Live:
Ирина Константиновна Зубиашвили
Ирина Константиновна Зубиашвили 1 hour тому: «Постійні сварки у шлюбі – це найчастіший запит, з яким приходять сімейні пари на консультації до психолога. Але тією чи іншою мірою сварки зустрічаються в будь-якій парі, не буває »
Дмитро Олексійович Ратушний
Дмитро Олексійович Ратушний 15 hours тому: «Доброго дня. Якщо слідувати Вашому тексту, то може безпека для вас було чимось більш важливим ніж якась умовно кажучи свобода емоційних проявів. Захоплення емоціями асоціювалося з»
Дмитро Олексійович Ратушний
Дмитро Олексійович Ратушний 15 hours тому: «Доброго дня. Мабуть дійсно важливо як Ви відноситеся до себе. В чому ваші сумніви та незадоволення собою. Які відношення між ідеалом Себе та реальною. Як ви це приймаєте і справляє»
You are reading a translation of this question from the original language: Ukrainian
Question by: Ольга Age: 19

Я і відчуття вини

Я даже кохаю свого хлопця . Вчора було день народження в моєї подруги , мого хлопця там не було , була компанія , всі грали в гру , є така гра називається 7/40 , коли людина стає по середині , всі стають в круг , і людина посередині вибирає кого б хотіла обійняти або поцілувати , там навіть дівчата дівчат вибирали , а в кого були стосунки то просто обнімалися з різними людьми , без нічого лишнього , просто обійняли , і обираюсь когось іншого, я трішки випила , і почал танцювати в колі , мене обирали друзі хлопці і був один незнайомий хлопець який обрав мене , просто обняли я , я казала цілуватися не будемо тільки обійми! Так і було , але після цього почуваюсь нібито винною , що коханий про це незнає , нібито я собі дозволяю багато , відчуваю сором і хочу йому сказати , про це ,просто щоб він знав , що коли його не було, я грала в ось таку гру і просто обійняла хлопців , але я незнаю як сказати це правильно щоб він нічого не подумав , насправді нічого такого не було , я завжди думала про ньог , просто весело було з людьми танцювати в колі , коли і подруги теж вибирали обійматися мене з ними , я незнаю як правильно сказати йому , бо чомусь мочать совість хочу , щоб він все знав , колись щось таке відбувається , але незнаю як правильно , щоб він нічого не подумав більшого. Можливо ось так : Коть , я хочу сказати , що всі грали 7/40
І я теж грала , я не хочу нічого скривати там , там нічого такого не було, бо ти знаєш як я відношусь до зрад , що для мене це просто капець і навіть якби тьфу тьфу тьфу я б щось таке зробила , я відразу би сказала бо мене мучить совість , і хочу щоб ти завжди мені говорив , якщо щось таке буде , бо для мене це важливо , бо мене вибирали і я просто обнімалась і все , нікого не цілувала і нікому не давала ! Мене Саша вибирав обняв , Рома Вікін , Остап , і Стас там один , ми просто обнялись і все , просто я хочу щоб ти знав , що я говорю тобі правду коли шось таке робиться. Бо так як я відношусь до зрад , даже в цьому почуваюсь винною , і хочу щоб ти казав мені , хотя нічого не робила . Бо думаю просто щоб ти собі навіть це знав , а не так , що ти не знаєш щось .Бо зараз я почала більше тобі довіряти . Може для тебе це странно звучить , але я хочу сказати тобі , щоб ти знав . Все.
(Чи можливо взагалі нічого не казати )
Я незнаю )
...
What are these ratings?

Question Ratings

Users can vote for questions they like. The best questions are featured in a special section of the website.

You can vote for a question if you found it interesting, well-described, or believe that the psychologists’ answers would be valuable for many others to read.

If you vote for a question, a link to it may later appear on your personal page in the "Liked Questions" section. Negative votes will not be displayed anywhere.

For psychologists, the questions they like will not be displayed on their personal pages.

Psychologists’ answers

There are no answers to this question yet.
This question is archived. New replies are no longer accepted.
Log in or register to answer.
Want to ask a psychologist a question online for free right now?