Прямой эфир:
Світлана Володимирівна Матюха
Вопрос от: Камилла Возраст: 18

Не зраджувала чоловіку, але знайшли хворобу яка передаеться статевим шляхом

Доброго дня, така проблема. Була у лікаря й знайшли хворобу, яка передаеться статевим шляхом. Чоловіку не зраджувала. ( Вже пів року не бачилися )
Він дуже емоційний й завжди до всіх мене ревнує й каже, що в усьому винна я. Боюсь його втратити, й терпіла усі скандали. Й тому боюсь сказати про хворобу, й не знаю як. Він через місяць приїде, що мені робити? Підскажіть будь-ласка. Завчасно дякую

Ответы психологов

Добрий день. Так може ви взяли цю хворобу у вашого чоловіка?)
цитата:
Він дуже емоційний й завжди до всіх мене ревнує й каже, що в усьому винна я. Боюсь його втратити, й терпіла усі скандали.

Як ви бачите далі ваші відносини, якщо зараз вони тримаються на вашому страху, нав'язуванні вам вини та терпінні скандалів?
Скільки років чоловіку?
Дополнение от автора вопроса ·
Ще раз добрий день. Так, я згодна, що могла взяти від нього. Але як йшла до лікаря він сказав " якщо, щось такого типу знайдуть, то я дівчина легкої поведінки"
Я хочу зберегти родину. Але як би не казала, що мені не приємно його поведінка, та що б обидва розбирались в усіх проблемах, мене він не чує
Чоловіку 23 роки
цитата:
якщо, щось такого типу знайдуть, то я дівчина легкої поведінки"

Слухайте, ви кажете, що сексу у вас не було ні з ким, крім чоловіка? Чому ви дозволяєте говорити вам такі слова і ще й реагуєте на них так?
цитата:
Я хочу зберегти родину.

А він хоче? Коли теоретично заражає вас вінеричними хворобами? Не чує вас і не хоче розбиратися.
Вам 18 років. Ви вже у нездорових відносинах.
Я перепрошую, Де ваша самоцінність і повага до себе?
Дополнение от автора вопроса ·
Я з Вами згодна. Але як мені бути у цій ситуації?
Врач не самый тактичный, печально.
Найдите другого специалиста, адекватного.
А мужу сказать просто, пусть провериться, иначе вы снова заболеете.
Чего именно вы боитесь?
Что конкретно боитесь потерять?
цитата:

Я не знаю з чим ви згодні, і як вам бути в цій ситуації - це ваш вибір.
Я не знаю вашої історії вцілому, але щиро рекомендую звернути увагу на себе і ваші відносини. Якщо важко розбиратися в цьому одній, візьміть, будь ласка, індивідуальні консультації.
Доброї ночі. У Вас прослідковуються співзалежні відносини які варто пропрацювати з психологом.
Але наразі Вам слід подумати про здоров'я й розпочати лікування.
цитата:
Він через місяць приїде, що мені робити?

У вас є цілий місяць роботи над собою. З'ясуйте для себе - навіщо вам ці токсичні відносини?
Які відносини були у Ваших батьків? Як відносилися до Вас у дитинстві... можливо, ці питання допоможуть зрозуміти, чому саме він.
цитата:
Була у лікаря й знайшли хворобу, яка передаеться статевим шляхом. Чоловіку не зраджувала.

Если Вы не изменяли Вашему мужу, следовательно изменил и заразил Вас он.
цитата:
Й тому боюсь сказати про хворобу, й не знаю як.

Вам терять уже нечего.
Если муж не будет лечиться, тогда Вам нельзя будет заниматься с ним сексом, так как он будет Вас постоянно опять заражать. А непролеченное ЗППП - это очень большой вред для Вашего организма.
цитата:
що в усьому винна я

цитата:
й не знаю як. Він через місяць приїде, що мені робити?

За месяц Вы сможете получить 4 индивидуальные консультации. Этого как раз хватит, чтобы Вы смогли проработать чувство вины и научиться противостоять его манипуляциям за счет развития своего уверенного поведения.
Доброго дня, Камілло!
цитата:
така проблема. Була у лікаря й знайшли хворобу, яка передаеться статевим шляхом. Чоловіку не зраджувала. ( Вже пів року не бачилися )

Я так розумію, що останній раз бачились з чоловіком півроку тому. Правильно?
А коли вудчули, якщо взагалі відчули, дискомфорт і необхідність обстежитись у лікаря?

цитата:
Він дуже емоційний й завжди до всіх мене ревнує й каже, що в усьому винна я.

Де зараз Ваш чоловік? Якого він віку? Оці звинувачення, вони чого торкаються? Що означає "в усьому винні"?

цитата:
Боюсь його втратити, й терпіла усі скандали.

Чи же так цінні стосунки, що Ви боїтесь їх втратити? Невже Вам приносять радість і задоволення ревнощі та звинувачення від чоловіка?

цитата:

От що може робити молода жінка у відповідь на те, що чоловік її нагородив статевою хворобою?
Звісно, коли в неї висока самооцінка, будуть одні вчинки. А якщо низька - то зовсім інші.