You are reading a translation of this question from the original language: Ukrainian
Question by:Віка Age: 18
Живу майбутнім, а не теперішнім
Привіт. Я помітила за собою, що останнім часом я відчуваю що моє життя не має сенсу. Я людина амбітна, почала працювати в новій сфері, маю хороші відносини, подругу, купила курси які давно хотіла, все начебто добре і поганого нічого не ставалось. Але це відчуття у мене я з'являється в моменти коли я відчуваю що не можу зробити те, що хочу. Наприклад, мій хлопець почав їздити в командировки на пару днів в інші города, і кожен раз я відчуваю сум, подавленість, біль. І не тому що його немає поряд, а тому що я теж так хочу. Я уже дуже давно хочу поїхати в інший город, краще даже переїхати, кардинально змінити життя, живу в малому городі і все тут набридло і немає що робити, тримає тут тільки хлопець і все. Але можливості немаю. Вчора проводжала його на поїзд, і відразу згадувала як я їздила на змагання поїздом, як це було круто, беззаботно і атмосферно, хочеться так само поїхати в інший город надовго. Але я залишаюсь тут і кожного разу я відчуваю безсилля і втрату бажання щось робити, у всьому втрачається сенс. І не тільки на рахунок подорожей. Я зараз стажеруюсь щоб стати кондитером, але це такий довгий процес, лише через рік-два я зможу круто заробляти і бути не новачком, а щось вже знаючим кондитером. Також через рік лише зможу з'їхати від батьків, мрію про це з 14 років, зараз знайшла роботу і відразу почала це планувати, але на роботу я новенька і ні впевненості в роботі немає, ні грошей на життя. Далі також хочеться обновити свій гардероб, із старого я виросла, вообще я за рік дуже змінилась, і я не встигаю життя підстраювати під зміни. Хочу жити сама, хочу нормально працювати і заробляти хорошу суму, подорожувати, мати гроші себе забезпечити крутим одягом і хотілками. Але не все відразу, я розумію. Але без цього втрачається сенс життя, я не знаю що мені робити, нудно, цілі довжиною в рік - два, а що в цей час робити? Від цього дуже боляче і у мене часто пропадає настрій надовго. Близькі кажуть ''забий, не парся із за цього, не дивись як інші, живи своїм життям і т.д.'', але бажання жити не з'являється, хочеться залізти під одіяло, або прогортати життя до того моменту, як будуть здійснюватися мрії. В чому проблема? Невміння жити тут і зараз? А як тоді навчитись? Що можете сказати на рахунок моєї ситуації?
What are these ratings?
Question Ratings
Users can vote for questions they like. The best questions are featured in a special section of the website.
You can vote for a question if you found it interesting, well-described, or believe that the psychologists’ answers would be valuable for many others to read.
If you vote for a question, a link to it may later appear on your personal page in the "Liked Questions" section. Negative votes will not be displayed anywhere.
For psychologists, the questions they like will not be displayed on their personal pages.
Psychologists’ answers
There are no answers to this question yet.
This question is archived. New replies are no longer accepted.