Доброго вечора, Marina!
цитата:
І це явно я заплуталась в собі, не знаю чи це любов, чи суто завчка, як далі діяти з ним, бо я навіть не хочу тілесної близькості, поцілунків, інтиму, мені зовсім цього не хочеться,
Співчуваю Вам: жити без кохання - важке випробування, бо ані радості, ані задоволення воно не приносить.
На жаль, Ви опинилися в кризі стосунків, коли партнер виявися не тим, на кого Ви очікували. Тепер Ваші бажання і погляди не співпадають. Тяжіння зникло і почуття розвіялись. Але ж Ви його колись ОБИРАЛИ. Щось бачили, а чогось, дійсно, або було не видно, або Ви затуляли собі очі.
І от тепер стоїте на роздоріжжі. Куди зробити крок - невідомо? До того ж, багато речей стримує, аби просто піти.
цитата:
не уявляю без нього життя, адже людина хороша, любить і поважає мене, та я довіряю йому.
На мою думку, ця ситуація дає шанс розібратись, яку модель життя у парі Ви збудували, що з нею не так. І що робити задля спроби разом з чоловіком прояснити Ваші цінності і погляди на спільне існування. Можливо, так би мовити, перезапустити стосунки
Співпрацю з сімейним психологом розглядаєте?
Чоловікові такий крок пропонували?
Якщо він відмовляється, тоді доречно Вам йти у взаємодію з психологом самій. Бо треба ж подбати про себе. Зрозуміти себе, як обираєте партнера, як будуєте відносини.