У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


по кругу

прийшов час Д, все життя по колу, з року в рік одне і теж.. я втомився від бездіяльності.
можливо мені потрібна допомога? як не втрачати запал, якщо я починаю щось і через деякий час кидаю? я роблю не щось не те? я роблю щось не так? спочатку горю бажання, а потім здуваюся. потім тікаю від проблем в інтернет. просто завис в мережі, та й день пройшов. так же простіше. реально втомився. як мені бути?
Вопрос от: ; Возраст: 24

Знайдіть психолога в Україні: психолог Київ, психолог Дніпро, психолог Одеса, психолог Харків, психолог Львів та інші регіони України або онлайн.


психолог онлайн
Доброго дня. А як Ви помітили це коло? Там, де ви вже не хочете по колу - це і є можливість діяльності. Ви називаєте це "простіше". Але щось зовсім там не просто.
Ці речі можна обговорювати з психологом особисто й шукати причини "здування" і "тікання". Адже можливість Вам відкрилась, по колу вже не хочеться.

👍 рекоммендовать:

12-12-2019 17:38:04Дополнение от автора
Це складно не помітити. Одні і ті ж вчинки приводять до тих самих результатів. Це я і називаю по колу. Причини того що опускаються руки не є секретом. Замість того щоб вирішувати проблему, її маскуєш. Деякий час здається що відбуваються зміни.. Та насправді їх немає. Звісно що вже не хочеться по колу, 24 роки, кращого часу щось змінити і не придумаєш, я так гадаю

Чтобы спросить или ответить, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
Автор вопроса не разрешил его обсуждение. Запрет касается советов от неспециалистов. Открытые для комментирования вопросы - тут.

Наші психологи

Похожие онлайн консультации

Інтерв'ю з психологами
Інтерв'ю з психологами Самопознание, саморазвитие, самосовершенствование...

Самопознание - насколько оно возможно? Что такое саморазвитие и личностный рост?

висловилося: 12

Інтерв'ю з психологами Оцените правдивость народных пословиц

Насколько народная мудрость отражает реальность?

висловилося: 8

Інтерв'ю з психологами Лень - враг или помощник?

Стоит ли пересиливать себя и делать "через немогу", чтобы победить лень? Лень как черта характера. Существуют ли ленивые "от природы" люди?

висловилося: 6

Рекомендуємо

Почему лени на самом деле не существует Почему лени на самом деле не существует

Как избавиться от лени? В сказках есть «ленивые» герои и героини, которым в конце всегда приходится плохо – они несут наказание за лень. Ответьте себе на следующие вопросы: Хочу ли я вообще что-то делать в этот момент?

Нужно ли быть дерзким? Нужно ли быть дерзким?

Если за вызывающим поведением скрывается попытка самоутвердиться, унизить другого, произвести впечатление или развлечься, - это показная дерзость.

Лайфхаки самомотивации или метод «Барона Мюнхаузена» Лайфхаки самомотивации или метод «Барона Мюнхаузена»

Если Вы фанат откладывания начинаний «на потом» и «с понедельника», либо, когда остаются считанные дни до сдачи сессии, важного отчета, неожиданно вспоминаете, что нужно заглянуть в интернет, сделать генеральную уборку в ква

qr