Родичі мого чоловіка

Ми з чоловіком орендуємо будинок, мені 25 років, чоловікові 38, батьки чоловіка живуть в своїй 3-х кімнатній квартирі з братом чоловіка, їхнім молодшим сином, який зловживає алкоголем час від часу та в дома піднімає руку інколи на батька та влаштовує скандали, його батьки не звертаються в поліцію щодо побиття, а коли він десь іде з дому і вони знають, що він прийде на підпитку батько мого чоловіка просто приїзджає до нас і в нас живе коли день а коли і кілька днів, причому теж не завжди тверезий. Я щоранку просинаюся о 6 годині, і о 18 годині я приїзджаю до дому, я не можу відпочити так як в нашому будинку знаходиться чужа мені людина. Я багато разів говорила чоловікові що так далі продовжуватися не може, а він ніяк не реагує. Як мені поступити далі? Я хочу поставити ультиматум або ми живемо вдвох без його батька або я їду жити до своїх батьків, так як я не бачу сенсу платити за оренду квартири яку ми зняли для того щоб жити окремо. Порадьте будь ласка.
Вопрос задан: ; Возраст: 25


консультация психолога онлайн
Добрый день!
Вы вправе делать так как считаете нужным. Это Ваша территория и, если Вам не комфортно, то нужно это обсуждать со своим мужем.

комментарий
рекоммендовать:


консультация психолога онлайн
Вітаю вас!
Розумію вашу ситуацію, то дійсно не приємно коли постійно є втручання у ваш простір. Та ви пара маєте це проговорити з чоловіком. Чому лише він а жінки тобто мами немає?
Яким чином вони жили разом до цього, як давали раду?
Ну, бо якось давали.
Залежні особи шукають співзвлежних у своєму функціонуванні та продовженні вживання.
Питання -чоловік ваш неможе відмовити татові, так звик, інше.
Проясненнь багато. Вирішіть спільно. Або зверніться за фаховою допомогою до психолога що працює з парою чи індивідуально. Можу бути в тому помічною вам.

комментарий
рекоммендовать:


консультация психолога онлайн
Если вы готовы принять любое решение мужа, то ультиматум можно ставить. Если же ультиматум с целью напугать и вы ждете, что муж примет решение не пускать отца ночевать, то вряд ли стОит. Ведь результат может быть не таким, как вы ожидаете

комментарий
рекоммендовать:

Чтобы спросить или ответить, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
Автор вопроса не разрешил его обсуждение. Запрет касается комметариев от неспециалистов.
Обзоры фильмов и книг от психологов
qr