“оксичн≥ в≥дносини

” ѕсихолога » ¬опрос психологу » ѕсихологи€ отношений » “оксичн≥ в≥дносини
ƒоброго вечора! –≥к тому € познайомилась з хлопцем, з першого погл€ду € розум≥ла, що у нас навр€дчи щось вийде через р≥зн≥ погл€ди та ≥нтереси, але в≥н мен≥ був дуже ц≥кавий , €кийсь не такий , €к ус≥, не так говорив, не так себе поводив ≥ €краз цим одночасно ≥ прит€гував ≥ в≥дштовхував, тому що з самого початку м≥г соб≥ дозволити хамство ≥ н≥€к не давав зрозум≥ти , €к ставитьс€ до мене, один день пише , ≥нший н≥. ѕ≥зн≥ше ви€вилось, що в нього Ї д≥вчина, спитав чи йому розходитись з нею, € в≥дпов≥ла , що це його житт€ ≥ його виб≥р. „ерез к≥лька дн≥в в≥н з нею таки роз≥йшовс€, через де€кий час ми почали зустр≥чатись, але на цьому наш≥ проблеми не зак≥нчились, ми пост≥йно сварились через його ревн≥сть, в≥н не хот≥в щоб € кудись ходила з подругами , казав, що ревнуЇ спочатку, а пот≥м почав њх в≥дкрити обзивати, нав≥ть коли € виходила прогул€тись з сестрою чи сама, йому це не подобалось. ¬≥н часто мене критикував, казав, що € не хочу розвиватись , що в мене в голов≥ т≥льки моњ подружки, а от в≥н завжди ходить на тренуванн€, читаЇ, а € вс≥м не така. я довго шукала роботу за спец≥альн≥стю, пот≥м попросили почекати на ваканс≥ю, а в≥н говорив , що це все дурн€ ≥ щоб € краще йшла в≥њ нарощувати.  оли ми сварились ≥ тиждень не сп≥лкувались, € могла вийти погул€ти з д≥вчатами, а коли мирились в≥н мен≥ це згадував ≥ казав, що сам сид≥в вдома , а € така с€ка. через п≥вроку € з його колишньою (та, €ка була перед мною) випадково попали в одну компан≥ю ≥ вона мен≥ розказала, €к насправд≥ в≥н сид≥в вдома ≥ нав≥ть показала фото, де в≥н десь тусуЇтьс€ на €к≥йсь хат≥. ви€вилось це було не раз ≥ п≥сл€ того ми роз≥йшлись з≥ скандалом. ≥ € здружилась з його колишньою, а зараз вона н≥ з того н≥ з сього знову почала з ним сп≥лкуватись, але запевн€Ї мене, що це т≥льки один раз вони випадково зустр≥лись ≥ н≥чого такого в цьому нема. а € не знаю чи варто њй в цьому в≥рити ≥ чи д≥йсно там так все просто, бо вона за ним дуже довго ще переймалась п≥сл€ розставанн€. а € не хочу вк≥нцевому результат≥ вийти дурочкою.
---
¬опрос задан: ; ¬озраст: 22


консультаци€ психолога онлайн
ƒоброго часу доби! яке у ¬ас питанн€ до психолог≥в?

комментарий
рекоммендовать:


консультаци€ психолога онлайн
ƒоброго дн€. ¬аше пов≥домленн€ починаЇтьс€ з≥ сл≥в
цитата:

“ќ —»„Ќ≤ ¬≤ƒЌќ—»Ќ»

, про €к≥ й розпов≥даЇте (до реч≥, ¬и молодець, що все ж таки з них вийшли), а зак≥нчуЇтьс€ тим, що ви
цитата:

€ не хочу вк≥нцевому результат≥ вийти дурочкою.

як одне пов"€зане з ≥ншим? ≤ €коњ допомоги ¬и хочете отримати в≥д психолог≥в?

ќтвет отредактирован автором 06-03-2021 21:20:20


комментарий
рекоммендовать:

06-03-2021 21:42:04ƒополнение к вопросу
€ не знаю, €к себе вести в дан≥й ситуац≥њ з ц≥Їю подружкою (його колишньою), €к на це все реагувати? сп≥лкуватись з нею чи н≥? ≥ тим б≥льше тиждень тому € знову почала його пост≥йно згадувати, а пот≥м ще й д≥зналась, що вони почали сп≥лкуватись, знов думаю про нього, хоч 2 м≥с€ц≥ мен≥ було всер≥вно на те, що ми роз≥йшлись.

06-03-2021 21:44:51ƒополнение к вопросу
чому € знов почала його згадувати, €кщо 2 м≥с€ц≥ такого не було, € н≥ сльозинки не пустила , а тут кожен день депресую


консультаци€ психолога онлайн
ƒоброго вечора.

Ќаск≥льки € зрозум≥ла, хлопець не поважав ¬ас €к особист≥сть, пост≥йно критикував ≥ зраджував. ≤ ¬и з ним роз≥йшлис€.
“епер ¬и ц≥кавитес€, чи варто в≥рити колишн≥й хлопц€, що вона не поновила стосунк≥в з ним. „ому дл€ ¬ас важливе це питанн€? ўо ¬и в≥дчуваЇте з приводу ц≥Їњ ситуац≥њ?

