„и д≥йсно в≥н хоче одружитись з≥ мною

” ѕсихолога ї ¬опрос психологу ї „и д≥йсно в≥н хоче одружитись з≥ мною
ми разом 1,5 роки в≥н ще одружений стосунк≥в з дрожиную немаЇ н≥€ких , разом вони не живуть , сп≥лкуютьс€ лише по телефону нарахунок виплат дитин≥ . ми вже живемо разом в≥н розпов≥даЇ про щир≥ почутт€ про те що хоче створити з≥ мною м≥цну с≥мТю , хоче дитину .
¬≥н познайомив мене з батьками та близькими друз€ми . ћи завжди разом подорожуЇмо , проводимо весь в≥льний час в≥д роботи разом , але розлученн€ пост≥йно в≥дт€гуЇтьс€ .
ѕричинами були пост≥йн≥ скандали ≥ погрози з боку його дружини : €кщо в≥н п≥де вона щось зробить з собою , пост≥йн≥ ман≥пул€ц≥њ дитиною ≥ дзв≥нки.
як мен≥ вчини в ц≥й ситуац≥њ € втомилась в≥д об≥ц€нок ≥ хочу реальних д≥й .
¬ мене щир≥ почутт€ до цього чолов≥ка ≥ € дорожу нашими стосунками але €к зрозум≥ти чи в≥н д≥йсно виконаЇ об≥ц€не.
јдже в≥н вже заносив за€ву в суд , проте вона доводила вс≥х скандалами ≥ в≥н знову забирав за€ву . ѕорадьте що мен≥ робити ?
¬опрос задан: ; ¬озраст: 23


консультаци€ психолога онлайн
ƒоброго вечора. ¬и сумн≥ваетесь у його нам≥рах ≥ маете на це повне право. “ому що дружина може ск≥льки завгодно погрожувати та ман≥пулювати, але це гра в €ку вона не зможе грати самост≥йно. „олов≥к ведетьс€ на ц≥ погрози. ѕоговор≥ть з ним серьйозно. ¬≥н маЇ сам обрати св≥й шл€х.

комментарий
рекоммендовать:


консультаци€ психолога онлайн
«дравствуйте, јлла!
—колько вы готовы находитьс€ в таком "подвешенном" состо€нии?

комментарий
рекоммендовать:

16-04-2020 19:41:37ƒополнение к вопросу
я думала сказати йому щоб в≥н сказав ч≥тко ск≥льки йому потр≥бно часу щоб завершити ц≥ стосунки ≥ €кщо в≥н це не зробить до об≥ц€ного терм≥ну м≥ж нами н≥чого дальше бути не може


консультаци€ психолога онлайн
ќпределитесь дл€ себ€, сколько вы готовы ждать и быть любовницей, и исход€ из этого и принимайте решение.
ћужчина, не важно по какими причинам, выбирает быть женатым на той женщине, а не на вас.
’отел бы - давно бы развелс€

комментарий
рекоммендовать:


консультаци€ психолога онлайн
цитата:

я думала сказати йому щоб в≥н сказав ч≥тко ск≥льки йому потр≥бно часу щоб завершити ц≥ стосунки ≥ €кщо в≥н це не зробить до об≥ц€ного терм≥ну м≥ж нами н≥чого дальше бути не може

Ёто будет хорошим решением в том случае, если вы и правда готовы его придерживатьс€.
ј иначе это манипул€ци€.

комментарий
рекоммендовать:


консультаци€ психолога онлайн
ƒоброго вечора.
¬аше питанн€ абсолютно доросле ≥ розумне: а чи д≥йсно в≥н хоче з≥ мною одружуватис€?
Ќапевно не дуже хоче, оск≥льки не посп≥шаЇ. Ўвидше за все вашого молодого чолов≥ка все ≥ так влаштовуЇ, ви даЇте йому йому все, чого в≥н в≥д вас бажаЇ. ¬≥д одруженн€ в≥н н≥чого такого корисного дл€ себе не отримаЇ, все буде €к тепер. ¬≥дпов≥дно, в≥н не сп≥шить, бо проблема Ї не у нього, а у вас. “ому, €кщо дл€ вас реально важливо це вир≥шити, то не питайте хлопц€, ск≥льки йому потр≥бно часу. ј вир≥ш≥ть дл€ себе, ск≥льки ви готов≥ прид≥лити часу на це оч≥куванн€, так щоб пот≥м не жал≥ти ≥ не плакати, що ви потратили на нього кращ≥ роки житт€, а в≥н не оц≥нив.  оли вир≥шите ск≥льки це часу (наприклад, 3-4 м≥с€ц≥ чи п≥в року чи р≥к, не знаю ск≥льки буде у вас), пов≥домте про це хлопц€. “ак ≥ скаж≥ть: € тебе люблю ≥ хочу бути з тобою, але так само мен≥ важливо бути дружиною, в оф≥ц≥йних стосунках. € готова чекати (наприклад) максимально 5 м≥с€ц≥в, €кщо ти до цього часу не розлучишс€, то мен≥ буде бол€че, але € п≥ду шукати ту людину, з €кою буду будувати с≥м'ю в оф≥ц≥йних стосунках. я твоЇ право не розлучатис€ поважаю. але ≥ своЇ право мати те, що дл€ мене важливо € теж поважаю.
т≥льки тут дуже важливо, щоб ви д≥йсно були готов≥ п≥ти, €кщо в≥н н≥чого не зробить. Ѕо €кщо ви не п≥дете п≥сл€ того, €к все це скажете, то це г≥рше, н≥ би ви н≥чого не казали.

якщо зараз в≥дчуваЇте, що п≥ти не будете готов≥, то або просто змир≥тьс€ ≥ насолоджуйтес€ тим, що маЇте, або йд≥ть в роботу до психолога ≥ з'€совуйте, що змушуЇ вас бути не коханою, а "зручною" ж≥нкою.

комментарий
рекоммендовать:

„тобы спросить или ответить, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
јвтор вопроса не разрешил его обсуждение. «апрет касаетс€ комметариев от неспециалистов.
qr