У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Оксана Василівна Фортунатова Київ лише онлайн

психолог  Психолог для підлітків. Дитячий психолог. Оксана Василівна Фортунатова
06-09-2017 Оксана Василівна Фортунатова додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 2 дні тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 31
психолог 👧 психолог для підлітка 👶 дитячий психолог 👔 організаційний психолог
Освіта
Образование полное:
Университет им. Т. Шевченко, Киев;
Университет им. Драгоманова, Киев;
Университет им. Мечникова, Одесса (повышение квалификации в психосоматике)
Украинский институт позитивной и кросс культурной психотерапии (член всемирной ассоциации позитивной и кросс культурной психотерапии WAPP, Wiesbaden); психотерапевт у методі РРТ

Дополнительные курсы, мастер-классы
2005 год – прошла обучение и сертификацию в школе бизнес-тренеров ГК МИМ, с присвоением квалификаций бизнес-тренер и коуч по стандартам International Project Management Association и правом проводить коунчинг и бизнес-тренинги.
2012 год – прошла обучение и сертификацию Минздрава Украины по курсу «общий и лечебный массаж » (174 часа).
2016 год – прошла курс «Мягкие техники мануальной терапии «Миофасциальный релиз» Киевская школа спортивной и восстановительной медицины «Rehabilitolog».
2017 год - мастер курс "Особенности работы с психосоматическими клиентами " М. Гончарова (Международный институт позитивной и кроскульуральной психотерапии Н. Пезешкиана)
2019-2023 - Мастер -курс в методе ППТ с кваліфікацією "психотерапевт".
Досвід психологічної практики
26 лет опыта работы с людьми в высокострессовых ситуациях.

13 лет специализированного опыта работы с карьерными кризисами, профессиональным ростом.

9 последних лет - специализация в психосоматических расстройствах у взрослых и детей; депрессивных расстройствах.
Працюю з запитами
✔️ проведення тренінгів- Психосоматические расстройства (работа с психическими факторами, вызывающими или поддерживающими, по мнению лечащего врача, соматическое заболевание ).
- Соматоформные расстройства (работа с психическими причинами физических симптомов, расстройств функций разных органов не имеющие соматической основы:
- Ипохондрия;
- Дисфункция вегетативной нервной системы;
- Психогенные формы кашля, диареи, диспепсии, метеоризма, икоты, синдрома раздраженного кишечника;
- Болевые расстройства: психалгия, психогенная боль в спине, головная боль;
- Депрессивные расстройства разной этиологии и глубины;
- Карьерный кризис.
1000 грн


Основне
диплом перевірено

⭐ Оцінка від колег-психологів

Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок
: 1. хто оцінював

Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?

Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.

Сертифікати про додаткову освіту
Одесский Национальный Университет им. Мечникова
годин: 150 Психосоматика
Международный институт управления и менеджмента (Лейпциг, Германия)
місяців: 15
Школа "Реабилитолог"
годин: 36
Всемирная организация Позитивной психотерапии
місяців: 3 годин: 24
Позитивна психотерапія

Відповіді 398
Чому він це робив?
Доброго дня... Дуже співчуваю Вам... Нажаль, люди бувають непридатні для батьківства. Але на це нихто не перевіряє. Те, що ви переживаєте - це стан, з яким дуже важливо попрацювати з психотерапевтом. Зараз є богато технік, щоб полегшити ваш стан. Але я ще відчуваю що ви маєте сумнів у собі...якась вина... Це вже може бути інша, не повязана з татом історія. І її теж важливо пропрацюати.
Дуже раджу Вам шукати психотерапевта та не гаїти часу!
Дитина та вітчим
Доброго дня. Не зрозуміла, чі живете 3 роки з чоловіком, чі дитині 3 рочки?
Чім старше дитина, тим важче налагодити близкий контакт. Але тут важливо знати, що з одного боку чоловік , коли одружується с жінкою з дитиною, бере і її і дитину у свою родину. Але обов"язку саме любити та бути ласкавим до дитини ... це не обов"язок. це почуття, яки можуть бути а може і ні. Обов"язок є, якщо буде усиновлення. Але більш про турботу. Ви ж про любов кажете, наскільки я зрозуміла. Спробуйте уявити навпаки: його дитина від іншої жінки у вас живе. і ...ну не викликає у вас бажання обійняти... чі можна якось змусити себе?

