«У человека всегда бывает два мотива для поступка: один, который красиво ...»
Вопрос от: needhelp Возраст: 27

Потрібна підтримка

Хочу розібратись в собі, так як через проблеми в стосунках в мене бувають навязливі думки

Ответы психологов

цитата:
Хочу розібратись в собі

Вы ищете психолога для индивидуальной работы, чтобы
цитата:
розібратись в собі

?
Вам в этом нужна помощь?
Или какие Ваши ожидания от специалистов на форуме?
цитата:
Хочу розібратись в собі

Хочете розібратись в собі, то в чому справа - розбирайтесь(!)
Натомість обрали не кращий варіант. Щоби Вам допомогли, потрібно розкрити ситуацію, аби психологи не витягували з Вас інфу як з полоненого на допиті.
Добрий вечір. Дуже мало інформації для того, щоб хоча б трішки Вам допомогти. Тому, повністю згодна з колегою, Володимиром Анатолійовичем
Щоб розібратися в своїх думках, стосунках та почуттях потрібно звернутись до психолога. Так як коли вам болить зуб ви йдете до стоматолога, який дивиться, проводить різні маніпуляції і лікує проблему, біль проходить. Так і тут, терапія дасть відповіді на ваші питання. Звертайтесь, допожу.
цитата:
через проблеми в стосунках в мене бувають навязливі думки

Если не будет проблем в отношениях, то пропадут и навязчивые мысли.
Если конечно такие навязчивости не яаляются симптомами психического заболевания.
Поэтому надо решить эти проблемы.
С помощью индивидуальной работы с психологом.
Таким образом Вы сможете
цитата:
розібратись в собі

И Ваше желание осуществится -
цитата:
Хочу