У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Мудрі цитати на тему маніпуляції

Мудрі цитати на тему - «маніпуляції», всього: 24. Додавати свої улюблені цитати про маніпуляції можуть зареєстровані психологи нашого порталу.

Є два важелі, якими можна рухати людей: страх та особистий інтерес. (Наполеон Бонапарт)

        сподобалася цитата?  

Коли йдеться про романтичні стосунки з істинним нарцисом, єдиним способом вирішення проблеми я вважаю розрив подібних стосунків, як тільки ви зрозумієте їхню справжню сутність. «Не заглиблюйтеся у відносини з нарцисом, думаючи, що ви зміните його чи що він зміниться з любові до вас. Звичайно, люди іноді змінюються, набуваючи досвіду у відносинах, але це вимагає того, що у нарциса геть-чисто відсутня, – здатності відповідати співчуттям на співчуття» (Джозеф Бурго)

        сподобалася цитата?  
мудрі афоризми маніпуляції

Умовляти – значить ґвалтувати. (Михаил Литвак)

        сподобалася цитата?  

Неустанное подчеркивание своей незаинтересованности в том, что вам предлагают сделать, должно удивить вас. То же самое касается рекламирования своей честности и добропорядочности. Люди, действительно обладающие теми или иными качествами, обычно не навязывают их: умные не скажут, что они умные, честные не будут бросаться вам в глаза своей честностью. За них говорят их поступки, а не слова. (В.В. Адамчик)

        сподобалася цитата?  

Когда дети достигают некоторой самостоятельности, родители-манипуляторы активно начинают играть на том, что их вот-вот покинут. Где здесь кроется ошибка? Вы хотите стать более независимыми в своих действиях, выборе, мыслях. Вы стремитесь быть более ответственными, и однажды вы отделяетесь от них. В этом желании нет никакого преступления. Вы уже взрослый, но манипулятор расценит это желание как нелегитимное. Он будет вести себя таким образом и будет говорить о таких вещах, что если вам удастся достигнуть автономии (например, вы хотели бы уехать в отпуск без них, жить отдельно или с супругом, не быть обязанными приходить домой «вовремя»), это будет признаком вашей жестокости, неблагодарности и несправедливости. (Изабель Назаре-Ага)

        сподобалася цитата?  

Понимание и сострадание не приведут ни к чему хорошему, если вы столкнулись с эмоциональным шантажом. В действительности эти чувства лишь подталкивают шантажиста к более решительным действиям. (Сюзан Форвард)

        сподобалася цитата?  

Надо быть аккуратным, помогая другим. Грань между быть полезным и быть использованным иногда неощутима. (Антонио Курнетта)

        сподобалася цитата?  

Необходимо не бояться и уметь отказывать, это один из первостепенных элементов в процессе самоутверждения. Это не значит, что самоуверенный человек всегда и всем отказывает! Наоборот: его согласие тем более достоверно, что оставляет за собой право отказаться выполнять то, что ему не подходит. Если он говорит «да», это значит, что и думает он тоже «да». Пассивный человек говорит «да», хотя про себя в этот момент он чаще всего думает «нет»! (Изабель Назаре-Ага)

        сподобалася цитата?  

Жінка-маніпулятор використовує чоловіків, щоб відчути себе привабливішою. Їй подобається почуття жіночої чарівності, подобається чоловіча увага, подобається дражнити і приваблювати чоловіків, причому не заради кінцевого результату. Їй подобається сам процес чарівності. Вона лише спокусниця, і вкрай маніпулятивна жінка отримує величезне задоволення, відкидаючи чоловіка, який серйозно нею захопився. (В.П. Шейнов)

        сподобалася цитата?  
мудрі афоризми маніпуляції

Одна з установок виховання - ви повинні прагнути до досконалості, намагатися бути кращим, ніж ви є зараз. Схема маніпуляції, що ґрунтується на цьому: оскільки досі вам не вдавалося самостійно покращити себе, я допоможу вам. Якщо ви цього не зробите, то ви — зіпсований, лінивий, недорозвинений і нікчемний, і тому ви не заслуговуєте на будь-яку повагу, в тому числі і свою. (В.П. Шейнов)

        сподобалася цитата?  

