Тривога , втрата концентрації, нав‘язливі думки, апатія
Черпз думки що з хлопцем може щось піти не так чуть не істерика і можу так годину в його обіймах плакати, потім заспокоїтись, стало тррхи краще на пару годин, аж захотілось щось робити і жити , а потім все різко назад.
Не розуміння емоцій,ніби в тумані
Постійна втома (при нормальному сні)
Абсолютно постійна фонова тривога, з погіршенням через певний вплив ( не взяла з собою сумку, все має бути з собою, натискання кнопки купу разів, записування все в нотатки і перевіряння купу разів, перевірка всього перед сном )
Погіршення самопочуття через підвищення тривоги ( головний біль, нудота, втрата апетиту, слабкість)
Втрата концентрації ( думки про те що було і буде , сьогодні- тільки тривога що шось не так, всі емоції які були раніше ніби не мої, багато чого не запам‘ятовується)
Хочеться щось змінити, але стан не дозволяє , (неможливість говорити з кимочь або виходити на вулицю через тривогу бо вдома ніхто не побачить плач)
Майже нічого не викликає хороших емоцій і мало що може відволікти на короткий час.
Закритість від всіх під час тривоги і інколи агресія
Не бачення в чомусь сенсу, все що раніше подобалось, що хотіла і планувала - різко втратило сенс.
Не схоже ніби що справа суто в стосунках. Що це орієнтовно може бути? До психотерапевта запишусь на днях)