У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Відносини з родичами чоловіка (живемо разом)

У Психолога » Вопрос психологу онлайн (бесплатно) » Психология отношений » Відносини з родичами чоловіка (живемо разом)
Мені 24 роки, заміжня 5 років , є дочка1.9р. Живемо у селі маємо невелике господарство. Менший брат чоловіка(25р) і свекор(50р) люблять пиячити, але ходять на роботу.мій чоловік не курить і не п'є. Свекруха(47р)померла менше року тому. Хазяйка в домі тепер баба (73р) робить все як колись бо так треба.їсти окремо готуємо. Ми собі купуємо продукти окремо для себе а баба з мізерної пенсії годує і платить комуналку за свого сина та онука. Вічно плаче шо вони по пяні її обзивають і роблять шо хочуть і їй не дають грошей. ні копійки ніхто з них не дає. я не хочу за власний кошт їх утримувати і відокремилася. і достукатися до них неможливо за п'янками. в кімнаті зробили гарний ремонт, купили кухонні меблі... новий холодильник, пральну машину(півавтомат бо води провідної немає), нову плитку газову. машину, трактор. а їм для покращення життя нічого не потрібно, їх влаштовує митися в тазіку, і жити з ссср ремонтом. з'їхати можливості нема. я не знаю як з цим жити далі?
Вопрос от: ; Возраст: 24

Підберіть психолога для пар онлайн або в містах України.


психолог онлайн
Доброе утро!
А какой выход Вы сами доя себя видите? Вы пытались с ними обсудить это?

👍 рекоммендовать:


психолог онлайн
2
Владимир Анатольевич Тарасенко
Наталия Павловна Венглинская
Здравствуйте!

"...з'їхати можливості нема. я не знаю як з цим жити далі?"

Вы обустроили свой быт на совместной площади с зависимым людьми, которые не желают ничего менять.
Скорее всего вы на что-то надеялись и что-то планировали, когда делали ремонт и покупали мебель? То есть вариант съехать, чтобы обеспечить себе психологический комфорт вы не рассматриваете.
Какие варианты вы тогда видите для себя?

👍 рекоммендовать:


психолог онлайн
Добрий ранок! Співчуваю, що Ви у такій ситуацї… чому немає можливості з»їхати? Навряд чи можливо пристосуватись до таких умов, відчувати себе добре…

👍 рекоммендовать:

Виберіть психолога для консультування з приводу романтичних відносин, конфліктів між закоханими


психолог онлайн
1
Наталия Павловна Венглинская
Доброго дня!
цитата:

в кімнаті зробили гарний ремонт, купили кухонні меблі... новий холодильник, пральну машину(півавтомат бо води провідної немає), нову плитку газову. машину, трактор. а їм для покращення життя нічого не потрібно, їх влаштовує митися в тазіку, і жити з ссср ремонтом. з'їхати можливості нема. я не знаю як з цим жити далі?

Реальних варіантів насправді небагато. Зробити окремий вхід на свою половину, якщо це технічно можливо. Звісно, це потребує додаткових вкладень.
З'їхати в інше місце і все своє забрати з собою.

Або змиритись із тим, що родичі такі і Ви навряд чи зможете щось змінити
цитата:

я не знаю як з цим жити далі?

Ви їх не вилікуєте і заведені порядки не скасуєте на свою користь.
Скажіть, будь ласка, чи була у Вас розмова з чоловіком щодо варішення цієї проблеми? Як він ставиться до ситуації?

Ответ отредактирован автором 17-06-2022 10:02:33


👍 рекоммендовать:


психолог онлайн
Доброго часу доби!
Мені дуже шкода, що Вам доводиться жити в дуже складних умовах. Але не зважаючи на це - Ви дбаєте про себе, як я розумію, у Вас з чоловіком є порозуміння, та єдність, взаємопідтримка та взаємодопомога. Ви молодці, що подбали про свій особистий комфорт там де ви є зараз, зробили ремонт, купили необхідні речі. Це прекрасно!!!
А от те, що Вам важко витримувати - це оточення в квартирі.
В ідеалі я б радила вибрати спеціаліста та попрацювати з психологом. Це б було саме краще та саме якісне для Вас рішення по цій ситуації.
А поки давайте спробуємо трохи розібратися в тому, що з Вами відбувається.
Уявіть, що Ви живете у комунальній квартирі і ці люди Вам абсолютно чужі - як би Ви реагували на все це?
цитата:

баба з мізерної пенсії годує і платить комуналку за свого сина та онука.

Вас це турбує? Яким чином це Вас стосується?
цитата:

і достукатися до них неможливо

Про що саме Ви до них стукаєте? Що Ви від них очікуєте? Що вимагаєте?

