Доброго ранку, Monik!
цитата:
Сестра сказала що їй стало важко зі мною спілкуватись. Що я стала як " щось липке на яке налип пісок". А все тому що я злегка почала реагувати на її грубощі.
Вважаю, що реакція сестри цілком логічна і закономірна, адже Ви почали змінювати сценарій ваших відносин. Вона тепер не отримує того, що отримувала раніше. В її сприйнятті змінився Ваш образ - тепер Ви стали незручною(!) Тому від неї полетіли у Ваш бік образи і звинувачення, обезцінювання. Чому? - бо вона така людина. Сама проблемна, але визнавати цього боїться. Через те ховається в позиції зверху по відношенню до Вас, ніби має право клеїти ярлики і кидатись образами.
Отже повернімось до Вашого питання
цитата:
ЯК НАЛАГОДИТИ ВІДНОСИНИ МІЖ СЕСТРАМИ
Передусім варто замислитись - для чого налагоджувати відносини?
От, справді, послухайте себе - що Вам дають відносини ТЕПЕР в тому вигляді, як є зараз?
Чи вірите Ви в здатність сестри переглянути свою підходи щодо стосунків з Вами?
Яким чином з нею може відбутись така трансформація?
І, нарешті, які взаємини з сестрою були б для Вас бажаними?
Вважаю, лише після відповідей на ці питання можна буде подумати, ЯК налагодити стосунки.
цитата:
Мені, наприклад , не подобається когось ображати, я , мабуть, під землю провалююсь сказавши їй все що думаю.
В конструктивних відносинах прийнято говорити про себе і свої почуття, не звинувачуючи іншу сторону. Є навіть такий термін ненасильницьке спілкування. Завдяки йому унеможливлюється агресія, зростають підстави і умови для прямого і відкритого спілкування.