У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Мудра цитата: Еліезер Юдковський

У Психолога » Мудрі цитати » віра » цитата

Аргумент «надто добре, щоб бути правдою» — не природний, всесвіт не перевіряє, чи є результат рівняння «надто хорошим» або «надто поганим», перш ніж вивести його. (Еліезер Юдковський)

тема: віра

Оцінка цитати
0 з 0 оцінювачів
 сподобалася цитата? 
Побачили помилку в перекладі тексту? Повідомте адміну. Дякуємо за допомогу й перепрошуємо за неточності!

Безкоштовна розсилка цікавинок!

Інші цитати автора:

Правильність вчинку визначається не тим, наскільки добре він виглядає або що він означає, а тим, які його наслідки. Це, до речі, називається консеквенціалізм.

Уявіть, що ви прийшли на роботу і побачили, як ваш колега штовхає стіл. Ви думаєте: «Який у нього поганий характер». У цей час ваш колега думає про те, як дорогою на роботу його хтось штовхнув, а потім накричав на нього. «Хто завгодно на моєму місці розлютився б», — думає він. Ми не можемо залізти людям у голови і дізнатися, чому вони поводяться тим чи іншим чином. Натомість ми схильні пояснювати поведінку людей особливостями їх характеру, свою власну поведінку ми частіше пояснюємо навпаки — зовнішніми обставинами. Таким чином, фундаментальна помилка атрибуції — це схильність людини пояснювати вчинки та поведінку інших їх особистісними особливостями, а не зовнішніми факторами та ситуацією.

Коментарі читачів

🖊 поки немає коментарів ...


Щоб прокоментувати, авторизируйтеся або зареєструйтеся!

Ви читаєте цитати відомих людей, додані на сайт нашими психологами.

qr