Відредаговано автором 15-05-2024 13:47:04

Колики, вздутие и боль в желудке, когда провожу время на свидании с мужчинами. Психосоматика?
добрий день. если нет других идей - например встреча в одном и том же кафе и только там ві пьете или едите что то, на что такая реакция.
психосоматика тут очень под вопросом, она разворачивается годами. а вот острая телесная реакция на выброс гормонов стресса - да. запросто. Волноваться на свидании так сильно- это про какую то вашу идею про мужчин. можете просто написать список ожиданий или страхов. если не получится - к психотерапевту.
а вот почему такая сильная реакция - это про снижение психического иммунитета. вот тут надо быть внимательнее. искать причины снижения и предпринимать шаги.

Бесплатная рассылка интересностей!

Голова болит психосоматика?
Доброго дня. Якщо невролог зробив такій висновок - до цього слід прислухатися. ці болі добре вивчені та навіть мають свою назву "шолом невротика". Але саме з цім можно тільки підбирати пігулки. А ось з причиною такого відгуку на актуальні події треба працювати. Чому так богато проблем, чому саме такій відгук на них, чому тіло реагує, а що у діях? це все гарні запити на психотерапію. Коли зрозумієте причину - зрозумієте і що робити щоб не хворіти. Але не забувайте, часто бувають і співпадіння. Людина вважає що психосоматика і не лікує те, що треба лікувати.
Дитина б'є однокласників
Доброго дня. Агресівність та конфликтність - можуть бути ознакою психотравми. Тому зараз перше, що важливо зїясувати - як дитина переживає війну. Якщо є інші ознаки психотравми - негайно передавайте дитину фахівцю. Працювати з наслідками травми може тільки підготовлений фахівець. Нажаль.
Мой личный стеклянный потолок
В вашем вопросе несколько совершенно разных по воздействию проблем: это стрессоустойчивость, самореализация и кризис. Стрессоустойчивость можно значительно поднять, воспользовавшись предлагаемыми програмами: это и группы и курсы, и индивидуальная работа в лайф-коучинге. Я, например, люблю работу по Модели Баланса. Это очень важно.
Вопрос самореализации - это вопрос, причина которого залегает как правило на глубоких уровнях. И потому только в индивидуальной работе с психотерапевтом можно проанализировать причины и выстроить стратегию.
Вопрос кризиса - это вопрос времени и места, когда по старому уже никак и нужно искать новые способы поведения, новых людей и новые роли в жизни. Иногда помогает просто поразмыслить, на какой вершине своей жизни вы сейчас. Есть прекрасная статья "5 вершин жизни" Владимира Карикаша. Попробуйте найти ее и проанализировать на предлагаемом алгоритме свою жизнь. Возможно что то удасться изменить самостоятельно.
Как не впускать его или как быстрее себя удушить?
Привет. Я точно не дам ответ на вопрос про удушение - поскольку считаю, что есть варианті получше. Это чудище можно победить - важно понять его природу и слабые места. Но для этого точно нужно обратиться за помощью. Если родители не хотят помочь - можно обратиться к любому взрослому, которому доверяешь - это может быть учитель или психолог в школе. Возможно кто то из родственников. Но очень важно найти того, кто согласиться тебе помочь в поиске специалиста. Если таких взрослых совсем нет - ты можешь обратиться по месту жительства к своему семейному врачу и рассказать все, что написала тут. Это очень важно. И лучше не терять времени.

