„олов≥к поњхав в команд≥ровку на р≥к,а мен≥ н≥би серце вирвали(

як справитис€ з≥ своњми емоц≥€ми? ¬чора чолов≥к полет≥в далеко ≥ надовго,Ї дитинка 4 роки,не працюю,думки лише про нього,не можливо н≥ њсти н≥ пити.як пережити цей пер≥од ≥ не з≥йти з розуму?ѕотр≥бна консультац≥€ психолога.
¬опрос задан: ; ¬озраст: 25


консультаци€ психолога онлайн
ћар≥€, доброго дн€.
–озкаж≥ть будь ласка, чи обговорювали ви з чолов≥ком в≥др€дженн€, €к сприймали це?
як≥ загалом в≥дносини з чолов≥ком? ўо вас турбуЇ найб≥льше?
якщо вам необх≥дна ≥ндив≥дуальна консультац≥€ психолога, ви можете звернутис€ в ≥ндив≥дуальному формат≥ ≥ обговорити все що турбуЇ вас, ≥ разом з≥ спец≥ал≥стом знайти вих≥д ≥ емоц≥йну стаб≥льн≥сть.

ќтвет отредактирован автором 27-09-2020 14:23:37


комментарий
рекоммендовать:


консультаци€ психолога онлайн
ƒоброго дн€, ћар≥€.
—каж≥ть, будь ласка, що ¬ас найг≥рше може трапитис€ за час в≥др€дженн€ чолов≥ка? ¬и дов≥р€Їте своЇму чолов≥ку? „и були у ¬ас попередн≥ прецеденти йому не дов≥р€ти? ” ¬ас був негативний попередн≥й досв≥д стосунк≥в? „и Ї зараз у ¬ашому житт≥ люди, €к≥ могли б ¬ас п≥дтримати (друз≥, родич≥ тощо)? як зараз проходить ¬аш звичний день? ¬и домовл€лис€ з чолов≥ком, €к будете з ним контактувати (через в≥деодзв≥нки тощо)?

” ¬ашому випадку найкраще - це ≥ндив≥дуальна сп≥впрац€ з≥ спец≥ал≥стом. ¬и можете обрати тут на сайт≥ психолога ≥ сп≥впрацювати ≥з ним (нею).

ќтвет отредактирован автором 27-09-2020 14:33:13


комментарий
рекоммендовать:


консультаци€ психолога онлайн
ƒоброго дн€.  оли думаЇте про чолов≥ка про що конкретно ваш≥ думки? ћало ≥нформац≥њ щоб дати рекомендац≥ю. я працюю онлайн. ћожете звернутись в особист≥ пов≥домленн€ ≥ домовимс€ про п≥дтримки/супров≥д п≥д час цього пер≥оду.

комментарий
рекоммендовать:

„тобы спросить или ответить, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
јвтор вопроса не разрешил его обсуждение. «апрет касаетс€ комметариев от неспециалистов.
ќбзоры фильмов и книг от психологов
qr