Доброго дня Катерино.
Колеги написали багато корисного
Тому, щоб не повторюватися, я спробую зосередитися на тому, що на мій погляд, може бути основним
Ви пишете "Мене дуже бентежить ця ситуація. Іноді здається, а може на щось образився або що, та хочеться написати. Не знаю, як вдіяти навіть і що робити, бо занадто сильно він мені подобається"
В стосунках завжди приймають участь дві людини. А з того, як Ви реагуєте, стає зрозумілим, що всю відповідальність за стосунки Ви перебрали на себе. Тому, щоб не робив цей чоловік, і як би себе не поводив, будуть знаходитися йому виправдання , в звинувачути будете лише себе у всьому. Це перше.
Друге. Коли ми в стосунках знаходимо виправдання нехтування та знецінення нас?
Як правило, таке ставлення до себе як "жертви" формується з дитинства. Бо маленька дитина дуже безпомічна та безпорадна і тому потребуючи любові та тепла дорослих, максимально намагається все зробити задля того, щоб її нарешті полюбили. Отже, завжди звинувачує лише себе і намагається все сама залагодити. Звідси, як на мене, і нестримне бажання знову і знову йому писати.
На мою думку, Дана ситуація з чоловіком є лише "верхівкою айсбергу", під якою може критися глибинна незадоволена потреба маленької дитини бути потрібною та огорнутою увагою.
Тому ніякі найкращі поради спеціалістів не спрацюють до тих пір, поки не буде трансформована першопричина.
Підкажіть, будь ласка, як в дитинстві складалися стосунки з батьками, особливо, з батьком?
Edited by author 05.07.2026 06:44