Психіаторша поставила на облік, причому коли мати хворіла я з нею спілкувався і довіряв їй думав вона нормальна людина
причому така улибається мене аш голова заколола,серце заболіло
в животі закололо думаю іздівається
через рік кажу їй все мол чо ж ви так улибаєтесь коли ставите на облік вона така мол просто улибнулась, кажу мені болячи, а ви улибаєтесь вона така мол треба було сказати що вам погано я б тоді на облік не поставила, розумію що напевно вона не спецом це зробила але моїй болі всередині від того набагато лекше не стає, куча ретрофлекції на це людину тоді коли вона сказала що я на тимчасовому обліку готовий її був розмазати по стінці, роздавити як таракана, роздавити як гниду, я дуже не люблю коли хтось продавлює мої границі... а тут так нагло продавили мої границі думав щас стукну тебе сволоч(в животі біль була сильна це шок сильний був, аффект) але розумів що потім мене можуть запроторити в якесь мрачне відділення... з обліку я знявся через рік але багато болю лишилось дуже багато болю(біль ничже пупка) причому такого скаженого від якого сходиш з розуму, шоку багато, ніколи не міг подумати що мені скажуть все тепер ви у нас на тимчасовому обліку, для мене це настільки сильний що більшого я напевне в житті не відчував, гірне всього що не міг тоді за себе постояти...
яким чином можливо позбутися внутрішнього болю, притому що у мене ще важко хвора мама
як прожити цю біль . як правило якщо мене хтось ображав я огризався і йшов живий й здоровий далі а тут огризтись було небезпечно
прийшлось ту агресію стримати , стримав в собі і враження що та агресія мене по трохи руйнує... думаю був би відомстив ходив би живий здоровий а так хожу травмованим, більше всього заділо що знав цю людину коли мама хворіла з нею часто спілкувався, здається вона маминим лікарем була і тут таке западло підсунула . злості і болю море . не знаю як відновити свої границі.
в моїй уяві треба тепер дуже сильно її границі продавити щоб всю біль мою вона відчула