У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Мудра цитата: Карл Густав Юнг

Покажіть мені психічно здорову людину, і я вам її вилікую. (Карл Густав Юнг)

тема: психотерапія
картинку на Pinterest Покажіть мені психічно здорову людину, і я вам її вилікую. ...

Оцінка цитати
2 з 2 оцінювачів
 сподобалася цитата? 
Побачили помилку в перекладі тексту? Повідомте адміну. Дякуємо за допомогу й перепрошуємо за неточності!

Безкоштовна розсилка цікавинок!

Інші цитати автора:

Існує чимало невротиків, які хворіють оскільки вони нормальні, інші хворі через неможливості бути нормальними... Для перших, найглибша потреба - вести не нормальне життя... Те, що з одних – звільнення, для інших – в'язниця.

Маленький дитячий світ, сімейне середовище є взірцем великого світу. Чим інтенсивніший і глибший відбиток, накладений сім'єю на дитину, тим більше вона, ставши дорослою, буде схильна розглядати крізь призму почуття великий світ і бачити в ньому свій колишній маленький світ.

Ти маєш жити і померти із собою.

Щоб стати на шлях, іноді треба зробити кілька кроків тому.

Людина, яка не перегоріла в пеклі своїх пристрастей, не може їх перемогти. І вони ховаються поряд, у сусідньому будинку, чого він навіть не припускає. А полум'я будь-якої миті може перекинутися і спалити будинок, який він вважає своїм. Те, від чого ми йдемо, ухиляємось нібито забуваючи, знаходиться у небезпечній близькості від нас. І зрештою воно повернеться, але з подвоєною силою.

Самотність зумовлена не відсутністю людей навколо, а неможливістю говорити з людьми про те, що здається тобі істотним, або неприйнятністю твоїх поглядів для інших.

Фанатизм є ознака пригніченого сумніву… Якщо людина дійсно переконана у своїй правоті, вона абсолютно спокійна і може обговорювати протилежну точку зору без обурення.

Коментарі читачів

🖊 поки немає коментарів ...


Щоб прокоментувати, авторизируйтеся або зареєструйтеся!

Ви читаєте цитати відомих людей, додані на сайт нашими психологами.

qr