Прямой эфир:
Людмила Петровна Колесник
Вопрос от: Юлія Возраст: 18

Проблеми в особистому житті

Доброго дня!На даний час я навчаюсь в університеті.Я зустрічаюсь з людиною,яку люблю.На початку відносин все у нас було добре,тільки були проблеми з моїм батьком, який не дозволяв мені з кимось зустрічатись, бо я навчаюсь.Але ми пройшли це випробування.Але останнім часом ми дуже часто сваримось.Я не хочу з ним розтаватись,бо його вже знають всі мої рідніі я до нього звикла.Він дуже ревнивий.Я вже іду на поступки.Навіть прошу вибачення,коли не винна.Але постійнно сваритись я не можу.Мені потрібний спокій, щоб я могла добре вчитись.Я не хочу втрачати ці відносини, бо дійсно його кохаю.Як нам зрозуміти один одного?

Ответы психологов

"Мені потрібний спокій, щоб я могла добре вчитись.Я не хочу втрачати ці відносини, бо дійсно його кохаю.Як нам зрозуміти один одного?" Юлія, Ваш спокій схоже, що залежить від відношення до Вас Вашого хлопця. А він, здається, дуже зхвильований і не спокійний. Лише Вашого бажання порозумітись замало. Необхідно щоб і Ваш хлопець хотів його і намагався контролювати і розуміти свої переживання.