У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Мудра цитата: Ірвін Ялом

Якими б корисними не були ідеї, лише глибокий контакт із іншими людьми може реалізувати потенціал цих ідей. (Ірвін Ялом)

тема: відносини

Оцінка цитати
3 з 3 оцінювачів
 сподобалася цитата? 
Побачили помилку в перекладі тексту? Повідомте адміну. Дякуємо за допомогу й перепрошуємо за неточності!

Безкоштовна розсилка цікавинок!

Інші цитати автора:

Ми дуже добре засвоїли один урок: життя не можна відкласти, його потрібно проживати зараз, не чекати вихідних, відпустки, часу, коли діти закінчать коледж або коли вийдеш на пенсію.

Навіть якщо 99% від негативних подій, які сталися з вами, - це провина когось іншого, я хочу подивитись на один відсоток, що залишився - частину за яку несете відповідальність ви. Ми повинні подивитись на вашу роль, навіть якщо вона й невелика, тому що саме тут я можу надати вам найбільшу допомогу.

Переконаність у тому, що життя без досягнення мети не повне, не так трагічний екзистенційний факт життя, як західний міф, культуральний артефакт. Східний світ не допускає думки, що у життя є "пункт призначення" або що воно є проблемою, яка має бути вирішена: ні, життя - це таємниця, яку потрібно прожити. Життя просто є, і ми просто опинилися в ньому. Життя не потребує обґрунтування. - з книги «Дар психотерапії»

Наш «універсальний конфлікт» пов'язаний з тим, що кожен прагне бути індивідуальністю, але індивідуальне існування вимагає від нас визнання ізоляції, що лякає.

Відносини бувають невдалими, коли людина частково – з одним, а частково ще з кимось вигаданим.

Після того, як ми повертаємо собі всі раніше відкинуті частини самих себе, наше проживання життя стає багатшим: всередині себе і всередині свого світу ми відчуваємо себе вдома.

Психотерапія - це не заміна життя, а його генеральна репетиція!

Коментарі читачів

🖊 поки немає коментарів ...


Щоб прокоментувати, авторизируйтеся або зареєструйтеся!

Ви читаєте цитати відомих людей, додані на сайт нашими психологами.

qr