Стосунки між сестрою,мамою і мною....

У Психолога » Вопрос психологу » Стосунки між сестрою,мамою і мною....
Якщо коротко,то останнім часом (6років) ,а може і більше, в наших конфліктах із сестрою мама стає на сторону сестри (їй 37 р.),при вияві очевидної агресії , при недопустимих висловлюваннях на мій адрес - мама мовчить,зауважень їй не робить,а в результаті все як і завжди зводиться до того,що у всьому винна Я!
До появи моєї донечки на світ,в нас щороку протягом цілого літа гостювала моя похресниця з дворічного віку (дочка сестри,їй зараз12 років) Я з нею постійно проводила час.Та коли народилася моя Лізочка ,похресниця продовжувала приїжджати влітку на канікули...все норм. Тепер гуляли вже втрьох і бабуся.Але дітки ростуть , а між Лізою і Вірою 5 років різниці.Віра ніколи не хотіла ні в чому уступати моїй дитині. Почалися сварки ..зараз коли я Вірі роблю найменше зауження на кшталт: ,,Віра не можна так казати на сесру,що вона ще тупа чи дурна....,, то Віра зразу телефонує своїй мамі ,моїй сестрі ,жаліється їй ,а сестра в свою чергу дзвонить моїй мамі і без жодних питань чи пояснень зі мною ніхто не розмовляє ...Така модель поведінки мами ,сестри і Віри стандарт...
Коли починаєш питати мами чому все так ,та або не хоче говорити або розмова зводиться до того що я винна....Ви знаєте мені так все набридло..крик душі.
В останніх сварках сестра собі дозволила неодноразово сказати, що я і така і сяка найгірша хресна мама ,що не вмію з похресницею поводитися(це враховуючи те ,шо дуже часто Віра в нас була ,постійно гуляли ,уроки допомагала їй робити ,брала відпустку і їхала в інше місто два місяці її до садку водила,бо сестра пішла на нову роботу,подарунки і т.д.)
Найболючіше, що це все бачить моя доця, таке ставлення до мене...чоловік мене підтримую, але мені настіки вже нагадили в душу,що я не хочу спілкуватися з сестрою, з мамою буду бо це моя мама, хоч вона через силу говорить,я ж бачу. Допоможіть ,благаю ,щось порадьте.дякую щиро Вам наперед.
Вопрос задан: ; Возраст: 38


консультация психолога онлайн
Добрый вечер!
Конечно, в Ваших отношениях дети не должны участвовать и слышать скандалы. Вам нужно это выяснить со своей сестрой и мамой. До появления Вашей дочери было внимание старшей девочке, но теперь они могут ревновать друг друга и бороться за внимание

комментарий
рекоммендовать:


консультация психолога онлайн
цитата:

я не хочу спілкуватися з сестрою, з мамою буду бо це моя мама, хоч вона через силу говорить,я ж бачу.

Можливо вам дійсно треба взяти паузу у відносинах з сестрою і похресницею, вказавши істинні причини вашого рішення.

Як на мене, то вас більше турбує саме реакція мами, яка захищає одну дочку - не вас. Що для вас це означає?

З мамою важливо поговорити про все, що вас турбує у ваших взаємовідносинах. Про ваші почуття до конкретних ситуацій. Вам треба вчитися виставляти свої кордони: Почати говорити "ні", не дозволяти "користуватися" вашою щирістю,наприклад.
Схоже, що ви звикли бути Рятівником усіх. Прийшла черга зайнятися своїми особистими справами.

Ответ отредактирован автором 05-09-2020 21:39:28


комментарий
рекоммендовать:

06-09-2020 10:37:34Дополнение к вопросу
Щиро дякую за пораду,ви все точно підмітили! Неодноразово намагалася порзмовл.з мамою ,але вона або нічого не говорить або каже ,,почалося...,, от так... Мої кордони сприймаються вороже.., бо я щось всім завжди ,,повинна,,Але це моє життя... Буде так як хочу я!

06-09-2020 10:43:56Дополнение к вопросу
Щодо стосунків між мною і сестрою,ьо від мами хочеться якогось нейтралітету. Хрчеться щоб вона була мудрим порадником в наших стосунках ,а не обирала сторону сестри завжди!!!!


консультация психолога онлайн
Добре, що вам сталася у нагоді моя відповідь. Звертаю вашу увагу на те, що і в своїх доповненнях ви говорите саме про очікування від мами, які залишаються незадоволені :
цитата:

Неодноразово намагалася порзмовл.з мамою ,але вона

цитата:

Щодо стосунків між мною і сестрою,ьо від мами хочеться якогось нейтралітету. Хрчеться

Скоріш за все - ваша нагальна потреба у визнанні вас донькою, отриманні материнської любові та турботи. Мама на діалог не йде, то вам треба навчитися жити з цією реальністю. При цьому виявити почуття, які супроводжують ці процеси. Прожити ці почуття у кабінеті психолога, паралельно зрошувати свою самоцінність та особистісні кордони.
І хто знає як зміняться ваші стосунки з мамою та сестрою, але ви станете інша і з любов'ю для себе🤗

комментарий
рекоммендовать:

07-09-2020 09:34:22Дополнение к вопросу
Щиро дякую за пораду! У Вас дійсно талант відчувати людей!
Так, працювати є над чим!

Чтобы спросить или ответить, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
Автор вопроса не разрешил его обсуждение. Запрет касается комметариев от неспециалистов.
qr