«Є СОРОМНІ ПРОФЕСІЇ. МентИ, проститутки, політики, вчителі. І психотера...»
Питання від: Алекс Вік: 30

Магія батькової подружки

Доброї ночі. Мене тривожить питання магічних впливів зі сторони татової нинішної співмешканки(розумію що форум психологічний але хотів би почути що психологи скажуть з цього приводу, якщо це можливо звичайно), ходять слухи що вона ходила до гадалки чи чаклуна щоб мені поробити і моїй мамі(негатив послати), сама можливість такої події мене дуже лякає я боюсь чорної магії, проклять, зглазів і прочого... я вот думав мож це спосіб свою відповідальність за себе частково перекинути на батькову подругу і спосіб винити її в невдачах... правда я татову подругу дуже боюсь, страх вона на мене наводить
Що означають ці оцінки?

Оцінки питань

Відповіді психологів

вірніше виню її іноді в своїх невдачах бо страх вона на мене наводить
здається останнє речення лишнє
Алекс, я думаю, у чомусь ви праві. Часто, коли людей спіткає якась невдача - найпростіший спосіб - це перекласти вину на когось або на щось, тоді ми знімаємо з себе відповідальність.
Спробуйте прислухатись до свого страху. Чого насправді так боїтеся. Удачі.
вона товста
Алекс...ви доосла дюдина..вам 30 років...
а яке відношення до вас має татова співмешканка?
ви живете разом в одній квартирі?
і що страшного в товстій людині?
чим саме вона вона страшна?
Галина Ви читали взагалі моє питання ???
у мене іноді виникає неприязнь до повних людей, ще батькова подружка нагла це мене в ній вбиває, злить, харить
частково страх вливу магії мені здається це трансформована ненавіть до татової подружки вона постійно батьком маніпулює, постійно хоче щоб все через неї йшло намагається все контролювати, хоче щоб я з нею розмовляв і здоровався, я її ненавиджу, вона мою маму у гріб завела тварь