Віталій Вікторович Бондарчук
Питання від: інкогніто Вік: 26

чому я ?

доброго дня, панове. настала мить , все таки я опишу тут що болить дуже довготривалий термін.
мене дуже б'є те , що живу я як в якомусь столітті, але точно не 21
хочу ,зготувати смачне , але не має комунікації. хочу одним махом організувати велике прання , але роблю це в ручну , хочу нормально помитись але.. коли на вулиці стикаюсь з безхатьками , зі сторони для них , ' у неї все ок ' а насправді мені не менш болісно .перед державою в боргах, сума яку не можу висловити через велику кількість цифр.
працевлаштована , зарплата менше мінімальної. з таким прожитковим мінімум , я не в стані забезпечити своє цільове призначення, а заборгованість зростає , і зростає мій душевний груз.
особисте життя не влаштоване. одним словом я не можу , мені тяжко , і боляче . про все вищесказане ніхто з мого оточення навіть не здогадується , тому що я завжди тримаю себе на позитиві і не скиглю. єдине джерело, де дала слабинку ваш сайт.
Що означають ці оцінки?

Оцінки питань

Відповіді психологів

Добрий день. Добре шо найшли сили написати на сайт, давайте спробуємо трохи розібратись. Опишіть яку трансляцію себе показуєте оточуючим людям ?

Ответ отредактирован автором 18-03-2021 13:21:14

Добрый день!
цитата:
що живу я як в якомусь столітті, але точно не 21

Такое ощущение, что на Вас все сразу навалилось и Вам сложно с этим разобраться. Вы думаете, что только у Вас проблемы, а у остальных все в порядке? Какую помощь Вы хотите получить здесь на сайте? Думали ли Вы обратиться к специалисту, чтобы разобраться в этом?
Доброго дня.

Співчуваю, що Ви опинились у такій складній ситуації.
цитата:
про все вищесказане ніхто з мого оточення навіть не здогадується , тому що я завжди тримаю себе на позитиві і не скиглю. єдине джерело, де дала слабинку ваш сайт.

Добре, що Ви нарешті поділились своєю проблемою на цьому сайті. Ви маєте право на негативні емоції, тому що вони - така сама частина нашого життя, як і позитивні. Чи є у Вас близькі люди, яким Ви могли б повідомити про те, що у Вас є проблеми, і звернутися по допомогу?
Рекомендую Вам розглянути можливість особистого звернення до психолога-психотерапевта у майбутньому. Існують також варіанти безкоштовної психологічної допомоги (кризові центри, гаряча лінія телефону довіри, тощо), які можна розглянути на даний момент.
доброї ночі
зазвичай , я тримаю марку і якщо стану з кимось ділитись про наболіле , а такі випадки були ( щоправда була затронута інша історія) мені вслід скажуть : " що , не може бути ?" , або щось подібне.
А можливо - це сильно коли ти виглядаєш як людина яку не не шкода ? не знаю.
повністю всі карти відкриваються " поза кадром " тобто дома , в силу напруженого емоційного стану може бути все : зриви , нервозність , відчуття несправедливості.
Доброе утро. Ситуация деликатная. В данной ситуации, может стоит выбрать себе безопасного специалиста? Возможно это связанно с такой эмоцией, она называется стыд. Это чувство может отравлять жизнь, но не все потерянно. Если заручиться поддержкой, запастись смелостью то можно этого монстра приручить. И возможно жизнь заиграет другими красками. Если не готовы к работе с психологом, есть автор Бренне Браун у неё есть отличная книга «все из-за меня ( но это не так). Правда о перфекционизме, несовершенстве и силе уязвимости» попробуйте начать с неё.
цілком ймовірно що так і є.
моє життя як в тому фільмі , де по сценарію життя акторки на публіці наповнене світлом софітів , вона досконало грає щоб жоден жест на обличчі не видав що щось не так, і паралельно в голові проходять відголоски , те що за кадром .
дякую вам за рекомендацію літератури, а поки на даний момент за читанням : Стефани Шталь