7 років жила з чоловіком, є дітей,розійшлись через постійні скандали, постійне приниження,завжди у всіх проблемах винив мене, останній скандал закінчився тим що він побив мене
Після цього можна очікувати, що це КРАЙ і ОСТАТОЧНЕ рішення? Хотілося б у це вірити.
цитата:
пройшов місяць і він проситься миритися
Нічого дивного, це його напрацьована тактика. Бо він неодноразово (11 разів!!!) переконувався, що вона працює:
цитата:
А дітей я мушу йому давати тому що ми за 7 років уже 11 раз розійшлись
Одне з одним НЕ пов'язане від слова взагалі. Нічого Ви НЕ мусите. А те, що повертались до такого мерзотника стільки разів говорить про Вашу психологічну залежність від нього.
цитата:
Говорить що більше такого не повторить
Мабуть і раніше таке чули? Сказати можна різне, тим більше якщо брехун, маніпулятор та газлайтер:
цитата:
нашим говорить що це я до нього дзвоню і прошу назад мене прийняти
цитата:
А ще постійно бере дітей до себе
Ні-ні-ні, Ви ж самі їх йому віддаєте. Не знімайте з себе відповідальність в цьому питанні. І НЕ важливо чому віддаєте. Важливо, що віддаєте! Ніякі виправдання тут не працюють.
цитата:
коли я відповідаю що ти травмуєш дітей своїми вчинками то він мені погрожує що заберуть їх мене і щоб я тихо сиділа
Погрози для таких - звична справа. Чому вірите словам брехуна та маніпулятора?
цитата:
Діти особливо хлопчик після зустрічі з ним говорить матом,злиться,стає агресивним, як мені поводитись з ним?Що мені робити ?
Він вчиться у батька. Це раз. Та батько налаштовує його проти Вас. Два. Ви й самі це добре знаєте.
А що з цим робити? НЕ давати себе ображати. Захищати себе при дітях - щоб вони це бачили. І розуміли, що їхня мати не якась тюхтя та слабачка, а сильна й відважна людина, з якої хочеться брати приклад.
А який приклад зараз вони можуть з Вас брати?
цитата:
Як говорити з дітьми?Як правильно пояснити їм чому ми не живемо з батьком?
Так прямо і пояснити, як є: "Батько проявляє до мене насильство, знущається з мене, ображає - тому я НЕ хочу й НЕ буду з ним жити. Бо це небезпечно. Та й не хочу, щоб Ви бачили весь цей непотріб. Хочу, щоб Ви виросли гарними людьми, які не ображають просто так інших".
цитата:
Тим більш що діти завжди бачили скандали,чули як він говорив зі мною матом,як переконати сина що з мамою не можна так говорити як його батько?
Тільки САМОПОВАГОЮ та ЗАХИСТОМ гідності. На жаль поки що і першого і другого Вам не вистачає.
цитата:
Як мене правильно завершити ці стосунки?
Взяти і ЗАВЕРШИТИ. Величезною крапкою. Твердим рішенням. Відкидаючи всі вагання.
А ДО того пройти ПСИХОТЕРАПІЮ, бо у Вас така складна життєва історія:
цитата:
Я виховувалась без батька,тому що він взловживав спиртними напоями і бив маму, мама пішла від нього,а мама виховувала мене строго,і ремінцем не раз била,і прутом
Це головна причина Вашої психологічної залежності від чоловіка. Яку обов'язково треба пропрацювати разом зі спеціалістом.
цитата:
минулого разу він забрав у мене хлопчика,не дозволяв мені його бачити,подав мене на еліменти
Покарання "неслухняної" та дресування. Виявилось ефективним.
цитата:
сказав що якщо хочеш бачити сина то вертайся,а ні то я поїду з ним далеко і ти його не побачиш
Звичайний шантаж. Бо на такого завжди можна подати в розшук.
цитата:
а у нашому смт свої закони,я і в соц службу зверталась,і у міліцію, і в опікунську раду,але усі сказали що вони не можуть сина у нього забрати,а треба лише через суд
Тож треба було через суд. Що завадило це зробити? Можна було через соцслужбу довести, що він травмує дітей психологічно. Обов'язково треба писати письмові заяви та реєструвати їх під номером.
цитата:
Тому я від безпоради повернулась до нього,але відносини ще сильніше погіршились,і у всіх проблемах він венив лише мене
Звісно, що погіршились - так і повинно було статись, бо Ви йому своїм поверненням подали знак: "я слабка й залежна, я боюся тебе і підкоряюся, я - твоя жертва". Хіба не так?