Ответ отредактирован автором 17-06-2022 10:10:45


👍 рекоммендовать:


психолог онлайн
Доброго дня. Дуже сумно, що ви вам доводиться жити в таких умовах. Дуже добре, що ви з чоловіком маєте порозуміння і робите все, що можете для вашої сім’ї. Це дуже розумно, що ви відділилися і маєте роздільний бюджет.

Життя з залежними людьми - це велике випробування і труднощі щодня. Природно, що вони у вас викликають злість. Однак, вам важливо також усвідомити і прийняти, що це був ваш особистий вибір створити сім’ю і народити дитину, перебуваючи в таких неналежних житлових умовах.

Що стосується бабусі, то вона все перечислите вами робить не тому, що дурна, а тому, що співзалежна. Ваш свекор та брат чоловіка залежні від алкоголю, а бабуся залежна від них. Тому все це і терпить. Але ви з цим нічого не можете зробити. Це їх життя і вибір. Вам потрібно зосередитися га собі і дбати про себе. Не витрачайте енергію на те, щоб слухати скарги бабусі. Не втручайтесь в їх конфлікти, максимально абстрагуйтесь і дистанціюйтесь. Але максимальні зусилля все-таки варто зосередити на тому, щоб переїхати. Можливо, саме зараз ви не можете цього зробити. Але за декілька років це посильно.

👍 рекоммендовать:


психолог онлайн
1
Владимир Анатольевич Тарасенко
Добрий день.
Дуже шкода, що вам доводиться жити у такій атмосфері. Шансів, що ви дістанетеся до 2 дорослих чоловіків і вони перестануть пити і візьмуться за голову - дуже низькі, що прагнуть нуля. Їм підходить таке життя, а значить – навіщо його міняти. Вони – не ви, і цілі у них інші.
Бабуся дуже шкода, але, мабуть, інакше вона не зможе поводитися. Це їхня історія, де хтось сидить на шиї, хтось рятує, хтось страждає.
Ваше життя лише у ваших руках. Коли ваше незадоволення від такого життя буде більшим, ніж обставини, що заважають жити окремо, припускаю ви знайдете вихід, як закінчити спільне життя з родичами.

👍 рекоммендовать:

Чтобы спросить или ответить, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
Автор вопроса не разрешил его обсуждение. Запрет касается советов от неспециалистов. Открытые для комментирования вопросы - тут.

Наші психологи

Похожие онлайн консультации

16-06-2022 Відносини
Психологічний аналіз творів
Засновник / «The Founder» (2016)
фільмЗасновник / «The Founder» (2016) теми: віра одиночество вера
Дівчина в потягу
фільмДівчина в потягу теми: залежності отношения газлайтинг
Головоломка (2015)
фільмГоловоломка (2015) теми: сепарація семья эмоции

Рекомендуємо

7 признаков психологического насилия 7 признаков психологического насилия

Психологическое насилие не заметно сразу. Признаки психологического насилия в отношениях. Партнёр пытается добиться своего любым способом, начиная от оскорблений, заканчивая угрозами, манипуляциями или физическим воздействием на вас.

Как понять мысли и причины поступков других людей Как понять мысли и причины поступков других людей

Иногда нам кажется, что мы настолько хорошо знаем близкого человека, что можем читать его, как открытую книгу. Но люди довольно непредсказуемы, со временем они меняют свои вкусы и убеждения и всегда ...

Тест на контрзависимость Тест на контрзависимость

Тест на контрзависимые привычки, показывающий уровень такого явления как контрзависимость (холодность, бегство от близости)

Зачем нам нужны отношения Зачем нам нужны отношения

Не хочется прятаться за красивым выражением «Я его (ее) просто люблю (а просто ли) и жить без нее (него) не могу». Что значит «не могу»? Он (она) что для тебя: кислородная подушка или подушка безопасности? А может костыль?

Чувства жертвы психологического насилия Чувства жертвы психологического насилия

В обществе есть догмы: «не бьёт, не пьет, не гуляет - значит, жить можно и нужно сохранять семью». Поэтому жертвы психологического насилия не могут получить поддержку от близких и в общем объяснить то, что происходит внутри них самих.

Признаки нездоровых отношений. Психология отношений Признаки нездоровых отношений. Психология отношений

Здоровые ли у вас отношения с партнером? Всего можно выделить 12 критериев, которые помогают разобраться в этом довольно сложном и запутанном вопросе. Если у вас будет 1-3 положительных пункта, стоит задуматься и проработать слабые зоны взаимоотноотн

qr