ну муляє воно мені..
спробую коротко...
може це і не суттєво для цієї платформи ,але хочу ваш '' вердикт ''
Був період коли мені був симпатичний один мужчина , він часто '' муляв '' в моїх думках ,в онлайн форматі , а потім на практиці вживу він декілька раз '' муляв '' в мене перед очима але ...з іншими панянками .
Так як ще почуття не втихомирились я продовжувала контакт з ним списуючи це на помилку , ну всі ми помиляємось. Далі коли ситуація повторювалась я це стала сприймати як ВИБІР!! . Около 5 місяців я не проявляю ініціативу так само і він . Бо і тут пишу про нього в минулому часі '' був ''. В мене дійсно немає бажання запитати як було раніше ' привіт , як справи ?'
Але ці місяці він муляє онлайн на початку я вважала що видалити з друзів це інфантилізм , місто невелике зустрінемось! Так же і він не видаляє. Так ось сьогодні мене відвідала думка що людина муляє як мозоль і нічого такого видалити її з онлайн