс і я більше не зможу полюбити так сильно. Чим більше я хочу сім'ї дітей тим частіше розчаровуюсь. Як мені бути? Допоможіть бо мені здається я скоро захворію з цих переживань.
Вопрос задан: ; Возраст: 28


консультация психолога онлайн
Ира, добрый день!
Как долго Вы были в отношениях? Вы ссорились? Какая была причина расставания?

комментарий
рекоммендовать:


консультация психолога онлайн
Доброго дня, шкода що таке в вашому житті трапилось, схоже у вас життєва криза звязана з стосунками та розставанням, чи є у вас можливість звернутись до психолога/психотерапевта у вашому місті або онлайн? Для того щоб отримати кваліфіковану підтримку, ви не мусите бути з ситуацією на одинці, іноді не соромно просити про допомогу, бажаю вам справитися з ситуацією::unsure::

Ответ отредактирован автором 03-12-2019 17:44:02


комментарий
рекоммендовать:

03-12-2019 17:47:03Дополнение к вопросу
Пані Ольго 7 місяців. Причиною стала інша дівчина. Вона висока блондинка, ще й молодша. Він просто перед відпусткою зник з мого життя без ніяких пояснень. Хоча ще перед тим клявся що я внього одна і як він хоче провести разом цей час. Постійно говорив про серйозні наміри а я вірила. І даремно.

03-12-2019 17:47:36Дополнение к вопросу
Ми жодного разу не сварились.


консультация психолога онлайн
Доброго дня! Співчуваю вам, чи є у вас можливість звернутися до психолога? Можливо в Skype? Самостійно дуже важко вийти з такого стану.

комментарий
рекоммендовать:


консультация психолога онлайн
Сочувствую тому, что Вам пришлось пережить. Как-то Ваш молодой человек так легко входит в отношения и выходит. Нет гарантий, что он не уйдет и из тех отношений. Если человек испытывает действительно глубокие чувства, то ему сложно выйти из отношений. Складывается такое ощущение, что он очень поверхностный человек и не серьезный. Еще неизвестно кому повезло. Если Вам тяжело расстаться с ним в душе, то можете попробовать обратиться индивидуально к специалисту, чтобы прожить это вместе. В этой ситуации Вам нужно научиться переключаться на свою жизнь. У Вас есть близкие люди, которые могут поддержать Вас. Старайтесь выходить из дому и просто гулять, встречайтесь с друзьями. Вспомните какой Вы вели образ жизни до его появления в Вашей жизни.

Ответ отредактирован автором 03-12-2019 18:38:29


комментарий
рекоммендовать:

03-12-2019 19:08:10Дополнение к вопросу
Дякую за гарну пораду. Друзі теж кажуть що краще зараз ніж пізніше. Дуже хочу щоб пошвидше пройшов цей період і я почала все спочатку. Ну і хочу щоб він хоча б вибачився вле напевно не дочекаюсь.


консультация психолога онлайн
Старайтесь переключаться на то, что Вам приносит удовольствие в жизни

комментарий
рекоммендовать:


консультация психолога онлайн
Добрий вечір! Вам зараз потрібна підтримка, хто може Вас підтримати? Чи є можливість попрацювати з психологом?

комментарий
рекоммендовать:

03-12-2019 22:06:50Дополнение к вопросу
Я поговорила про це з подругами, вони мене пожаліли і мені ще гірше стало. От мамі розказала щойно і вона підтримала і зрозуміла. Самій це важко бо постійно в собі копаюсь і вважаю себе винною.


консультация психолога онлайн
Вы не в чем не виноваты. Это может случиться с каждым. Если мама Вас может поддержать, то старайтесь с ней больше общаться

комментарий
рекоммендовать:


консультация психолога онлайн
Ирина, важно подниматься и выходить из того мыслительного процесса, который сейчас происходит у вас внутри. Вы сейчас настроены против себя, судя по тому, что сравниваете себя с другой не в свою сторону. А важно переходить на свою сторону, себя защищать и поддерживать. Понимаю, что сейчас очень больно и плохо, молодой человек обманывал и предал вас, выбрал другую и вы готовы простить ему все, только бы вернулся. Если посмотреть со стороны на ситуацию, подумайте, как можно снова доверять человеку, который ведет двойные отношения и может так поступить. Стоит ли он того чтобы за ним так страдать? Важно сейчас искать поддержку и ресурс для себя, погоревать, поплакать, прожить и принять свои чувства, вынести ценный опыт из этих отношений и сделать выводы, которые помогут в будущем быть внимательней к себе.

комментарий
рекоммендовать:


консультация психолога онлайн
Чи є можливість попрацювати з психологом?

комментарий
рекоммендовать:

04-12-2019 11:05:11Дополнение к вопросу
Я наробила багато дурниць з ним і мені стидно і неприємно.Зараз спілкуюсь з іншими хлопцями, але нічого до них не відчуваю. Надіюсь з часом пройде це почуття.


консультация психолога онлайн
Если у Вас есть возможность, то обратитесь индивидуально за поддержкой. Самой тяжело бывает с этим справиться.

комментарий
рекоммендовать:

Чтобы спросить или ответить, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
Автор вопроса не разрешил его обсуждение. Запрет касается комметариев от неспециалистов.

Похожие вопросы

ответ онлайн Післяродова депресія чи що це?
ответ онлайн Депресія у матері
qr