У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Татьяна Ивановна Гончаренко Київ метро Академмістечко

психолог  Психолог для підлітків.  Татьяна Ивановна Гончаренко
23-02-2022 Татьяна Ивановна Гончаренко додати у вибрані

коментар
Анкета цього психолога не оновлювалася понад півроку. Перевірте інших психологів в Київ
Років досвіду психологом Років досвіду: 5
Освіта
2013-2019 - Ипк Дсзу - Психолог, магістр
2016-2017 - Школа психологічного консультування, гештальт-підхід
2018 - Курс підвищення кваліфікації в напрямку "Экофасилітація"
2017-2023 - Член Аппу, Кандидат освітньої програми з групового аналізу 2 ступеню.
Досвід психологічної практики
Працюю з 2019 року. Найбільше досягнення - це клієнти, які зробили величезні кроки у розумінні себе, це спільна робота, яка дає їм змогу побачити причини своєї поведінки та джерело їх почуттів. Найбільша радість це коли клієнт знаходить спосіб для себе жити разом зі своїми почуттями, розуміючи і не уникаючи їх, знаходить спосіб отримувати задоволення від себе і від свого життя. Фактично - знаходить спосіб прийняти і полюбити себе, що і є метою терапії в багатьох випадках.

Я вважаю, що внутрішня робота починається саме з процесу вибору свого терапевта, з домовленості про першу зустріч, з думок про мету роботу, про те, що Ви скажете психологу, про Ваші очікування - від першої зустрічі і від роботи в цілому.

Робота з психотерапевтом переважно спрямована на вибудовування довірчих відносин задля виправлення патернів поведінки, що склалися в дитинстві, у взаємодії з батьками і близькими. Така робота складається з багатьох етапів, які потребують часу - для усвідомлення. Якщо зміни можуть відбуватися відносно швидко, то це означає, що психіка була до них готова.

Для того, щоб щось змінити, треба визначити, що саме потребує змін. Іноді для того, щоб побачити і усвідомити, які власні переконання спричиняють страждання, яким чином вони змушують вас підлаштовуватись, намагатися виконати неможливі внутрішні вимоги, і для чого потрібна ця внутрішня необхідність прагнути до неможливого ідеалу - треба докласти багато зусиль. Навряд чи це буде легко, швидко і приємно. Чи Ви до цього готові?
Працюю з запитами
Працюю з запитами: Стосунки з партнером, в робочому колективі, сімейні відносини. А також низька самооцінка, почуття провини, депресія, апатія, суїцидальні думки, ненависть до себе.
Якщо ви розумієте, що Ваш минулий досвід заважає вам рухатись далі, якщо страхи стають на заваді нових стосунків, якщо не розумієте поведінки деяких людей і прагнете розібратися - запрошую до зустрічі!
Розцінки приховані, тому що Татьяна Ивановна давно не оновлювала своїх даних.


Основне
диплом перевірено
місце прийому клієнтів
 Психолог для підлітків.  в Київ, метро Академмістечко, пр. Палладіна, 25, офіс 85
Сертифікати про додаткову освіту
Публикації психолога 1
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr