Як мені знайти порозуміння з батьками?
я немаю ні нормального телефона, ні фотоапарата, та нічого ... мої друзі , можна сказати, так само живуть як я, але вони наприклад все мають що їм є потрібно, а я ні...
І ще до того всього я є одна дитина в сімї ...
І я навіть не хочу чути про те, що потрібно увійти у їхнє положення... я уже скільки років старалася їх розуміти, що бувало так що було мало грошей, але тепер мене це все просто вивело з себе..... вони не входять у моє положення, я не збираюся їх розуміти...
Мені просто треба порозумітися.... мені потрібно аби вони нормально мені гроші відсилали і нормально відносилися.....
у мене навіть з мамою немає нормальних відносин.. вона тільки чує те що хоче чути... коли мені погано чи депресія, мама не старається допомогти мені...
а наоборот сипле сіль на рану...
порадьте, що мені робити.... Це не батьки - це пекло для мене якесь... у мене навіть не має бажання приїздити додому і бачити їх...
Допоможіть мені будь ласка вирішити цю проблему!!!!!