У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Як самостійно вилікуватися від депресії

У Психолога » Вопрос психологу онлайн (бесплатно) » Депрессия » Як самостійно вилікуватися від депресії
Доброго часу доби. Депресивні настрої мене переслідують мабуть все моє життя. Спочатку, приблизно 3 роки тому, я звернулася до психотерапевта з яким просто вела бесіди на хвилюючі мене питання. Я не розуміючи в усіх тих підходах і техніках які застосовують психологи, не знаю який застосовував мій психолог, і мені лінь в цьому розбиратися, я просто хотіла щоб мені стало легше жити. Останній раз я в нього була мабуть десь на початку минулого грудня (а може і раніше). Основна причина чому я перестала з ним зустрічатися це моя особиста фінансова криза, хоча ціни в нього були досить низькі. Я просто по різним на те причинам більше не змогла працювати, все надіялась що зможу знайти собі якусь віддалену роботу.
Щодо того чи допомогла мені та терапія не можу сказати ні да ні ні, можливо я з ним просто не допрацювала. Легке полегшення після зустрічей з ним було, ну і відчуття залежності від нього у нього вдалося в мене викликати (мене досі манить спілкуватися саме з тією людиною). Але і були деякі теми які я розкрила в нього на сеансі, але потім здавалося що краще б я цього не згадувала, це як розцарапати рану яка вже майже затягнулася.
Після звільнення з роботи я майже всю зиму була в стані ліні та апатії яка мене вибішувала але заставити щось себе робити я не могла (я займалася лише елементарними побутовими справами і сином, але не могла себе заставити якомусь руху в напрямку саморозвитку і заробляння грошей). Весною мене за компанію подруга витягла на пробіжки в ліс і це мене злегка оживило доки не почалися проблеми з суглобами. Іще крім всього іншого всі ці років 3-4 в мене точно присутній розлад харчової поведінки, я їм не просто багато, я їм доки в мене не починають боліти внутрішні органи.
Я все ж не змогла самостійно вибратись із цього всього тому приблизно три місяці тому звернулася в державну клініку до психіатра. Мої наміри з самого початку були лише щоб вони призначили мені мекаментозне лікування.
Вопрос от: ; Возраст: 34

Знайдіть психолога в Україні: психолог Київ, психолог Дніпро, психолог Одеса, психолог Харків, психолог Львів та інші регіони України або онлайн.

07-11-2020 02:04:09Дополнение от автора
Спочатку мені був назначений "Трітіко" + " кветіксол", але потім через кветіксол в мене усилилась тривога і мені не надто подобались ті снодійні ефекти. Мені кветіксол замінили на спітомін, який я по своїй безалаберності часто забувала пити 3 рази на день. А пізніше я перестала пити і Трітіко, попросила щось дешевше. Та той дешевший (дюксет) дав мені сильну побічну дію в перший же день. В мене сильно боліла голова, знеболювальні не допомагали і мене рвало. Після чого я не стала його пити і залишився лише спітомін.
Зв'язку з лікарем по телефону, який це назначав я не маю. Відразу поїхати до нього не змогла. Коли змогла то воеа виявилася в відпустці, а зараз я на карантині бо в сім'ї є Ковід, і я мабуть теж злегка ним хворію.
Раніше я не була впевнена що в мене депресія адже приступи відчаю і апатії були якісь хвилеподібні, не надто постійні. А зараз я вже два тижні а то і більше в дуже поганому стані. Думаю що це моя гра з фармацевтикою "допомогла" мені до иакого дійти. Сьогодні я вже перестала приймати і той спітомін.
Підкажіть чи може мені полегшать після того коли я кинула пити всі ліки і я просто перечекаю, перетерплю, чи потрібні якісь дії? Почала шукати різні статті в інтернеті що начебто є і природні антидепресанти. Чи це правда що може трішки допомогти якщо вживати певні продукти? Найшла статтю про звіробій, що він має властивості антидеприсанта - це правда? Як я можу сама собі ще допомогти?

07-11-2020 02:15:45Дополнение от автора
Якщо зимою я просто не могла заставити виконувати якісь дії спрямовані на заробляння грошей і саморозвиток, то зараз мені дуже важко навіть якусь побутову роботу виконувати. Я це роблю але з великими зусиллями. Майже не займаюсь сином, а він в мене в першому класі і із-за ковіда в сім'ї на домашньому навчанні. Сильно збився режим дня, не можу заснути в ночі і дуже важко піднімаюся в день. Здається витащити себе з цього сил немає взагалі.


