Upsihologa Logo
У психолога Українські психологи
Наживо:
question author 1 година тому: «мне почти со всеми скучно, а если и интересно, не на долго, а потом неделя одиночества-отката, вообще ненавижу свой фактор социального животного,было бы мне не одиноко, та срал я н»
question author 4 години тому: «Минув тиждень після мого рішення. Ще два дні ми переписувалися в дуже різкій формі, намагаючись довести кожен свою правоту. Коли зрозуміли, що далі вже нема куди, він сам написав «»
Тетяна Штапова
Тетяна Штапова 4 години тому: «цитата: «Враховуючи те, що зі мною сталося чи нормально те, що я в душі досить дитина і мені хочеться робити щось дитяче в моєму віці? І як з цим жити?» Вітаю! В психіці кожної лю»

Мудра цитата: В.Д. Москаленко

“Іноді ми можемо чи навіть зобов’язані вимагати того, чого ми хочемо. Це вже означає встановлювати межі. Тоді ми не контролюємо іншу людину, але здобуваємо контроль над своїм життям.”

В.Д. Москаленко
Якщо ви помітили помилку в перекладі, повідомте адміністратору. Дякуємо за допомогу в покращенні тексту.

Інші цитати цього автора

“Якщо завжди слухатися маму, тата, бабусю, виховательку, вчительку, то як же сказати ні тим одноліткам, які запропонують закурити, випити? Уміння говорити ні відточується в 3-4 роки, а в 13-14 років уже пізно. Важливий соціальний навик відстоювання себе, який не розвинувся в дитинстві, вже важко виробити.”

Коментарі читачів

Ви читаєте цитати відомих людей, додані на сайт нашими психологами.