Як правильно поводитись з партнером в такий тяжкий його момент?
Моєму хлопцю 19 років , і я вже рік спостерігаю , що у нього чи апатія чи що 🤷♀
Він сам мені розказує про свої почуття, що в нього алекситимія, питає , як побороти лінь, апатію і тд в цьому ж роді.
Я стараюсь його підтримати , у мене були такі ж відчуття роки 2 тому , але поради я йому ніяк не можу дати як це побороти , що з цим робити , як його правильно підтримати , тому що після того як його зустріла якраз через нього у мене і появляються : емоції , щастя , хочеться завжди кудись їхати , робити щось разом ( але в нього останнім часом на це бажання немає ) і ми часто просто сидимо і про це говоримо .
Нещодавно , я висказала про це , що ми вже 2 тиждні ніяк повноцінно час не проводим , і він сказав , що це розуміє і знає , але не знає як це поміняти в ньому , що в нього такий стан .
Після цього сказав мені , що він поганий і що не знає що з цим робити ,тому я боюсь вже щось казати , щоб він не накручував себе ще більше . Ми завжди стараємось обговорювати наші почуття разом , він слухає , зміняються , але його стан я змінити не можу , через те , що я не знаю як правильно до нього говорити.
Тому я хочу звернутись до вас , щоб ви допомогли мені , як правильно підтримувати партнера в такий його непростий час , як проводити час разом правильно в його стані і як взагалі поводитись