думаю, сьогодні я помру
тож, просто хочеться трохи виговоритися перед тим, як я зламаю життя собі і своїм близьким. мені шкода, що я не зробила нічого достойного, а також шкода, що я була жахливою сестрою, дочкою, внучкою, подругою і партнеркою. я не маю сил жити далі.
я багато тут писала, а ще більше - видалила. я втомилася. сподіваюся, я тут востаннє. дякую, якщо читали цю міщанину зі слів, якщо читали