У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Мудра цитата: Джеймс Холлис

Становлення зрілої особистості прямо залежить від того, якою мірою людина може взяти на себе відповідальність за свій вибір, перестати звинувачувати оточуючих або чекати від них позбавлення, а також визнати біль, пов'язаний зі своєю самотністю. (Джеймс Холлис)

тема: самотність

Оцінка цитати
2 з 2 оцінювачів
 сподобалася цитата? 
Побачили помилку в перекладі тексту? Повідомте адміну. Дякуємо за допомогу й перепрошуємо за неточності!

Безкоштовна розсилка цікавинок!

Інші цитати автора:

У душі є свої потреби, які не може задовольнити ані банківський чек, ані горда поза та зарозумілий погляд.

Те, чого ми не побачили у себе всередині, продовжує залишатись глибокою індивідуальною патологією. Відчуваючи якесь внутрішнє зцілення і привносячи це зцілення у світ, нам доводиться іноді переправлятися через купи гною. Якщо ми не зробимо цього добровільно, рано чи пізно життя нас все одно змусить це зробити.

Стародавні казали, що релігія потрібна тим, хто боїться опинитися в пеклі; а духовність – тим, хто там уже побував. Поки ми не побачимо існуючу різницю між тим, що ми прагнемо випробувати, і тим, що ми відчуваємо, поки ми усвідомлено не поставимо собі за мету досягнення високого рівня духовності, ми завжди прагнутимемо уникати, заперечувати або уявляти себе жертвами, малодушними і незадоволеними собою. і оточуючими... не існує залитих сонцем лук і затишних куточків для безтурботного сну: є душевні вири, де більшу частину життя і перебуває наша природна сутність і де зароджуються багато значних подій нашого життя. Саме в цих вирах формується і міцніє душа, саме в них ми стикаємося не тільки з тяготами життя, але і з її гідністю, і її глибоким змістом.

Любити особливості свого партнера - означає переживати трансцендентний стан, при якому людина вступає в істинний обряд відносин, коли окрема особистість йде на третій план: не «ти» плюс «я», а ми разом, що набагато більше, ніж самі по собі «я " і ти".

Жодна людина не піде до кабінету терапевта, якщо працюють її адаптивні стратегії поведінки. Терапія починається тоді, коли вони зазнають краху.

Те, що не усвідомлено у минулому, заважатиме нашому сьогоденню і визначатиме наше майбутнє.

Жити своїм життям досить складно, і ми співслужимо добру службу іншим людям якщо сконцентруємо зусилля на власній індивідуалізації, а не будемо наполягати і нав'язувати іншим своє уявлення про те, як слід жити.

Коментарі читачів

🖊 поки немає коментарів ...


Щоб прокоментувати, авторизируйтеся або зареєструйтеся!

Ви читаєте цитати відомих людей, додані на сайт нашими психологами.

qr