Відредаговано автором 19-06-2023 15:08:09

Стосунки в сім'ї
Доброго дня. Скільки років сину? Від цього богато чого залежить. Але взагалі можна описати норму так: дорослий син, якщо він сформований психофізіологічно, як дорослий (23-25 років) і є дієздатним, має будувати своє життя поза житлом батьків. Безперечно, бувають моменти, коли навіть дорослій і самостійній дитині потрібна тимчасово допомога. Тоді батьківський дім - найкраще місце. Але на умовах і правилах батьківського дому. І з розумінням - що це тимчасова ситуація. Між дорослими дітьми та їхніми батьками може бути досягнута домовленість про спільне постійне проживання - але на умовах, які влаштують усіх. Усе інше - це застрявання в дитинстві дитини. І тут, на жаль, рекомендація одна - допомагати сіну вийти в самостійне й окреме життя. Вам же потрібно розібратися, що заважає сіну це зробити і Вам.

Відредаговано автором 19-06-2023 15:02:49

Токсичность
Добрый день. Токсичность - это реакция на...
А вот на что именно - нужно детально и тщательно разобраться. Это может быть и елементарное незнание как поступить. Это может быть переразвита некая способность - например "справедливость".
Это может быть и подсознательно засевшая модель поведения, которая когда то спасала, а сейчас вообзще не к месту. Ну и это может быть структура личности, которая может себя комфортно чувствовать, если важные люди признают, хвалят, подчиняются или соглашаются во всем. Эти вопросы требуют индивидуальтной работы. Вначале разложить все по полочкам и найти причины - затем найти решения.
Нервова система вже на грані через війну!
Доброго дня. Дуже співчуваю та дуже розумію. Зараз на наших очах нас намагаються зруйнувати. Але ми не не здамося!
1. Вам важливо зрозуміти, що все, що відбувається - відбувається не тільки з вами, що це стандартна реакція.
2. Важливо зрозуміти, чи немає у вас ПТСР - для цього зверніться і поспілкуйтеся з психотерапевтом.
3. За сильного стресу та психотравми наш найкращий помічник - наше тіло. Максимально налагодьте харчування, сон. Дуже важливо - фізичні сильніші але короткі навантаження. Ідеально - робота в саду, спортзал з обтяженнями, або банальні віджимання, присідання. Але до болю мішц і кожен день. Гормон стресу чудово відпрацьовується м'язовим навантаженням. Важливо знайти способи розслаблення - це спеціальні вправи на фітболі (тряска. До речі, для діток дуже добре. можна прямо з дитиною на руках сідати на м'яч і потрушуватися). Ну і важливо привести в норму роботу блукаючого нерва - саме його збій і дає всі описані вами симптоми. На сьогодні є два протоколи роботи з ним, і один - є в Україні. Це ВВМ інститут і фахівці, яких вони готують. На цьому сайті є група ВВМ практик. Дуже дієвий і перевірений метод. Використовуйте будь яку можливість поспати. Ну і головне - знайдить план, мрію на майбкутне, та зосередтеся на ній. Сил Вам!
Походи в туалет через тривожність
Доброго дня. Це соматоформний розлад. Для зняття симптоматики зверниться до психіатра (вони займаються неврозами таких проявив). Але це тільки полегше симптоматику. Причину треба шукати глубже у психічних реакціях. Це психотерапія розмовна, це запит на декілька місяців роботи. Добрановина - це дуже поширений розлад, він добре вивчений, та добре піддається терапії.
Вагітність та проблеми зі сном
Доброго дня. Описані Вами пробеми зі сном дуже схожи на надмірну кількість кортизолу. Зверниться до лікаря та сдайте аналізи добові на кортизол. Якщо це так, то потрібно пройти програму адаптації до стресу. Це дуже важливо для дитини. Що стосується практик - так, дихальні вправи ВВМ дуже допомогають, вони також розраховані на вагітних. На цьому сайті є запрошення від мене в безоплатну групу дихання. Приєднуйтесь, це дуже корисно.
Развитие или упреки
Добрый день. А сколько лет парню?
В описании как то просматривается, что он сам имеет иное мнение... И что ему неплохо. Ну а то, что Вы разные - это ведь не проблема. Проблема в чем то другом... Как бы вы ее описали через себя, не упоминая о парне?