комментарий
рекоммендовать:


консультаци€ психолога онлайн
ƒоброго вечора! —аме ¬и вир≥шуЇте з ким сп≥лкуватись та залишатись, а з ким н≥. ” ситуац≥њ з, €к ¬и називаЇте Ђц≥Їю подружкою/його колишньоюї, що насправд≥ ¬и в≥дчуваЇте, €ка реакц≥€ на це? ≤ що стримуЇ ¬ас в≥д того, щоб поговорити про ¬аш≥ думки, побоюванн€ та почутт€ з нею? ўо ц≥нного у ¬аших з нею взаЇмостосунках? Ќабер≥тьс€ см≥ливост≥ та дайте соб≥ чесну в≥дпов≥дь на ц≥ запитанн€. ¬≥д цього можна в≥дштовхуватись та поговорити про це з нею.
ўодо ¬ашого доповненн€ Ђзнову депресуюї звертаю ¬ашу увагу, що пост-запитанн€ ¬и назвали Ђ“оксичн≥ в≥дносиниї.
“акож хочу доповнити, що факт у тому, що ми не маЇмо влади, щоб контролювати думки та вчинки ≥нших людей, але ми Ї авторами свого житт€ ≥ сп≥вавторами життЇвих в≥дносин (дружн≥х, с≥мейних, профес≥йних). ѕрислухайтесь до себе та подумайте, €ких в≥дносин з подругами та своњм обранцем ви бажаЇте!

комментарий
рекоммендовать:


консультаци€ психолога онлайн
„ому дл€ ¬ас так важливо чи в≥дновить стосунки ¬аш колишн≥й з ¬ашою подругою? „и залежить ваша дружба в≥д цього? ўо буде €кщо вони знову почнуть зустр≥чатис€? ўо це буде означати дл€ ¬ас?

комментарий
рекоммендовать:


консультаци€ психолога онлайн
”€в≥ть, що хлопець, €кий ¬ас принижував,ображав, зневажав, д≥йсно тепер знову почав зустр≥чатись з≥ своЇю колишнЇю. ўо тод≥? як≥ у ¬ас почутт€ щодо ц≥Їњ ситуац≥њ? якби це була ≥нша д≥вчина, а не колишн€, €ка також ¬аша подруга, почутт€ були б так≥ ж? ј €кби це були ¬и? ўо саме ¬ас так "ч≥пл€Ї"? —пробуйте в≥дпов≥сти дл€ себе на кожне з цих питань. «розум≥вши своњ емоц≥њ, гадаю, ¬и зрозум≥Їте, чи хочете дал≥ сп≥лкуватись з подругою. ƒо реч≥, з нею варто було б в≥дверто поговорити щодо ц≥Їњ ситуац≥њ.
≤ залишаЇтьс€ питанн€, чому ¬и маЇте почуватись "дурочкою". яка саме думака наводить ¬ас на так≥ в≥дчутт€?

ќтвет отредактирован автором 06-03-2021 22:38:19


комментарий
рекоммендовать:


консультаци€ психолога онлайн
«дравствуйте!
—кажите пожалуйста, замечаете ли ¬ы свой вклад в описываемые событи€?

комментарий
рекоммендовать:

06-03-2021 22:49:17ƒополнение к вопросу
”€в≥ть, що хлопець, €кий ¬ас принижував,ображав, зневажав, д≥йсно тепер знову почав зустр≥чатись з≥ своЇю колишнЇю. ўо тод≥? як≥ у ¬ас почутт€ щодо ц≥Їњ ситуац≥њ? якби це була ≥нша д≥вчина, а не колишн€, €ка також ¬аша подруга, почутт€ були б так≥ ж? ј €кби це були ¬и? ўо саме ¬ас так "ч≥пл€Ї"?
---
€кби це був хтось ≥нший , а не вона, то думаю, можливо мен≥ було б десь в душ≥ неприЇмно, але ненаст≥льки. просто саме вона мен≥ довгий час говорила, що €кщо € з ним знову з≥йдусь, то буду зовс≥м дурною. а зараз сама з ним почала п≥дтримувати €кийсь зв"€зок. €кби € сама з нею не сп≥лкувалась ст≥льки часу, ми обговорювали це все ≥ вона знаЇ, €к в≥н зраджував њй коли вони були разом..€ просто переймаюсь, що € ≥й пов≥рила в €комусь сенс≥, а вона буде за спиною моЇю щось з ним крутити ≥ тому сказала, що вк≥нц≥ не хочу вийти "дурочкою"


консультаци€ психолога онлайн
цитата:

не хочу вийти "дурочкою"

ј що дл€ ¬ас значить - вийти дурочкою?

комментарий
рекоммендовать:


консультаци€ психолога онлайн
цитата:

просто саме вона мен≥ довгий час говорила, що €кщо € з ним знову з≥йдусь, то буду зовс≥м дурною.

“обто повернутись до такого хлопц€ ¬и вважаЇте розумним?
„ому б ¬ам все ж не поговорити з подругою щодо цього?

комментарий
рекоммендовать:

„тобы спросить или ответить, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
јвтор вопроса не разрешил его обсуждение. «апрет касаетс€ комметариев от неспециалистов.
qr