Доброго ранку, Віко!
цитата:
В чому проблема?
питаєте.
І відповідь маєте
цитата:
Невміння жити тут і зараз?
Між іншим, вірну, на мій погляд.
цитата:
А як тоді навчитись?
Скористатись можливістю для навчання. У вас спостерігається якась дитяча сверблячка/нетерплячка - от дай вам негайно все і одразу. Наче в тому анекдоті: "Господи, дай мені терпіння. І НЕГАЙНО!!!!!!!!!"
Подивіться начебто поглядом зі сторони на свої особливості:
цитата:
Я людина амбітна
цитата:
купила курси які давно хотіла
цитата:
Хочу жити сама, хочу нормально працювати і заробляти хорошу суму, подорожувати, мати гроші себе забезпечити крутим одягом і хотілками.
цитата:
Але без цього втрачається сенс життя
Тобто, якщо немає достатку і змоги вдовольнити хотєлки тут і зараз, то вже крах, фініш, втрачений сенс життя?
Такою викривленою і хибною зв'язкою самі собі перекреслюєте сьогодення і все те корисне і конструктивне, чим воно може бути наповнене(!)
А без цього наповнення не буде доброго майбутнього. До речі, закон карми в моему розумінні звучить так - що собі зробиш, те тобі і буде(!)
цитата:
я не знаю що мені робити, нудно, цілі довжиною в рік - два, а що в цей час робити?
Що робити? Зазирнути в себе і дослідити корені нежиттєздатних установок і моделей поведінки. Розібратись з поглядами на себе і на світ. Розвивати навичку людини-процессу, яка відчуває задоволення від кожногої хвилини реальності, своїх вчинків і емоцій. Вчитись вкладати свою енергію в творчість у всіх її вимірах замість продукування безпорадності від надмірних і несвоєчасних очікувань.
Потрібна допомога - звертайтесь до психолога. Пізнавайте себе і Світ. Саме час для того.
Відредаговано автором 30-05-2023 10:22:58