психолог онлайн
Добрий ранок! Депресія це стан, що характеризується зниженим настроєм, що триває протягом двох і більше тижнів, що може випливати і як з реальних життєвих труднощів, так і ні; меланхолія стає життєвим фоном - радість, задоволення відчувати неможливо; життя супроводжується відчуттям кінця і зневіри, безнадійності - занепад сил і відсутність волі, скарги на свій стан, уникання інших людей, дратівливість, труднощі при прийнятті рішень, думки про самогубство, почуття тривоги ( схвильованість, нудота або запаморочення, приступи жару і холоду, потьмарення зору, прискорене серцебиття і пітливість, порушення сну - ранні пробудження, безсоння), зниження статевого потягу і самооцінки. , Негативні думки не викликають бажання щось змінити і призводять до бездіяльності; знижуються розумові здібності, загальні активності, втрачається інтерес до діяльності і до життя; людина відчуває сум, втрачає апетит, вагу; з׳являється самокритика - зацикленість на своїх промахах; вважає себе нікчемною, непотрібною, невдахою. Якщо є такі симптоми, необхідно звернутися до лікаря або до психотерапевта. Численні дослідження переконливо демонструють ефективність когнітивно-поведінкової терапії при лікуванні важкої форми депресії на рівні з антидепресантами. Протягом 20 сесій біля 75% пацієнтів відчувають суттєве покращення. Поєднання кпт та медикаментів підвищує ефективність до 85%. КПТ дає інструменти справлятися і попереджати рецидиви. Якщо перелічених симптомів немає, то це поганий настрій.

👍 рекоммендовать:

Виберіть психолога для консультування з приводу апатії та депресивного стану


психолог онлайн
Напишіть мені на пошту, вкажіть "депресі" - надійшлю книгу по самодопомозі. Міцного здоров"я!

👍 рекоммендовать:


психолог онлайн
Доброго дня! А ви перевіряли щитовидну залозу та рівень йодовмісних гормонів? Недостача цих гормонів може призвести до депресії. Спитайте у терапевта чи можна Вам поприймати йод, селен, вітаміни..

👍 рекоммендовать:

07-11-2020 11:58:31Дополнение от автора
Анастасия Ивановна Полтавская, все гаразд зі щитовидкою.

Чтобы спросить или ответить, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!

Вы можете предложить автору этого вопроса пообщаться

Отправить запрос на общение могут зарегистрированные пользователи

Чтобы отправить автору этого вопроса предложение пообщаться, Вам нужно быть авторизированным.Поради відвідувачів

Ще немає коментарів. Ви можете бути першим, хто запропонує автору якусь пораду.

Щоб прокоментувати, авторизируйтеся або зареєструйтеся!

Наші психологи

Похожие онлайн консультации

05-11-2020 Депрессия
27-09-2020 Депрессия
Психологічний аналіз творів
Прибытие
фільмПрибытие теми: горе утрата смысл жизни
Юрьев день (2008)
фільмЮрьев день (2008) теми: криза горе безысходность
Мама! (2017)
фільмМама! (2017) теми: кохання психіка отношения

Рекомендуємо

Честно о депрессии. Как себе помочь Честно о депрессии. Как себе помочь

Я знаю, что такое депрессия, так как сталкиваюсь с этим в своей работе практически каждую неделю. Я знаю, что такое депрессия, потому что 10 лет назад я сама столкнулась с реактивной депрессией, и прошла медикаментозное лечение и психотерапию.

Тест на депрессию – шкала Занга Тест на депрессию – шкала Занга

Шкала Занга является мощным инструментом для предварительной оценки глубины депрессивного состояния.

Депресія - погляд 2023 Депресія - погляд 2023

За даними з різних джерел, депресію сьогодні виявляють лише у 50% клієнтів, які звернулися на консультацію до психолога, психотерапевта. Депресію людина не обирає. Не можна сказати, що хтось слабкий, не зміг впоратися зі стресом і тому зайшов у депр

Обесцененный человек Обесцененный человек

Люди, которым в детстве много и часто приходилось сталкиваться с обесцениванием со стороны своих родителей, во взрослой жизни вынужденно попадают в ситуации, где их ценность, как партнеров, специалистов, как людей, с равными другим правами ...

Постійно поганий настрій-норма чи депресія? Постійно поганий настрій-норма чи депресія?

Депресія небезпечна тим, що настає поступово і непомітно для людини, є прогресуючим захворюванням і швидко переходить у хронічний стан. В нормі настрій у людини зі здоровою психікою коливається в широких межах – від радості і захоплення до смутку, печалі і розпачу...

Депресія. Ознаки та як допомогти близькій людині з ознаками депресії Депресія. Ознаки та як допомогти близькій людині з ознаками депресії

Депресія - це не просто сумний настрій і аж ніяк не лінь. Це боротьба із щоденними завданнями, які можуть викликати відчуття безсилля, безпорадності і самотності.

qr