Відредаговано автором 12-06-2023 18:42:33

Нарушение сна, тревожность
Добрый день. Очень грусно это слышать. Но я так же услышала, что это осознанное решение - ждать места в столице. Тогда Вам надо сосредоточиться на преимуществах этого решения. Иногда самочувствие определяется текущей ситуацией. Мне услышалось, что вас тянет в две противоположные стороны: можно дать себе комфорт, но он будет не в этом месте, а хочу быть в этом, но тут нет комфорта. В такой ситуации важно более тщательно прописать все плюсы и минусы разных вариантов. И принять ответсвенность за выбранный. таблетками и препаратами из такого напряжения не выйти. Ну а если противоречащие желания никак не помиряться - это запрос на индивидуальную работу. Важно понять - почему.
Страх перед потенційними конфліктними ситуаціями.Як правильно поводитися в конфліктних ситуаціях?
Доброго дня. За готовність до конфликтів відповідає дві складови: це емоційна готовність - вона формується у дитинстві, та знання, як себе поводити технічно. Цьому можна навчитися. Для того,щоб зрозуміти, що саме спрацьовує у вас, потрібно ослідити усі рівні. рекомендую звернутися та попрацювати у терапії.
Публикації психолога 16
Тренінги 10

16-05-2023 - 16-12-2023
онлайн
Безоплатна група антистрессової підтримки через медичні дихальні вправи
Якщо ви відчуваєте, що не справляєтесь із рівнем стресу. Якщо події, які ви пережили або були свідком яких несли загрозу життю чи здоров’ю. Якщо ви с...

03-02-2020 - 19-05-2020
Київ
Лекторий "Психосоматика от А до Я"
На протяжении 14 лекций по 3 часа каждая, мы пройдемся по основам, углубимся в тонкости, изучим взгляды и противоречия науки, рассмотрим механизм зап...

12-02-2019 - 12-05-2019
Київ
Еженедельная группа для нянь и гувернанток "Няня на все 100!"
Группа для нянь, гувернанток «Буду няней на все 100!» Няня – это не просто наемный работник. Няня – это заместитель мамы. На час, на день, на сутк...

07-05-2019 - 07-10-2019
Київ
Еженедельная группа "Психосоматика жизни"
Психосоматика жизни: как добиться успеха не потеряв здоровья Группа для людей, страдающих психосоматическими расстройствами Эта группа поможет Ва...

27-01-2020 - 29-05-2020
Київ
Группа для родителей «Психосоматика воспитания: как не разрушить ребенка
Нас в нашей жизни учат очень многому. Но очень важная роль – Родитель, почему-то считается не требующей знаний и опыта. Мы очень тревожимся о то...

03-09-2019 - 03-12-2020
Київ
Группа для будущих мам
«Буду мамой на все 100!» Женщину в ожидании ребенка беспокоят многие вопросы: каким будет пол ребенка, где рожать, кто поможет, чем кормить, где ...

17-10-2019 - 17-12-2019
Київ
Золотая середина (Группа для женщин 45-55 лет)
Возраст настигает нас врасплох не единажды… Но середина жизни эмоционально переживается особенно нелегко. Отчасти благодаря неготовности, отчасти –...

30-06-2023 - 30-08-2023
онлайн
Психосоматика схуднення - онлайн курс
Чи створює вам проблеми зайва вага? Чи втомилися ви від спроб позбутися її? Чи вдалося вам розібратися в морі дієт, методик, ліків? А чи знаєте ви, ...

06-10-2019 - 07-10-2019
Київ
2-х дневный интенсив. Психосоматика жизни: как добиться успеха и не разрушить здоровье
По данным Всемирной организации здравоохранения 42% пациентов, посещающих кабинеты врачей страдают психосоматическими расстройствами, в связи с чем ...

15-09-2019 - 16-09-2019
Київ
2-х дневный интенсив. Психосоматика воспитания: как не разрушить своего ребенка
По данным Всемирной организации здравоохранения 42% пациентов, посещающих кабинеты врачей страдают психосоматическими расстройствами, в связи с чем ...

Інтерв'ю 5
УЧАСТЬ В ІНТЕРВ'Ю
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.
Способи оплати

оплата ФОП рахунки у будь якої валюті


qr