Вивести співрозмовника з рівноваги - улюблений прийом вроджених маніпуляторів. Не плутайте їх із простими нервовими людьми. Маніпулятор схожий на енергетичного вампіра, ваш збуджений стан приносить йому радість. Зазвичай той, хто хоче вплинути, прагне визвати роздратування у того, ким він хоче маніпулювати. (В.В. Адамчик)

        сподобалася цитата?  

Сильный діє рукою, мудрий - розумом, а хитрий - кимось. (Владислав Гжегорчик)

        сподобалася цитата?  

Кожен маніпулятор знає: набагато простіше керувати людиною, якщо вона вважає себе негідною нікчемністю, а тебе - чесним і шляхетним мудрецем. (Фриц Морген)

        сподобалася цитата?  

Якщо не навчишся керувати собою, тобою керуватимуть інші. (Хасай Алиев)

        сподобалася цитата?  

Якщо ви не помічаєте, що вами маніпулюють - значить, ви в руках фахівців. (невідомий автор)

        сподобалася цитата?  

Маніпулятор - це майстерний гравець із життям, який завжди прагне приховати свою порожню карту. (Эверетт Шостром)

        сподобалася цитата?  

Знай, що поки тебе хвалять, ти ще не на своїй дорозі, а на тій, що вигідна іншим. (Фридрих Ницше)

        сподобалася цитата?  

Будь-яка людина, яка надала нам непрошену послугу, натискає на спусковий гачок відчуття вдячності з нашого боку. (Роберт Чалдини)

        сподобалася цитата?  

Большинству из нас очень трудно определить границы – где начинаются и где кончаются наши обязательства. И когда чувство ответственности становится сильнее самоуважения и заботы о себе, шантажисты очень быстро начинают этим пользоваться. (Сюзан Форвард)

        сподобалася цитата?  

Как я уже говорила, слово «туман» используется в качестве замены понятиям «страх», «обязательства» и «чувство вины». Все эмоциональные шантажисты, независимо от типа, стремятся усилить в нас эти три понятия. Думаю, что это подходящая метафора для той атмосферы, которая окружает любой эмоциональный шантаж. (Сюзан Форвард)

        сподобалася цитата?  

«Мученики» могут выглядеть с виду слабыми, но в действительности они представляют собой тихих тиранов. Они не кричат, не устраивают сцены, однако их поведение причиняет нам боль, приводит в замешательство и вызывает враждебность. У таких шантажистов настоящий талант делать вас полностью ответственным за то, что с ними случается. (Сюзан Форвард)

        сподобалася цитата?  

Уже и сейчас во многих местах индивид, сознательно уклоняющийся от воздействия средств массовой информации, например телевидения, рассматривается как патологический субъект. Эффекты, уничтожающие индивидуальность, приветствуются всеми, кто хочет манипулировать большими массами людей. (Конрад Лоренц)

        сподобалася цитата?  

Світ емоційного шантажу складний і заплутаний. Деякі шантажисти, використовуючи ваші емоційні переживання, загрожують постійно і відверто, тоді як інші, зберігаючи добрі стосунки, вдаються час від часу до загроз. Тому часто важко визначити, з якого моменту у відносинах починає розвиватись стереотип маніпулювання. (Сюзан Форвард)

        сподобалася цитата?  

Як відрізнити маніпулятор від «неманіпулятор» (актуалізатор): Маніпулятору притаманні брехня, несвідомість (не усвідомлює, що у житті насправді важливо), контроль, цинізм (безвір'я). "Неманіпулятор", або як його називають в психології актуалізатор чесний (щирий), цінує свободу (спонтанність, відкритість), усвідомленість (цікавість, відгук), довіру (віру, переконаність). (Эверетт Шостром)

   цитату дододано: Ірина Урюпіна         сподобалася цитата?  

Если ваша анкета есть в нашей базе психологов, авторизируйтесь, чтобы добавить свою цитату!

Оцінка добірки цитат
  гарна добірка?  
qr