у меня нет подруг-это нормально?
Подруг в жизни у меня всегда было немного, к сожалению с теми немногими сейчас связь потеряна, разъехались и у каждого своя жизнь, а заводить новых подруг я ума не приложу как. Ведь дом-семья-работа, времи элементарно даже нет...да и не могу я вот так взять и пойти искать подруг, мне кажется это как то само рождается. Подскажите, со мной что то не так? Или просто мой муж придирается?
Оцінки питань
Користувачі можуть голосувати за запитання, що сподобалися. Найкращі питання ми розміщуємо у спеціальній секції сайту.
Ви можете проголосувати за питання, якщо воно чимось вам сподобалося. Можливо, цікава тема, чи добре описана проблема, чи ви вважаєте, що відповіді психологів на поставлене питання корисно було б почитати багатьом іншим людям.
Якщо ви голосуєте за якесь питання, то посилання на нього пізніше може бути відображене на вашій особистій сторінці, у секції "Сподобалися питання". Ваші негативні оцінки ніде не відображаються.
У психологів на особистих сторінках запитання, що їм сподобалися, відображені не будуть.