Live:
Віталій Вікторович Бондарчук
Віталій Вікторович Бондарчук 2 hours тому: «Порнозалежність - це взагалі хвороба, сама по собі. І як і будь яка хвороба, вона має наслідки і позначається на житті людини. Що відбувається: людина починає з того, що дивиться в»
Виктория Владимировна Носенко
Виктория Владимировна Носенко 3 hours тому: «Добрий день. Це дуже зрозуміле відчуття. Багато людей стикаються з такими труднощами, і це не означає, що з вами щось не так. Дружба не виникає одразу - зазвичай вона починається з»
question author 1 day тому: «[reply answer_id="390878"]Реакція на відповідь № № 390878 для Володимир Анатолійович Тарасенко[/reply] Мені сподобалось ваше " що ви узяли від мами " Я бачила як вона самотужки »
You are reading a translation of this question from the original language: Ukrainian
Question by: kassandramilford2gm Age: 31

Як пережити та реагувати на нетрадиційну орієнтацію чоловіка?

З чоловіком познайомилися під час початку війни ще в онлайн форматі, і це було довге, близьке та дуже емоційне спілкування спочатку онлайн 2 роки, потім ще 2 роки у реальному житті. Він став моїм найкращим другом і найближчим, я для нього теж, він був вразливим, за освітою художником та самотньою людиною, який попав на війну та служив дуже тяжко морально. Наші відносини у реальному житті розвивалися, він перевівся у моє місто. І торік він запропонував жити разом. Він усі витрати брав на себе, було багато турботи, але я з першого дня відчувала у нього легку напругу перед кожним сексом. Коли ми тільки з'їхалися, стало одразу ще гірше. В іншому ми постійно були разом. Я вважала, що у кожного можливо свій темперамент,він завжди багато не хотів. Але через півроку він сказав, що відносини закінчені. Сказав депресія і все. Але потім я випадково знайшла у нього і форуми, де чоловіки перевдягаються в жінок і гей порно і порно де жінка в ролі чоловіка. Та чоловіки веб кам. Багато такого. В мене був шок. Але немов я десь це відчувала раніше, не знаю. Я йому не сказала, бо хотілося б зберегти дружбу після розриву, він мені близька людина. Та зараз, коли минуло півтора місяці з розриву, хоча ми добре і тепло попрощалися , він переодично пише, дзвонить мені сам і звинувачує мене. Не питає як справи, а починає говорити про стосунки, що я винувата, що багато він витратив на мене. Мало того що пережити це тяжко а ще він мене ненавидить не зрозуміло за що. Я мовчу. Боляче. Як краще себе вести? Дякую.
...
What are these ratings?

Question Ratings

Users can vote for questions they like. The best questions are featured in a special section of the website.

You can vote for a question if you found it interesting, well-described, or believe that the psychologists’ answers would be valuable for many others to read.

If you vote for a question, a link to it may later appear on your personal page in the "Liked Questions" section. Negative votes will not be displayed anywhere.

For psychologists, the questions they like will not be displayed on their personal pages.

Psychologists’ answers

There are no answers to this question yet.
Log in or register to answer.
Want to ask a psychologist a question online for free right now?